Wizz Air 2

  • 95 409
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 326
Пликовете за замразяване на зеленчуци стават ли?
Стават . Дори и най-обикновенна найлонова торбичка дето ни я дават при покупката на две ябълки от пазара също става.
А, аз не знаех, че може с обикновена найлонова торбичка, без ивица за залепяне отгоре. Тоест мога да сложа обикновено найлоново прозрачно пликче с козметиката вътре в ръчния багаж? А с тиксо ли го залепям?  Wink


 Имаш право на 100 мл. общо за всички флакончета с течност.

# 691
  • София
  • Мнения: 2 093
Да, за грамажа знам. Питам за пликчето.  Simple Smile

# 692
  • Мнения: 326
Да, за грамажа знам. Питам за пликчето.  Simple Smile

 Ако имаш прозрачни пликове за замразяване на зеленчуци във фризер ще е най-добре. От онези с ципчетата. На летището са такива,но не винаги има,или струват пари.

# 693
  • Мнения: 119
Да, за грамажа знам. Питам за пликчето.  Simple Smile


Няма проблем . Просто  привързваш  отгоре за дръжките , ако е най-обикновена малка найлонова торбичка . Никакво тиксо не ти трябва.
Идеята на пликчетата е да са прозрачни за да се вижда от пръв поглед  какво носиш и да не се налага да ги изсипваш за проверка.

# 694
  • София
  • Мнения: 2 093
Няма проблем . Просто  привързваш  отгоре за дръжките , ако е най-обикновена малка найлонова торбичка . Никакво тиксо не ти трябва.
Идеята на пликчетата е да са прозрачни за да се вижда от пръв поглед  какво носиш и да не се налага да ги изсипваш за проверка.

Да, само че не знаех, че може и с обикновен прозрачен плик, защото нямам такъв със залепяне в краищата. Значи си ги завързваш и няма проблем? Мерси.  Simple Smile

# 695
  • Мнения: 119
Никакъв проблем . Правила съм го и виждам други хора да го правят.

# 696
  • Мнения: 11 887
Редактирам се.Успях да направя резервация, но получих мейл на маймуница/йероглифи/
Тъй като старателно прочетох темата, виждам, че има отговор на подобен въпрос в пост №493.Но въпреки това, не ми се получава.Каква може да е причината и какво да правя?

С Acrobat Reader пак не се получава, защо?


Последна редакция: нд, 27 фев 2011, 13:48 от Светкавица

# 697
  • Мнения: 11 887
Хайде, нов проблем Sad

Отначало като почна мъжът ми да пише,аз взех да му правя забележки за изписването и той се ядоса и спрях.Сега виждам, че едното име е написано с малки букви.Аз съм с две фамилии, едната е изписана с малки букви, сега какво да правя:
-да се обаждам в кол център
-да си направя нова резервация/ така или иначе ще плащам по банков път/
-друго какво?

# 698
  • Мнения: 119
За мен няма проблем в изписването , но виж ако цените са още същите направо си направи нова резервация за да го не мислиш  Laughing

Пробва ли да отвориш документа с друг браузер  ?
Иначе в Internet Explorer  отиваш  на View оттам отиваш на  Еncoding  и сменяш кода.

# 699
  • Мнения: 11 887
За мен няма проблем в изписването , но виж ако цените са още същите направо си направи нова резервация за да го не мислиш  Laughing

Пробва ли да отвориш документа с друг браузер  ?
Иначе в Internet Explorer  отиваш  на View оттам отиваш на  Еncoding  и сменяш кода.

С Encoding не стана, но на др. комп. стана.Май ще пробвам с нова резервация, да не я мисля тази.

П.С.Лоша работа.
Новата резервация не я докарах до края, защото цената е зашеметяваща!Старата ми резервация е на цена на каквато беше цяла седмица, новата е с повече от 100лв общо, ужас!На импулсния тел. никой не ми отговаря, айде, ще прежаля 1лв.Но не зная какво да правя,утре, преди да платя пак ще се обадя.Голямата работа, малка буква на името, ама знам ли.

Последна редакция: нд, 27 фев 2011, 16:58 от Светкавица

# 700
  • Мнения: 1 893
Големината на буквите няма никакво значение.

# 701
  • Мнения: 119
Големината на буквите няма никакво значение.
За мен няма проблем в изписването , но виж ако цените са още същите направо си направи нова резервация за да го не мислиш  Laughing

Пробва ли да отвориш документа с друг браузер  ?
Иначе в Internet Explorer  отиваш  на View оттам отиваш на  Еncoding  и сменяш кода.

С Encoding не стана, но на др. комп. стана.Май ще пробвам с нова резервация, да не я мисля тази.

П.С.Лоша работа.
Новата резервация не я докарах до края, защото цената е зашеметяваща!Старата ми резервация е на цена на каквато беше цяла седмица, новата е с повече от 100лв общо, ужас!На импулсния тел. никой не ми отговаря, айде, ще прежаля 1лв.Но не зная какво да правя,утре, преди да платя пак ще се обадя.Голямата работа, малка буква на името, ама знам ли.


Значи плащай старата и изобщо не го мисли.
Даже няма нужда да ги търсиш на кол центъра.
Всичко ще е наред.
Предложих ти нова резервацция само за да  разсееш всичките си  съмнения.
Ако беше моя резервация изобщо не бих се притеснявала за такова нещо.

# 702
  • София
  • Мнения: 1 832
Аз също мисля, че няма да имаш проблем за буквите. Аз бях изписала "Alexandar", а в документа с който пътува се оказа, че е"Aleksandar" и нямаше проблем. А при теб няма грешка в името.

# 703
  • Мнения: 2 483
Да, само че не знаех, че може и с обикновен прозрачен плик, защото нямам такъв със залепяне в краищата. Значи си ги завързваш и няма проблем? Мерси.  Simple Smile
Никакъв проблем . Правила съм го и виждам други хора да го правят.

 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

Говоря за Frankfurt Hahn. Не само, че не ми беше обикновена пазарска торбичка, а си беше Ziploc за замразяване със лента-цип отгоре. На секюритито ме върнаха и ми казаха, че тази торбичка е твърде голяма и да отида на едно гише и да си закупя, 50 цента струваше. Получих едно пликченценце, в което не ми се събраха течностите като опаковки и се наложи да изхвърлям. Поне не ме накараха да чакам пак цялата опашка, а отидох направо на метал-детектора при върналата ме госпожа.

Може би зависи от всяко летище. На София Т1 съм сигурна, че няма да има никакъв проблем, но за връщането не е ясно.

# 704
  • Мнения: 326
Да, само че не знаех, че може и с обикновен прозрачен плик, защото нямам такъв със залепяне в краищата. Значи си ги завързваш и няма проблем? Мерси.  Simple Smile
Никакъв проблем . Правила съм го и виждам други хора да го правят.

 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

Говоря за Frankfurt Hahn. Не само, че не ми беше обикновена пазарска торбичка, а си беше Ziploc за замразяване със лента-цип отгоре. На секюритито ме върнаха и ми казаха, че тази торбичка е твърде голяма и да отида на едно гише и да си закупя, 50 цента струваше. Получих едно пликченценце, в което не ми се събраха течностите като опаковки и се наложи да изхвърлям. Поне не ме накараха да чакам пак цялата опашка, а отидох направо на метал-детектора при върналата ме госпожа.

Може би зависи от всяко летище. На София Т1 съм сигурна, че няма да има никакъв проблем, но за връщането не е ясно.

 Аз точно за това не нося никакви течности в ръчния багаж. За 3 часа няма да ми потрябват чак толкова тези 100 мл.

Общи условия

Активация на акаунт