Есен идва, а заедно с нея - и детската градина...

  • 5 151
  • 78
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 479
Е да де - ама цените какви са? Надути  Whistling
Ей това винаги ме е дразнело - тук високи цени, в чужбина - с п-високия стандарт - по-ниски...
PeaceИ мен винаги ме е дразнело!Но пьк си имам роднини и приятели извьн Бьлгария,с които се сьветвам:това-да,това-не.Познавам и бизнесмени от Бьлгария,които определено не се "бутат" в скьпите ни детски магазини. WinkА, "Зара" правят страхотни намаления,но в Мадрид Mr. Green

# 61
  • Мнения: 7 947
И В Брюксел - идвала съм си с торба с дрехи за не повече от 60Е, което сме носили по две години...
Както и да е.
Сега здали сте виждали джинси или панталони - не дънки - по магазините на прилични цени? Блузи като че по-лесно се намират, но панталоните...

# 62
  • sofia
  • Мнения: 8 955
къде точно - баба ни живее там?
Отвориха едно пролетта, намира се между двата дълги блока успоредни на Цариградско (откъм страната на хотела).
Има друг, от другата страна на булеварда малко преди Фантастикото при високите блокове, в една нова кооперация (близо до 36 ясла).
Има и една магазинче на Окръжна болница при спирката на тролея. Там лятото купувах тениски и трикотажни панталони за големия.
И на трите места винаги добре са ме обслужвали и са прилично заредени магазините.
Вилико, джинси и панталони трудно......баща ми напълня и ми стовари една торба почти не носени джинси.....уших от тях панталони за големия, на ластик - всички "купешко" му стяга, а на малкия се свлича  Laughing

# 63
  • Мнения: 1 479
И В Брюксел - идвала съм си с торба с дрехи за не повече от 60Е, което сме носили по две години...
Както и да е.
Сега здали сте виждали джинси или панталони - не дънки - по магазините на прилични цени? Блузи като че по-лесно се намират, но панталоните...
PeaceМоите много бьрзо кьсат панталоните на колената,та голям проблем. Thinking

# 64
  • sofia
  • Мнения: 8 955
Моите не късат колената, но съм кърпила на приятелки.....с апликирана топка или нещо подобно....поне за игра и за детската да им се удължи живота.
На племеницата (беше закачен някъде на дупето) - цвете апликация.

# 65
  • Мнения: 7 947
Абе ако е анцунг може и да се скъса, дънките са твърди и неудобни, затова наблягам на панталони. Не се късат, по-скоро може да избледнеят на коленете от търкането на подовете с коленца. Точно от Зара и H&M купувах едни панталони от странна материя, с двоен плат - ужасно меки, ужасно леки като материя и много ефектни. но тук никъде не съм виждала подобни. Онзи ден в Найк видях нещо подобно, но нямаше номера.

# 66
  • София
  • Мнения: 44 292
Вилико, може да се разходиш и до Некст, момичетата в темата казват, че повечето неща са на сходни цени със сайта....и че въпреки, че сега не е пълно зареждане до седмица чакали  да попълнят.

Последна редакция: чт, 02 сеп 2010, 17:06 от Angel_Dust

# 67
  • Мнения: 7 947
Вилико не знае за кой Некс говориш - тоест къде е магазина Embarassed

# 68
  • София
  • Мнения: 44 292
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=491497.60 - ето я темата - В мол Хермес е магазина...в последните коментари има и цени на някои неща, така че може да прецениш и дали изобщо те устройват...но на мен ми звучат по-добре от подобните магазини.

# 69
  • Мнения: X
И аз да запиша присъствие в темата...
Та, Некст не ме впечатли с нищо- харесах някои неща в сайта, нищо от тях не видях в магазина. Имаше лот долнища- 25лв., както и отделно само 1 за 42лв.  Shocked Имаше и фланелки на същата цена. Ще поръчвам оналайн...ако не заредят по-добре И с по-евтините си моделчета.
Анцузи взех от Овиез- до 98 р-р на цена 22,50лв.- това поне за мин. седмица, вече не знам какво е останало. Анцуг Захитекс- 25,50лв.- съвсем приличен- много уважавам тяхното бельо.
Маратонките- от Дайхман-точно показаните от вас- бяло/сини за 39,90лв.
Иначе до голяма степен гардеробът на синчето е пълен с дрехи, поръчани онлайн.
Определено кварталните магазинчета дори ме очудват с цени...на китайски или БГ стоки, със съмнително качество.

# 70
  • София
  • Мнения: 44 292
да, анцузите в овиезе са ок, но тези комплектчета по 22 са до 98 р-р...
а Дайхман къде е в същият мол или имат отделен магазин някъде?понеже четох някакъв адрес на цариградсто...

# 71
  • София
  • Мнения: 4 397
да, анцузите в овиезе са ок, но тези комплектчета по 22 са до 98 р-р...
а Дайхман къде е в същият мол или имат отделен магазин някъде?понеже четох някакъв адрес на цариградсто...

Да в същия Мол има Дайхман, а аз от магазина на Найк взех маратонките за 32лв.  Peace

# 72
  • София
  • Мнения: 1 181
Ето какво взех аз за детската градина,нещата са ми само от сайтове от намаления(Ла Редут,Спортсдирект,Маркс и Спенсър...):
4 чифта ватирани долнища анцузи по 4 лв всяко(от Л.Р и М&S),два комплекта анцузи Адидас,също ватирани по около 28 лв всеки(Л.Р.),два панталона на ластик и с памучна подплата по 12 лв всеки(M&S),два суитчера за по 10 лв(Спортсдирект),пижамки 2 чифта по 4 лв всяка(Л.Р.),блузки с дълъг ръкав няколко,чорапи,слипчета,потничета по 2 лв на парче(M&S),гумени ботуши за 23 лв(M&S),яке за дъжд за 20 лв(George),пухенка за 20 лв(Л.Р.),пантофки с ластик 2 чифта по 6 лв всеки(M&S).Маратонки Умбро и Адидас съответно по 18 лв и 28 лв(Спортд. и Л.Р) и обувки естествена кожа за 20 лв(Walkmates от M&S).Раничката е 0 лв(подарък от Ла Редут).Тоест около 350 лв за пълно оборудване,като остана да купя само зимните ботушки.Есенното якенце ни е подарък.
Направих груба сметка,ако напазарувам същите неща от тук и  #Crazy
За Овиезе наблюденията ми са,че са хубави дрешките,но не са за ДГ  Wink

# 73
  • Мнения: 7 947
Как уцелваш точния размер? Не се ли притесняваш, че нещо няма да стане или да ти се хареса?
Тия всички сайтове с каква доставка са до Бг - въобще може ли  малко подробности за това онлайн пазаруване, знам, че в други теми го и ма - но при положение че са по 30 и нагоре страници...няма кога да изчета.

# 74
  • София
  • Мнения: 4 397
viliko не е нужно да четеш всички страници, на първата страница обикновено има описание за всичко. Как се пазарува колко е доставката и други, ако е по- скъпа доставката момичетата се комбинират и делят доставката и им излиза по 5-6лв.
В майтойса примерно сега на последната разпродажба имаше тениски на Том Тейлър за по 4-5Е което си е 10лв., а всички знаем, че качеството е добро  Peace
Вчера от Мола на Цариградско взех на Никол 27н. найк за 32лв.
п.п. за маратонките се повтарям , ама си спомням, че ги коментирахме накъде и ти искаше да вземеш  Peace
Размери ги уцелвам като гледам размера на дадена дрехи и за колко години я дават и досега гафове не съм имала, обувки знам им номерата и пак така или ако се чудя взимам по големите и така  Peace

Общи условия

Активация на акаунт