Конкурс по декупаж за месец септември - ЧАРЪТ НА КЪСНОТО ЛЯТО

  • 9 680
  • 141
  •   1
Отговори
  • Мнения: 139
ПРЕДМЕТ - ПО ИЗБОР



Снимките на готовите работи трябва да се изпратят до 27.09.2010 (включително) тук:

                miki_mk@abv.bg


Конкурсните работи трябва да са представени само тук и до окончателното гласуване не трябва да бъдат публикувани в личните ви блогове , галерии , сайтове........и т.н.

Всеки участник има право да участва само с 1 творба, като може да публикува до 3 нейни снимки.  Като описание се посочват използваните материали и техники. Съответно, всеки участник посочва ник нейма си, с който е извстен във форума.
На 28.09.2010 в темата ще бъдат публикувани всички снимки на участниците.

Гласуването ще се проведе от 28.09.2010 до 30.09.2010 (включително).

Гласуването се извършва в тази тема.
Администратора на темата има право да участва в конкурса.
Администратора на темата няма право да гласува.

Всеки гласуващ  може да класира по една творба съответно за първо, второ и трето място. За първо място се присъждат 3 точки, за второ място – 2 точки и за трето място – 1 точка. Победители са първите трима събрали най-много гласове!

На 01.10.2010 в тази тема , ще бъдат обявени победителите.

НАГРАДИ
Първо място

От irenaani - сувенир от място изненада
От Antom - предмет за декупиране
От dadusq -5 салфетки по избор
От Виванова - френска хартия за декупаж формат А3

Второ място

От irenaani - сувенир от място изненада
От Antom - предмет за декупиране
От dadusq -5 салфетки по избор
От Виванова - френска хартия за декупаж формат А3


Трето място

От irenaani - сувенир от място изненада
От Antom - предмет за декупиране
От dadusq -5 салфетки по избор
От Виванова - френска хартия за декупаж формат А3


МИНАЛИ КОНКУРСИ

март 2010 ВЕЛИКДЕН- http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=483339.0
http://www.album.bg/dekupazh/albums/129189/

април 2010 ПРОЛЕТ - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=487974.0
http://www.album.bg/dekupazh/albums/130696/

май 2010 АФРИКАНСКИ ФАНТАЗИИ - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=495510.0
http://www.album.bg/dekupazh/albums/134746/

юни 2010 БЪЛГАРИЯ В СЪРЦЕТО МИ - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=502195.0
http://www.album.bg/dekupazh/albums/137219/

юли 2010 МОЯ СТРАНА, МОЯ БЪЛГАРИЯ - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=509148.0
http://www.album.bg/dekupazh/albums/139865/

август 2010 ДЕКУПАЖ НА ЧИНИЯ - СВОБОДНА ТЕМА
http://dekupazh.multiply.com/photos/album/1/1

МЕДАЛИ
http://www.album.bg/dekupazh/albums/130148/

Последна редакция: ср, 01 сеп 2010, 17:46 от kris70

# 1
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Първа съм, тра-ла-ла.
На първите 3 места давам отново сувенир/от някъде/.
Нека да е изненада от къде.

# 2
  • Плевен
  • Мнения: 97
Хайде да съм втора Simple Smile

# 3
  • Мнения: 777
Голям спаааааааммммммм Simple Smile Трета  Mr. Green

# 4
  • Добрич
  • Мнения: 958
Успех на всички в новия конкурс!   bouquet

# 5
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Брей, не сте спали да ме изпреварите  Mr. Green

Крис   lovekiss за новата конкурсна темичка

 от мен -

1,2,3 място предмет за декупиране, който допълнитемно ще измисля  Joy да не повтарям бутилките

Успех на новото конкурсче / fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed дано да е масово като изтеклото/

# 6
  • Мнения: 139

Успех на новото конкурсче / fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed дано да е масово като изтеклото/

И аз така бих искала...все пак се изгласуваха 23ма  ЗА конкурса  Naughty Надявам се сега да получа 23 снимки  smile3521

# 7
  • Мнения: 106
Крисче мерси за новата темичка  bouquet

момичета,само искам да ви помоля да ми обясните малко за темата-"Късното лято" в смисл- начало на есен? само картинки на природата ли трябва да се ползват или някакви цветя,плодове или?


от мен за всяка от спечелившите по 5 салфетки по избор ( в сайта ми в "Ново" има и нови салфетки)

# 8
  • Мнения: 654
Чудесна тема  bouquet  bouquet
Момичета,в декупажа използва ли се брокат?

# 9
  • Мнения: 139
Дадуска, прибавих наградките  Hug Относно темата, тя малко такава, че на мен не ми идва на ума какво да е друго освен пейзаж, за да се изобрази отминаващото лято...обаче не мисля, че има ограничение...може би пък и натюрморт с плодове и летни цветя, пак напомня че лятото си отива  Wink Ама да чуем и други мнения де...
Джоджо, може брокат и всичко може, стига да е спазена основно техниката декупаж  Hug

# 10
  • Мнения: 38
Момичета, имам въпрос:
Кой спечели наградата за рисувана чиния или по скоро, коя творба?
Питам от любопитство  Grinning  Както казват в Гърция любопитството уби котката  Laughing


А относно новия конкурс ... смятам да се включа и аз щом е морска тема  Wink и предмета е по желание ... вътре съм  #Crazy

# 11
  • Мнения: 7 391
                                Успех на новото конкурсче и на новите участници.  bouquet
                                Аз май тук ще пасувам  newsm78 нещо не ми допада темата за лятото.Още се чудя. newsm78
                                zlati22 ,от мастлиено струйния принтер дори да не ги размажеш цветовете при лакиране топлите - особено червеното се губи и става синкаво.При това аз първо ги пръскам с аерозолен лак /с четка направо ще се размажат/ няколко пъти,след това с четка 2-3 пъти и чааак тогава ги лепя на предмета.И пак при лакиране се размазват или губят цвета си.Не съм на моя комп та не мога да ти пусна снимки да видиш за какво става въпрос.

# 12
  • Мнения: 38
                                Успех на новото конкурсче и на новите участници.  bouquet
                                Аз май тук ще пасувам  newsm78 нещо не ми допада темата за лятото.Още се чудя. newsm78
                                zlati22 ,от мастлиено струйния принтер дори да не ги размажеш цветовете при лакиране топлите - особено червеното се губи и става синкаво.При това аз първо ги пръскам с аерозолен лак /с четка направо ще се размажат/ няколко пъти,след това с четка 2-3 пъти и чааак тогава ги лепя на предмета.И пак при лакиране се размазват или губят цвета си.Не съм на моя комп та не мога да ти пусна снимки да видиш за какво става въпрос.


Благодаря ти за бързият отговор Simple Smile Права си с това за цветовете, така си и помислих, но като видях какви картини свалят девойките , а не чакат само на салфетките се засилих и аз, ама май ще се откажа или ще трябва да намеря някое студио където да си принтирам картинки.
 Hug

# 13
  • Мнения: 1
Дидиа, не отпускай редиците.Нали си казахме че е хубаво да има ограничения защото предизвикателствата са по- големи.Плюс това септември си е точно късното лято.Природата е още зелена ,с леки жълтеникави намеци за предстоящата златна есен.Аз мисля че темата дава много свобода.Красиви пейзажи,урожай,натюрморт на плодове,зеленчуци, цветя, цветя в комбинация с плодове или други предмети.Морски мотиви на късно лято,спокойни плажове,рибари,самотна платноходка,пикник сред природата, игра на деца (последни ваканционни дни),залези и още толкова много варианти има...Крис е дала страхотна картина за пример в началото на темата. smile3501Е , решението си е все пак твое... newsm78
Аз се включвам в наградите с френска хартия за декупаж ,тя е формат А3 за 1,2,и3то място по един брой.

# 14
  • Мнения: 376
Крис-благодаря за новата темичка  Hug
Напълно подкрепям Виванова ,относно участието!Дидия никанво измъкване  Naughty
И аз се чудех, какво точно изразява късното лято  newsm78 Браво,Виванова много богато обяснение  Peace Сега по ще ме връхлети идея  Mr. Green

# 15
  • Мнения: 106
Виванова и на мен много ми харесва обяснението за темата,браво и мерси  bouquet

# 16
  • Мнения: 7 391
                       Още чакам адресчетаааааа! Wink
                       А,бе,на мен ми е ясно какво е късно лято,но все тръгвам на работа по това време та хич не ми навява много положителни емоции. Laughing ШЪ си помислим!Какъв предмет да съсипя с лятото. Mr. Green

# 17
  • Мнения: 7
Крис пиши и от мен награда за 1 място глинена амфорка и по 5 салфетки за 2,3 и 4 място

# 18
  • Мнения: 139
Геновевче, вече не мога да редактирам поста, но си правя айл със закъснелите награди и ще ги публикувам със снимките като свърши срока  Wink
Виванова, отговорих ти на въпроса, в предната темичка...погледи там.
Аз ще си дам адреса за наградките довечера, че сега трябва да изчезвам  Party

# 19
  • Мнения: 139
Раковинка, Виванова, моля ви пратете ми адресите си на Лични, да ви пратя салфетчици...Здравкова искам да ти пратя и аз салфетките, които са за 3-то място. Смятам, че си ги заслужаваш за труда, който си положила  Hug Както впрочем и всички момичета, но какво да се прави, нали таъв е реда на конкурса  Wink

# 20
  • Мнения: 165
Морската акула  sport027  grinning039 се завърна преди малко и първата ми работа беше да проверя как съм се класирала. Здравкова издаде работата още преди да съм надникнала в темата с едно поздравително съобщение  Wink.
Искам да ви кажа че съм изключително щастлива от победата,  знаех, че конкуренцията ще е голяма и няма да е лесно, но се стегнах заради Антомчето. Че нали все ни се кара на тези които се ослушваме и не участваме Rolling Eyes
Трябва да призная , че все още не съм разгледала нещата както трябва и кое на кого е, но и това ще стане в близките дни. Само видях че всичко е много красиво и изпипано , но аз и друго не съм очаквала де.
БЛАГОДАРЯ newsm51 на всички дали гласа си за моята чиния, ЧЕСТИТО на подгласничките ми  smile3525 и ПОЗДРАВЛЕНИЯ  за останалите участници smile3501
Освен на Крис и Дидия на кой друг трябва да си дам адреса  newsm78
Оставям ви засега, че ме гонят от компа, а и имам багаж да оправям Hug

# 21
  • Мнения: 139
Здравкова, Виванова, дайте си адресчетата деее Hug Hug Само Раковинка ми е пратила  Grinning

Раковинка, ти трябва да си пратиш адреса на Didia, Виванова, Здравкова, Antom , ellinnа ...Аз го получих  Wink

# 22
  • Мнения: 139
Антомче, Елинка,   Hug Получих днес наградките си и съм много щастлива  Hug Hug Hug
Аз днес пуснах салфетките, че до сега все не ми оставаше време да отида до пощата, пък като имам време - тя затворена  Wink

# 23
  • Мнения: 7 391
                        Крис и Раковинче,аз пуснах наградките в четвъртък! Peace

# 24
  • Мнения: 654
Момичета,ето по една малка скромна награда за всички участници - пакетче брокат.
http://www.-spam140-/
когато дойде времето ще ви напиша какви цветове има и да си изберете.

Последна редакция: пт, 10 сеп 2010, 16:50 от джоджо

# 25
  • Мнения: 139
Джоджо, ще те впиша в списъка с наградния фонд  Peace Само че не ти се отваря линка. Мисля, че е заради тирето, което си сложила веднага след него. Пробвай да се редактираш, като поставиш интервал след линка или ако не може вече редакция, пусни го още веднъж  Laughing

Дидиа, не се тревожи, ще си получим наградките  Hug

# 26
  • Мнения: 654
поправих Hug

# 27
  • Мнения: 139
Джоджо, а за всички участници ли е наградата, както си написала или си имала в предвид първите три места  newsm78
Този сайт винаги се отваря само на първа страничка, но всеки може да си потърси да види брокатите  Laughing

# 28
  • Мнения: 654
kris70 за всички участници.
И аз опитах да сложа брокат,ама то все на първа страница.
Когато дойде времето за наградите,ще ви напиша какви цветове има в наличност и да си изберете.
За Сливен нашия магазин е представен и има възможност при нас има различни цветове от показаните на Интернет магазина.

# 29
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Аз обещах предмет за декупаж на 1,2,3 място и понеже вече е факт наличността, 
да си призная за какво се борите  Mr. Green
Дървени палитри   Peace
ето една руска идея за реализацията им  Wink
http://www.sense-life.com/hands/image/decoupage_time/4.jpg

# 30
  • Мнения: 139
Антомче, страхотна идея това с палитрите. Изпълнението е много идейно  smile3521
За сега няма никакво участие, но се надявам пак да се посъберат участнички  Laughing

# 31
  • Мнения: 165
Ей Антомче, ама пълна си с акъл значи Heart Eyes много хубави наградки си измислила, особено като видях каква красота става. Не че не съм виждала ама ми е отлитнало от главата.
Крис, то е рано още бе душко, има време.
Аз даже си мисля, че наградите стават прекалено много, то е важно удовлетворението от победата, медалчето ако щеш, но пък щом е от сърце... кой не се радва на подаръци Grinning Просто си мисля, за постоянните награждаващи малко ми е съвестно, все пак си е разход Confused
Да ви питам още нещо. Какво стана с грамотите, гледам и при другите не под всяко медалче излиза грамота, а и линк е даден само към медалите. То не че аз мога да си я надпиша Embarassed/ако знам как може и да мога/ Добре че миналия път беше  Хавайско дупе и ми помогна.

# 32
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Аз направо си я махнах грамотата, защото не се събира в подписа, даже и бронзовото медалче не ще да излезе  Sad броя на позволените символи в подписа не достигат  Crossing Arms
Проблема с наградките по скоро ми е в участниците  Mr. Green на миналия, къде с молби, къде със заплахи, къде с тръшкане... се получи, а да видим на този, като си казах, че този път ще си мълча  Joy /поне доколкото ми е възможно.../

# 33
  • Мнения: 7 391
                       Антомче,не се коси и този път ще има много участници.Аз забелязах ,че в последния ден повечето хора изпращат работите си.Тайна ли се пази  Laughing или всички се напъваме  в последния момент да направим нещичко.Аз поне съм така  Laughing

# 34
  • Мнения: 139
Вече имаме един участник...герой  newsm44

И още един!!!  newsm68

Последна редакция: вт, 14 сеп 2010, 12:19 от kris70

# 35
  • Мнения: 7 391
                      Бравооооооооо  Hug на смелчаците и на пъргавелките!  bouquet

# 36
  • Мнения: 376
Ехааа,двама участника  smile3501
Аз в Понеделник се чудих цял ден,коя от двете творби да пусна  newsm78 И си викам ще съм първа,да не ядосваме Антомчето !Даже щях да си търся наградка за това  Mr. Green Ама са ме изпреварили!!!Така,че ще дам наградка(още не знам каква),на първия изпратил творбата  Hug

# 37
  • Мнения: 139
Станаха 4 участникаааа  newsm68

Здравкова, получих си салфетчиците, много ти благодаря, страхотни са  Hug Получих и едно колетче от Димитрина Дакова. Благодаря много - прекрасна изненада, но кое е никчето  newsm78 Embarassed

Ама че съм блейка  #Silly Дидиа, благодаря ти  Hug Hug Hug Сега видях от първа страничка на предния конкурс. Изненадата наистина е страхотна и скоро ще се Фаля  Wink

# 38
  • Мнения: 7 391
                      Крисче,няма защо и чакам да се пУФалиш! Wink

# 39
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
MIM AR кутията ти за ЛС продължава да е препълнена и не мога да ти изпратя ЛС, а така и не разбрах дали си намери салфетките-наградка от предишния конкурс, които ти доставих лично, на адрес , напъхвайти ги в пощенската кутия на блока под зоркиа поглед на едно бабе  Mr. Green Моля те изтрий си натрупаните ЛС и ми драсни дали всичко е наред  Peace

Станаха 4 участникаааа  newsm68

 smile3521 така, така... продължавайте все така, че толкова готини наградки има.... smile3508

Ехааа,двама участника  smile3501
Аз в Понеделник се чудих цял ден,коя от двете творби да пусна  newsm78 И си викам ще съм първа,да не ядосваме Антомчето !Даже щях да си търся наградка за това  Mr. Green Ама са ме изпреварили!!!Така,че ще дам наградка(още не знам каква),на първия изпратил творбата  Hug
Споко, виж колко съм тиха на този конкурс, нито стрелям, нито плаша... не че не дебна в засада  newsm62
  love001

# 40
  • Мнения: 139
6 УЧАСТНИКАААА!!!  newsm19

# 41
  • Мнения: 0
Здравейте,тъй като се регистрирах съвсем скоро,мога ли да участвам в конкурса или трябва да изчакам ? Simple Smile

# 42
  • Мнения: 376
Мисля,че за участие няма проблем!Но няма да гласуваш,тъй като нямаш 1 месец от регистрацията!

# 43
  • Мнения: 139
7 участникаааа!!! Браво момичета Hug Hug Hug
Роси, аз също мисля, че няма проблем да участваш - защо не. Но по правило, ще може да гласуваш на следващия конкурс  Peace

# 44
  • Мнения: 139
9 участника  newsm68

Моля ви само момичета, като ми пращате снимките, не забравяйте никовете си и описанието на предмета и материалите. Никовете ми трябват, понеже повечето ви знам по тях, но не знам истинските имена  Embarassed

# 45
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
9 участника  Shocked започвам да ставам все по щастлива  Heart Eyes Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 139
Антомче, можеш да си още по-щастлива - имам в пощата си още 6 писма - това значи 9+6 =10  Mr. Green Шегичкааа = 11
 Mr. Green Mr. Green Mr. GreenНали знаете, че не мога да смятам...ама елката показа, че 9+6=15 участника  newsm44
Утре ще потвърдя на всички с обратен и-мейл.

# 47
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
 smile3501 newsm20
15 участника!!!! Много, много се гордея с вас!!!! Браво вълшебници! Направо не ме свърта  Joy Ох, да минава вече днес, че тръпна да видя какви красотии пак сте натворили

# 48
  • Мнения: 139
Антомчеей,  Hug добре че ме подсети, че направо не знаех коя дата сме днес  ooooh! Леле, нощес трябва да кача снимките. Щяхме да осъмнем без тях от моя заплес  #Silly
Ще пусна само линк към албума,поради прословутия ми проблем с нета в къщи...все не ми дава да влизам и то само в този сайт  newsm78
утре ще сложа снимките в темата, за да ви е по лесно, макар, че те само в албума могат да се видят големи.

Сега, пак от заплес, забравих да пусна анкета за ТЕМА ИЛИ ПРЕДМЕТ.
Пускам я сега и ще дам 2 дни - мисля, че са достатъчни, понеже всички ще навестят темата тия дни  Mr. Green После ще пусна и теми, ако това е избора ви.
Предлагам всеки който гласува ЗА тема, да даде и предложение.

Освен това си имаме 17 участника  newsm68 и не е късно за още  smile3521

Последна редакция: пн, 27 сеп 2010, 19:35 от kris70

# 49
  • Мнения: 0
Този път бихте рекорда по участие  bigdance2, а като се има предвид кога пратих моите снимки миналия път може да чакаме още. 
Хайде - последни напъни... nuts

# 50
  • Мнения: 139
Заповядайте да гласувате момичета! Изненадата е, че участниците са 18!!!
Пожелавам успех на всички, защото го заслужавате!


http://dekupazh.multiply.com/photos/album/3

# 51
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Благодаря за поканата Крис и за невероятната работа, която пак свърши за да се проведе поредното ни конкурсче  lovekiss
Страхотни неща! Интересни хрумвания, отлични изпълнения и много, много красота  omm
Броя на участниците, няма да коментирам /успяхте да ме оставите безгласна - мен, дърдораната  Crazy /

След дъъъъъъъъъъъъълго разглеждане, умуване и пак наново...... с пот на челото и виновен трепет в сърцето, че местата не ми достигат  Crossing Arms моите гласове са:

1 място № 16  - 3 точки

2 място № 14  - 2 точки

3 място №   1 - 1 точка
 
Успех!  fingerscrossed

# 52
  • Мнения: 49
първо място № 14
второ място № 9
трето място № 5

Ооооооооооооох, лично за мен има две първи места - категорично 14 и 9 за мен са твърдо на първо място...
Успех на всички участници  newsm51

# 53
  • Мнения: 7
Всички участнички са се представили страхотнно.за съжаление трябва да подредим само три newsm78
1 място- № 9-  3 точки
2 място- № 16-2 точки
3 място- № 5-  1 точка

# 54
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Голямо умуване докато избера три творби.
Невероятни неща.

1 място- № 16
2 място- № 17
3 място- № 9

# 55
  • Мнения: 654
Невероятни творби  bouquet  bouquet
1 място -№1
2 място-№18
3 място-№7

# 56
  • Мнения: 654
Понеже не мога да гласувам 18 пъти и така да класирам всеки на първо място,затова удвоявам наградата-по две пакетчета брокат.

# 57
  • Мнения: 7 391
                        Ей,много трудна задачка  newsm78 но все пак:
 
 Първо място - № 11
 Второ място - № 9
 Трето място - № 10

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
Благодарности и от мен за Крис  Hug както всеки път - страхотна работа по оганизацията на " конкурсчето"  Mr. Green
ПОздравления за всички участници - много красота и майсторско изпълнение.
Но както и другите са отбелязли местата са само 3  Sick
Това е  моя избор  Simple Smile
1 място- № 9
2 място- № 6
3 място- № 1
Хубав ден и успех на участниците  Peace

# 59
  • Мнения: 2 024
1.  място - №   9
2.  място - № 10
3.  място - № 11
Невероятни творби на всички участници! Поздравления и за брой участници!
За пореден път поздрави на Крис за темичката   bouquet

# 60
  • Мнения: 18
Страхотни изпълнения! Лично на мен ми харесват по-непретенциозните и по-семпли творби. Гласувам за:
1 място - №7
2 място - №2
3 място - №4

Успех и вдъхновение на всички, които се занимават с това невероятно хоби и повече самочувствие за участие в конкурсите!

# 61
  • Мнения: 0
Първо място - №16
Второ място -№11
Трето място - №1
 
Поздравявам всички учасници за красивите творби  smile3501

# 62
  • Мнения: 1
І място -    № 9 - нищо излишно, прецизно изработено и в съответствие с темата
ІІ място -   № 5 - свежи цветове, добро изпълнение
ІІІ място -  № 2 - ненатруфено, добре изработено, но леко есенно

Поздравления и за всички останали!  bouquet

# 63
  • Мнения: 38
Всички творби са  хубави ... Въпроса е там, че трябва да изберем само 3  Sad

Ето и моят избор :

Първо място - 16
Второ място - 9
Трето място - 11

Късмет на участничките

# 64
  • Мнения: 165
Много ми е трудно да избера, честно ви казвам. Някои от работите много ми харесват като изработка, но не ми се връзват с темата. Или са типично летни или бият на есен. То и темата е такава де, много е трудно да се улови точно идеята за чарът на късно лято.

1во място - №1  - точно по темата, добре изработено
2ро място - №9 - давам това място за изработката /единствената забележка ми е, че си е съвсем лятна и морска бутилка, някакси ми бяга от темата/
3то място №11 - изглежда като рисувано, има романтика

Момичета  Hug останалите също ми харесват, но трябва да се изберат само три, а за останалите   bouquet

Последна редакция: вт, 28 сеп 2010, 12:50 от Rakovina

# 65
  • Мнения: 139
Благодаря ви за хубавите думи момичета  Hug Hug Hug
Пак да припомня - гледам, че ТЕМА води убедително. Давайте и предложения за теми, че да не губим време.

Не знам дали има смисъл да качвам снимките в поста, те така или иначе са малки. Ако държите, ще ги сложа. В сайта, като отворите снимка, отгоре над снимката в дясно има SLIDESHOW, Цъкате там и ви се отваря увеличеното изображение. Пак горе в дясно има SETTINGS. Като цъкнете там можете още да си увеличите снимката.

Последна редакция: вт, 28 сеп 2010, 12:38 от kris70

# 66
  • Мнения: 7 391
  Поразгледах конкурсни темички и срещнах такива като :
-Подърък за любимия мъж
-Изненада за ловеца
-Ретро спомени
-Мъжки страсти
-За любимата ми баба
-портрети
-юбилейна свадба
-преди много години
-домашни любимци
 и т.н.
                         
                             Копирах си поста от другата тема,ама като чета май ще меланхолясваме на тема есен. Laughing Вече се оглеждам за следващата тема "Зима"  Wink

# 67
  • Мнения: 654
Е,ретро спомени е супер.
Имахме една серия салфетки с ретро кафенета и претворени от вашите ръце,ще е също супер.

# 68
  • Мнения: 376
Браво,момичета   bouquet много хубави творби!И достоен брой участнички  Hug

1 място-№9
2 място-№4
3 място-№12

имам още две творби,които много харесвам  Peace ,но  с малко забележки.Дано момичитата на,които са не ми се сърдят!С най-добри  чуства!
№5-страхотно подносче   bouquet Много хубаво свежо зелено,само гъбките отгоре   newsm78 Щеше да е по-добре,ако бяха сложени преди фона!
№13-стола е прекрасен   bouquet Много  хубав фон около мотива!И  пукнатините са чудни  и  ненатрапчиви!Само тапицерията да е  в сиво-синята гама,като основата.Сега вниманието се отклонява  към нея.
И понеже,иначе  много ми харесаха-давам награда по 5бр. салфетки за тези две творби!

За всички  участнички  newsm20

# 69
  • София
  • Мнения: 42
1.  място - № 11
2.  място - № 18
3.  място - №  1

 #Crazy #Crazy #Crazy
 ThinkingМного красоти-малко места ooooh!

# 70
  • Мнения: 0
Много красиви творби,браво на всички.  bouquet
 На 30.09 става един месец от както съм се регистрирала,не знам дали ще ми зачетете гласа,но все пак ще гласувам.
1.място-№-1
2.място-№-16
3.място-№-11
 Hug Hug Hug

# 71
  • Мнения: 167
І място - № 2 за смелия участник  представил работа върху прозрачен  предмет,доловил  нотките на късното лято и ранната есен!
ІІ- място -№14  късно лято, празен плаж  и много добро изпълнение.
ІІІ-място- № 11 Навява доста носталгия по лятото. Участника е положил доста усилия!Имайки в предвид колко много е рисувал.
Успех на всички участници

# 72
  • Варна
  • Мнения: 552
Страхотни неща, избора е много труден!

I място- № 17
II място- № 2
III място- № 9

Успех на всички!

# 73
  • Мнения: 440
Еее браво,изумена съм от такова активно участие .Нямам думи да изразя възхищението си от оригиналноста на идеите и изпълнението.За съжаление трябва да се ограничим с 3 гласа само  Tired
Ето и моите предпочитания след дъъълго умуване и пресяване:
Първо място - 9
Второ място - 2
Трето място - 4
Успех момичета! Специялни благодарности на Крис  Hug Hug Hug

# 74
  • Мнения: 0
1 място - номер 16
2 място - номер 14
3 място - номер 11

 newsm20 на всички участници!!!

# 75
  • Добрич
  • Мнения: 958
1 място - номер 4
2 място - номер 5
3 място - номер 14

Поздравления за успешния конкурс   bouquet Всички творби са изключително красиви  Simple Smile

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 126
Момичета поздравления!!!!!!!!!!!!!

   Цял ден ги разглеждам снимките и се чудя и изобщо не мога да реша за кого да гласувам. При тези невероятни красоти избора ми беше много труден, но накрая реших да гласувам така:

I място- № 1  мисля, че най много подхожда на темата точно така си го представям късното лято. Много топли цветове и отлична изработка.  bouquet
II място- № 14 семпло и много нежно 
III място- № 2 имам същата прозрачна ваза и още не събирам смелост да я започна, но тази много ми хареса.

# 77
  • Мнения: 22
Момичета,привет и от мен!
За мен първо място-номер 14
второ-номер 16
трето-номер 1

# 78
  • Мнения: 168
Вече цял час се чудя newsm78, как да подреда тези прекрасни творби..............

1 място №14
2 място №4
3 място №9

Поздравления за всички участници!


Последна редакция: вт, 28 сеп 2010, 22:31 от Florina

# 79
  • Мнения: 0
Много ми е трудно да избера, честно ви казвам. Някои от работите много ми харесват като изработка, но не ми се връзват с темата. Или са типично летни или бият на есен. То и темата е такава де, много е трудно да се улови точно идеята за чарът на късно лято.

1во място - №1  - точно по темата, добре изработено
2ро място - №9 - давам това място за изработката /единствената забележка ми е, че си е съвсем лятна и морска бутилка, някакси ми бяга от темата/
3то място №11 - изглежда като рисувано, има романтика

Момичета  Hug останалите също ми харесват, но трябва да се изберат само три, а за останалите   bouquet

# 80
  • Мнения: 7 391
Много ми е трудно да избера, честно ви казвам. Някои от работите много ми харесват като изработка, но не ми се връзват с темата. Или са типично летни или бият на есен. То и темата е такава де, много е трудно да се улови точно идеята за чарът на късно лято.

1во място - №1  - точно по темата, добре изработено
2ро място - №9 - давам това място за изработката /единствената забележка ми е, че си е съвсем лятна и морска бутилка, някакси ми бяга от темата/
3то място №11 - изглежда като рисувано, има романтика

Момичета  Hug останалите също ми харесват, но трябва да се изберат само три, а за останалите   bouquet
                    Хей,поправи си поста,че е смешно  Laughing Собствено мнение нямаш ли при гласуването ,че копираш ?

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 126
Мисля че дори няма право да гласува!

# 82
  • Мнения: 165
И аз останах озадачена Shocked защо автора на поста е истипосал мое мнение newsm78
и не е добавил нищо от себе си. Какво иска да каже с това?

# 83
  • Плевен
  • Мнения: 97
1 място- № 1
2 място- № 16
3 място- № 7

# 84
  • Мнения: 7 391
И аз останах озадачена Shocked защо автора на поста е истипосал мое мнение newsm78
и не е добавил нищо от себе си. Какво иска да каже с това?
                    Не знам дали трябва да се озадачаваме  Laughing Аз надникнах в профила и установих,че това е единственото мнение и може ......все още да няма понятие как се действа в сайта! Laughing Човек се учи ! Peace

# 85
  • Варна Моретооо...
  • Мнения: 0
1 място- № 4
2 място- № 14
3 място- № 2

Крис, справяш се отлично с конкурсните теми,поздравявам те  Hug Heart Eyes  bouquet

# 86
  • Мнения: 7 391

Крис, справяш се отлично с конкурсните теми,поздравявам те  Hug Heart Eyes  bouquet
                    Четейки мнения като цитираното от мен взех ,че се замислих  newsm78 ами не трябва ли да дадем една наградка  и на Крис зе перфектната работа и организация!Не помня кой пореден месец тя оформя темите ,анкетите и това си е доста труд,а май го оставихме без стимулче! Peace

# 87
  • Мнения: 139
Aaaa, момичета, недейте така  Embarassed Аз не го правя за подаръци. Радвам се, че имате желание за конкурси и още повече, че се твори красота! Не ме карайте да се чувствам неудобно плииийз  Crazy Важното е, че сте доволни въпреки и грешките, които допускам  #Silly

За момичето с цитирания пост(или момче  newsm78) какво смятате - да зачета ли гласа?
Тя/той е регистриран през август. Може изобщо да не знае как се пише във форум и без да иска да е цитирал/а...Какво да правя?
Дано и тя/той вземе, че се включи и да обясни...

# 88
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Ами да вземем да му помогнем тогава  Laughing

Darisun когато слезеш под всички коментари, в дясно има 5 клавишчета. За да пишеш собствен коментар натискаш Отговор Появява ти се прозорче в което да пишеш. Когато си готов с писането натискаш Публикувай и готово.
В предвид късната ти регистрация, в този конкурс нямаш право да гласуваш, затова Крис мисля, че не трябва да отчиташ поста. Но пък от следващото можеш смело да участваш с гласуване  Peace
Заповядай!

# 89
  • Мнения: 0
Здравейте! Съжалявам за смута, който всях по темата, но е станало несъзнателно, за което се извинявам. Регистрацията ми е повече от месец /от 5-ти август/ и затова мисля, че мога да гласувам. Моят избор е следният:
1 място 14
2 място 16
3 място 5

Но дори и да не ми признаете гласуването, няма проблем. Все пак се насладих, на красивите неща, направени с желание от участниците в конкурса.

# 90
  • Мнения: 7 391
                    Darisun ,  Laughing научиииии  сееееее!  Laughing Е,така се гласува и аз ,лично,нямам нищо против да ти зачетат гласа.
                    Крисче,не се обиждай,но нещичко поне за спомен от упоритата ти работа да имаш.Няма да го наричаме наградка. Hug

# 91
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Darisun правилно , щом регистрацията ти е на 5 август значи гласуването се зачита  thumbsup Аз като едно щатно помощно сметало /не и много вярно, но това е друга тема  Wink/
ти добавям точките  Peace

# 92
  • Мнения: 777
Здравейте момичета! Поздравления за неуморния ви творчески дух, старанието и желанието, с които творите!   bouquet
Ето и моят глас:

1во място - номер 16
2ро място - номер 9
3то място - номер 4

# 93
  • Мнения: 0
Здравейте ,неуморни пчелички! Признавам,  че от снощи се включвам и не мога да направя своя избор. Трудно ми е , но все пак ще трябва да дам своя глас. Моите фаворити са:
1 място - N16
2 място - N9
3 място - N14
Поздравления за всички ,които са участвали и са дали нещо от себе си в този конкурс за да ни дарите с много красота!

# 94
  • Мнения: 0
Направо съм смаяна, цяла вечер нищо не правя, а само въртя този албум напред назад, много се затрудних при избора си, но мисля че старанието и таланта на участниците си го заслужава, искам да съм прецизна в избора си,защото не мога да правя такива неща като вас, но много искам, и затова изучавам творенията ви много внимателно.Не гледам рисунки които използвате,а техники които прилагате, просто не е за вярване,много сте добри момичета, ама много.Харесаха ми  18 неща за първо място, но конкурс си е конкурс, и се наложи да избирам.Не участвах този път, изобщо не можах да се класирам, но ми страшно приятно да видя толкова много участници.Поздравявам ви за участие момичета.
 Умирам за тези керемидки, и като съм правила такива знам че хич не е лесно, а вашите направени страхотно.
1 място - № 4 - много е по тема, и са използвани различни материали, изглежда като картина, а не като декупаж, има завършена мисъл.
2 място - № 14 - толкова прецизно изпълнено,и много интересна техника, нямам думи,а картинка ми напомни моето детство...и ме удари меланхолия...
3 място - №11 - не знам край или начало на лято, обаче е трансфер, може би има и рисувано, но толкова хубаво допълнено че ме грабна ,много дълго я разглеждах, може би ми липсваше името на работа, но се надявам че ще го разбера по-натам, но я харесах и така.

Имам и награди на зрител, три предмета за които не ми стигнаха места, но искам да ги поздравя  с по един поощрителен подарък, това са  работи под номерата №16 за краклето от яични черупки и прекрасно съчетание на картинка и слънчогледите, № 15 пак за слънчогледи и страхотна изработка на самата бутилка с конец, и накрая морската бутилка № 9,защото успя да ме изненада, така и не разбрах как я направи, и я направи толкова красива.

Последна редакция: чт, 30 сеп 2010, 22:16 от dyffi

# 95
  • Мнения: 139
Лаленце, не ти се е изписал номера на третото място  Wink Можеш ли да се редактираш, ако не, пусни нов пост  Hug Hug Hug

# 96
  • Мнения: 1
За малко да пропусна гласуването.Много стилни и красиви творби.Затруднена съм много в избора но все пак:
1 място-№4
2място-№11
3 място-№15
  love001

# 97
  • Мнения: 1 403
Отдавна не се занимавам с декупаж, но това не ми пречи да се възхищавам на вашите красоти!   bouquet

1-во място- № 16
2-ро място- № 9
3-то място- № 14

# 98
  • Мнения: 139
Антомче, аз лично сметнах гласа на Роси Колева за валиден.. нали да не се вторачваме чак толкова, все пак днес момичето прави месец от регистрацията си...какво ще кажете?

# 99
  • Мнения: 7
Разбира се и аз съмсъгласна да и зачетем гласа

# 100
  • Мнения: 7 391
И аз съм съгласна да и зачетем гласа.Що да се формализираме толкова  newsm78 днес ли,утре ли.Важното е ,че сме я заинтересовали. Peace

# 101
  • Мнения: 139
Антомче, аз лично сметнах гласа на Роси Колева за валиден.. нали да не се вторачваме чак толкова, все пак днес момичето прави месец от регистрацията си...какво ще кажете?

А и анкетата приключила...ТЕМА печели убедително.
Пускам нова анкета с няколко заглавия. Понеже почти никой не даде предложение, ще използвам няколко от тези, които е предложила Дидиа, обаче ще включа и есенна тема, че то нали си е есен  Wink

Момичета, има май някакъв проблем със сайта - като пиша, поста ми влиза в цитат...гледам и на Дидиа така се е получил   newsm78

# 102
  • София
  • Мнения: 923
1-во № 3
2-ро № 4
3-то № 9
 bouquet
ако разбира се не е приключило гласуването Grinning

# 103
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Гласуването още не е приключило elasmen   но условието е да има навършен 1 месец от регистрацията в бг мамма. Мисля че твоята е 14 септември 2010 г и още нямаш право на глас  newsm78
kris70 и аз съм го добавила, после ще сравняваме, да видим този път кой ще грабне наградката " Който не смята добре, първи клас го зове"  Mr. Green

# 104
  • Мнения: 139
Ами момичета, сега какво да правя, като срока изтече, а Лале (Дъффи) не се появи да каже кой е на трето място  newsm78, пропуснала е...даже и по описанието е трудно да се досети човек... Пък понеже първо и второ място ги дели само един глас, то мнението на Лале е важно...тя днес и в скайпа не е влизала  newsm78
Какво да правя...направо не знам  newsm78 newsm78 newsm78

# 105
  • Мнения: 376
Поправила се е!
№11 е на трето място!

# 106
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
kris70 след толкова вадене, после връщане, посл пак вадене...  Joy ето ти моите сметки

1 място № 9 с 35 точки

2 място № 16 с 34 точки

3 място № 14 с 25 точки

не претендирам за достоверност , сбора е направен с помоща на  Drunk

Честито и наздраве на победителите!


# 107
  • Мнения: 139
Поправила се е!
№11 е на трето място!
#Silly Ам пак съм бляла  ooooh!
Тогава да обявявам победителитееее  Party

Първо място - номер 9 с 35 гласа
Второ място - номер 16 с 34 гласа
Трето място - номер 14 с 25 гласа


Честито момичета   bouquet  bouquet  bouquet Tada newsm18

Ето и всички участнички
1 - canka atn
2 - delina74
3 - Didia
4 - ellina
5 - fanito
6 - hawajsko dupe
7 - katyahv
8 - kemi
9 - Orchidee     bigdance2
10-rosy_koleva
11-tini7
12-Геновева
13-дремеща
14-Здравкова    bigdance2
15-ИЛИЕВА
16-Раковина  bigdance2
17-виванова
18-KaMu

Антомче, писали сме заедно и виж как еднакво сме смятали....остава и да не сме сбъркали еднакво  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 108
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
А честито и от мен.
Напълно заслужена победа.
Чакам адресчета на ЛС, да пратя наградата.

# 109
  • Мнения: 1
Браво талантливки.Честито на победителите . newsm51 newsm51 newsm51
Конкуренцията беше убийствена този път и напълно си заслужавате и наградкита .Затова с най- голямо удоволствие чакам на лични адресчето на Орхидее .Здравкова и Раковинка  ваще ги имам.  bouquet

Последна редакция: пт, 01 окт 2010, 07:58 от виванова

# 110
  • Плевен
  • Мнения: 97
Честито много хубави нещица Simple Smile  bouquet

# 111
  • Пловдив
  • Мнения: 126
Честито момичета!!!!!!!!!!!!!!!  bouquet

Дано и за следващия конкурс да има толкова участници че даже и още повече.

# 112
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
Честито на победителките!!!
Поздравления за всички участнички в конкурса. Наистина конкурсните работи бяха невероятни.
Благодаря на всички гласували (независимо за кого   newsm51
Хайде стягайте се за следващия конкурс  Mr. Green

# 113
  • Мнения: 7 391
ЧЕСТИТО НА ПОБЕДИТЕЛИТЕ!!!
 
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 114
  • Мнения: 376
                                              Честито на Орхидея и Раковина  newsm51
истината е,че се учудих на третото си място  Shocked   Мислех,че №1 или №11  ще е на трето!Така че,изненадата е пълна и много хубава за мен  Embarassed
Благодаря на всички гласували  Hug
Фанито и Дремеща дайте си адресчетата
Крис,кой пусна пръв творбата си?И той да си даде адреса  Grinning
Антомче,ти защо си изневерила на традицията????????????

# 115
  • Мнения: 1
Момичета, ЧЕСТИТО!

Orchidee,    bouquet

Раковинка,   bouquet

Здравкова,   bouquet

Поздрави на всички останали смели участнички и още по-специални поздрави за нашата КРИС, която не спи, за да подготвя темите!

Имам, обаче, една леееека критика и тя е насочена към ... Антом:

Скъпа, ти защо "проспа" конкурса? newsm78 Къде е твоята творба, а? #2gunfire
Следващия път да ги нямаме такива Naughty

# 116
  • Мнения: 654
Честито на победителите  bouquet  bouquet
Как за изпратя подаръците за участниците-по именно на всеки или общо по градове.

# 117
  • Мнения: 7
Орхидее,Раковинка,Здравкова-за пореден път доказахте колко сте талантливи  -Поздравления bouquet
На всички останали момичета - БРАВО,всички се представиха страхотно!
Успехи на всички и на следващият комкурс!

# 118
  • Мнения: 139
Здравкова, първата творба, която получих е от Еллина, на 12.09.10 newsm53

Още веднъж момичета, честито   bouquet  bouquet  bouquet
Антомче, вярно, че ти не учавста  smile3540, ама няма да ти се карам, че и аз не намерих време  newsm43
Обаче забелязахте ли колко нови мимичета взеха участие, което е прекрасно! Вижте как се популяризира конкурсчето ни  newsm51

# 119
  • Мнения: 165
БЛАГОДАРЯ ВИ! БЛАГОДАРЯ ВИ ОТ СЪРЦЕ! Трогната съм от  високите оценки, които ми давате newsm51
На Анито и е простено  Hug
Крис и на тебе  Hug
ЧЕСТИТО И НА ОРХИДЕЕ    bouquet И НА ЕМИТО ЗДРАВКОВА    bouquet

# 120
  • Мнения: 7
Благодаря на Джоджо който стимулира всички участнички-нали правилно съм разбрала - всички - с подарък Hug   bouquet
Мисля че може всяка от нас да ти изпрати адреса си на лични ,но се притеснявам че ще ти се съберат и много пощенски разходи

# 121
  • Мнения: 654
Благодаря на Джоджо който стимулира всички участнички-нали правилно съм разбрала - всички - с подарък Hug   bouquet
Мисля че може всяка от нас да ти изпрати адреса си на лични ,но се притеснявам че ще ти се съберат и много пощенски разходи

Удоволствието от вашите произведения е по голямо от разходите.

# 122
  • Мнения: 654
Имам адреса на ellinna-Видин от миналия път.
Ще почакам да събера повече адреси и да ги пратя наведнъж.

# 123
  • Варна
  • Мнения: 552
Честито на победителките! Бяхте страхотни!

Всички неща бяха невероятно красиви, направени с много вкус и богато въображение!
Продължавайте да творите и музата никога да не Ви напуска!
За мен беше удоволствие да се включа за първи път в този конкурс.
Пожелавам много успех на всички в следващият!

# 124
  • Варна Моретооо...
  • Мнения: 0
Момичета благодаря, за искренните поздрави  Hug Hug Hug

Честито на Rakovina    bouquet  и на  Zdravkova     bouquet

Поздравявам всички учасници за прекрасните творби  Heart Eyes
И Naughty запрятайте ръкави за следващия конкурс Grinning Grinning Grinning

Приятна,усмихната а защо не и  Party романтична, петъчна вечер на всички !!!! 1dating

# 125
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Орхидейка, Раковинка, Здравкова
newsm51 smile3501

Така, сега да отговора на критиките  Mr. Green

На Анито и е простено  Hug

smile3521  абсолютно в правилна посока мислиш, щом си се сетила за причината - момичета здраво съм затънала в коледни мотиви , не съм сигурна и че в следващия ще се вместа, но пък за коледния....  newsm53
И нали съм си любопитна  Mr. Green Раковинка я поразкажи малко за твоята красота. Много ми е интересно как постигна това"прозорче" сякаш се е скъсала от времето страница и в зейналия отвор се рее безкрая на морето. Този ефект с плат ли си постигнала и върху него декупажа  newsm78 Направо ми идваше да вляза през монитора за да видя по отблизо  Mr. Green Вече втора наградка ти е в ръцете ми и шЪ крада колата да идвам на място ако скоро не си сформираме срещичка  Wink

# 126
  • Мнения: 654
Момичета като ми пишете адресите,пишете и кои две пакетчета брокат да ви пратя
http://www.-spam140-/

# 127
  • Мнения: 0
И така...наведох смут  Mr. Green...
Първото- искам да поздравя победителки, Честито момичета, страхотно сще си справили.
Второто- искам да помоля момичата Orchidee,ИЛИЕВА,Раковина  bigdance2,да ми пратят адресите си на лични.
Orchidee ,моля те разкажи ни как си сътворила тази бутилка, изядох си ноктите....
И последното ,искам да се извиня за притеснения които доставих на Крис. И аз ти търсих миличка, и все ти няма на скайп, сега лично ще се извинявам и една мечешка прегръдка   bouquet

# 128
  • Мнения: 1 267
Честито и от мен!  Grinning

Гласувах за златнаТА есен Simple Smile

# 129
  • Мнения: 0
Честито на Орхидея, Раковина и Здравкова. smile3501 Поздравления за положения труд и на останалите участнички!  bouquet

# 130
  • Мнения: 0
Поздравления момичета !!!

Орхидея    bouquet
Раковина   bouquet
Здравкова   bouquet

Всички творби бяха невероятни!

# 131
  • Мнения: 7 391
                       Като гледам резултатите от анкетата и си мисля,че май се получи - Златна есен в ретро спомени! Wink Или - Ратро спомени в залтната есен! Laughing

# 132
  • Мнения: 106
Орхидея,Раковина, Здравкова-  ЧЕСТИТО!!!!!!!!  bouquet

чакам вашите адреси и какви салфетки сте избрали на личини Simple Smile

# 133
  • Мнения: 1
Дидиа, чудесна си!Ама наистина защо не ги обединим двете теми пък да видиме какво ще излезе. newsm78
Само че трябва и другите да се изкажат по въпроса. Hug

# 134
  • Мнения: 49
И аз съм за обединяване на двете теми

# 135
  • Мнения: 168
Честито на победителите и от мен! напълно заслужена победа

antom този въпрос не се ли отнася за Здравкова  newsm78 нали тя е №14(с разкъсаното прозорче) а Раковинка е №16......или аз нещо греша?
И нали съм си любопитна  Mr. Green Раковинка я поразкажи малко за твоята красота. Много ми е интересно как постигна това"прозорче" сякаш се е скъсала от времето страница и в зейналия отвор се рее безкрая на морето. Този ефект с плат ли си постигнала и върху него декупажа  newsm78 Направо ми идваше да вляза през монитора за да видя по отблизо  Mr. Green Вече втора наградка ти е в ръцете ми и шЪ крада колата да идвам на място ако скоро не си сформираме срещичка  Wink

Крис ако не те затруднява може за 1,2,3 място освен броя точки и номера на творбата да добавяш и името на участника...........просто предложение

# 136
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
 smile3532 права си Фло, ей много съм откачена  hahaha
Здравкова, а ти защо си мълчиш, а, я дай малко инфо за това прозорче, че вече се измъчих от чакане за разясняване  #Crazy  Толкова беше логично Раковинка с безкрайното си търпение да е с прозореца черупки, ама аз ,,,, smile3560

# 137
  • Мнения: 139
 newsm78 Антомче, ти за кой прозорец говориш  newsm78 Аз доколкото разбирам, питаш за подноса със слънчогледите и по края яйчените черупки, а вътре, в средата е принтирана картинка с отворена врата, през която гледа коте и се вижда морето...та за това ли питаш  newsm78 Ако е за него, то е на Раковинка  smile3521
Пък на Здравкова е керемидка с глина, шпакловка и салфетка и се вижда едно колело и морето...То под всяка първа снимка съм дала описание  Wink

# 138
  • Мнения: 376
 Laughing Антомче ,мислех,че питаш за отворената врата на котето на Раковинка,затова мълча... smile3502
Ама,ако е за моето.Това е глина DAS,разточена с точилка.После хващах тук- там,късах и завивах  напред-назад.Залепих на керемидата и пак малко дооформих.Отдолу е понагъната(нещо като дюни  Joy )Като поизсъхна залепих салфетката.Това е.Малко отнесено обяснение.....

# 139
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Ами то много прозорци отворени за красота, много нещо  Hug  Само че на Раковинка с черупчените яйца ми е ясно как го е постигнала, обаче за керемидата доста се чудих /някак не ми се връзваше да е постигнато с плат, но и за глина не се сетих / и най после след като си поправих грешката  Embarassed получих и обяснението ! Здравкова  Heart Eyes

# 140
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Хайде срамежливки, още два адреса чакам.

# 141
  • Мнения: 139
Заповядайте в новата ни конкурсна тема!
Ако има желаещи да осигурят награди, моля да пишат.


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=530100.msg16493855#msg16493855

Общи условия

Активация на акаунт