Конкурс по декупаж за месец ЮЛИ - Моя страна, моя България...

  • 11 962
  • 123
  •   1
Отговори
  • Мнения: 139
МОЯ СТРАНА, МОЯ БЪЛГАРИЯ...






ПРЕДМЕТ -  ПО ИЗБОР
Снимките на готовите работи трябва да се изпратят до 28.07.2010 (включително) тук:

                miki_mk@abv.bg


Конкурсните работи трябва да са представени само тук и до окончателното гласуване не трябва да бъдат публикувани в личните ви блогове , галерии , сайтове........и т.н.

Всеки участник има право да участва само с 1 творба, като може да публикува до 3 нейни снимки.  Като описание се посочват използваните материали и техники. Съответно, всеки участник посочва ник нейма си, с който е извстен във форума.
На 28.06.2010 в темата ще бъдат публикувани всички снимки на участниците.

Гласуването ще се проведе от 29.07.2010 до 31.07.2010 (включително).

Гласуването се извършва в тази тема.
Администратора на темата има право да участва в конкурса.
Администратора на темата няма право да гласува.
Да гласуват нямат право потребители, регистрирани във форума след 1май 2010 г.
Всеки гласуващ  може да класира по една творба съответно за първо, второ и трето място. За първо място се присъждат 3 точки, за второ място – 2 точки и за трето място – 1 точка. Победители са първите трима събрали най-много гласове!

На 01.08.2010 в тази тема , ще бъдат обявени победителите.

НАГРАДИ
Първо място
30 салфетки - Предоставя се от dyffi
чиния - предоставя се от Здравкова
5бр. салфетки и табакера за пурети - от Антом
Второ място
2 бр. кратунки - Предоставя се от dyffi
кутия - предоставя се от Здравкова
5бр. салфетки и табакера за пурети - от Антом
Трето място
награда-изненада - Предоставя се от dyffi
5бр. салфетки - предоставя се от Здравкова
5бр. салфетки и табакера за пурети - от Антом


МИНАЛИ КОНКУРСИ

март 2010 ВЕЛИКДЕН- http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=483339.0
април 2010 ПРОЛЕТ - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=487974.0
май 2010 АФРИКАНСКИ ФАНТАЗИИ - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=495510.0
юни 2010 БЪЛГАРИЯ В СЪРЦЕТО МИ - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=502195.0

Последна редакция: нд, 04 юли 2010, 22:39 от kris70

# 1
  • Мнения: 777
Първа тук Simple Smile Пожелавам на всички, които ще участват да сътворят отново големи красоти, а и няма как да не го направят, тъй като всяко кътче от България е красиво! Успех момичета   bouquet

# 2
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
  bouquet Пожелавам на всички красиви идеи и време да ги осъществят!
Крис Hug

# 3
  • Мнения: 0
Крис, браво на вас, много сте бързи...,моето предложение за награда остава в сила, прецените вие за кое място ще е...

# 4
  • Мнения: 376
хайде и аз в новата тема  Grinning
браво на Крис   bouquet
аз предлагам
1място-чиния
2място-кутия
3място-5бр салфетки

# 5
  • Мнения: 2 433
ПРЕДНАТА Я ОТЪРВАХ,  ама сега овреме да се запиша. Няма да участвам, но ще се радвам на красоти! Hug

# 6
  • Добрич
  • Мнения: 958
И аз не знам дали ще ми остане време за участие, но пожелавам на всички, много вдъхновение и време за реализиране. Успех!   bouquet

# 7
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
kris70  Heart Eyes Heart Eyes Благодаря за новата тема!
От мен традиционните салфетки по 5 бр за 1,2,3 място / по мой избор естествено  Mr. Green/  ииии  newsm78 метална табакерка от пурети, пак за трите места

# 8
  • Мнения: 0
 welcome момичета ! Записвам се тук ,за да ви пожелая  творчески вдъхновения  !Темата е обширна и красива,представям си какви красоти  ще покажете ! Успех на всички ! bg За мен е още рано,аз все още не съм се снабдила с нужните материали .
  love001

# 9
  • Мнения: 414
привет момичета,искам да пожелая на всички много много творчески нюх  Peace
незнам май закъснях, newsm78 но тъй като вече съм морско чадо,бих искала да дам и аз наградка,за 1,2,3 място по 5 рапанчета Mr. Green

# 10
  • Мнения: 139
Wiwian, ти не си закъсняла, ами аз сега чак имам достъп до нета.Не се притеснявай, измислих, когато обявим резултатите, съответно там да публикувам и наградите.Така че твоите награди ще бъдат включени там.  Hug

# 11
  • Мнения: 1
Крис пак си се справила чудесно с темата. Heart Eyes
Не че имам нещо против предложението на Профилчето, но месец юли ми се струваше по подходящ за някаква "гореща" и "слънчева тема". HugА месец септември когато са националните празници на България -тогава можехме да включим Моя страна , моя България.Пък и предишната тема беше пак за България и са доста близки по смисъл , въпреки че дават много възможности за творчество.Можехме все пак да обсъдим темата в по-широк кръг.
Аз също искам да дам подаръци на бъдещите победители.За първо място 5 бр принтирани картинки формат А5.За второ място 4бр и за трето място 3бр.Картинките ще бъдат по мой избор. Hug

# 12
  • Мнения: 139
Предложението не дойде от Профилчето, а само идея за заглавие. Нищо не пречи да пусна нова тема с ново заглавие и да помоля, тази да се анулира...предполагам, че няма да има проблем. Стори ми се, че доста хора се съгласиха и не съм взела решението в ''тесен кръг'' Naughty
Ако искате отново да се дискутира и да се избере нова тема, аз нямам нищо напротив. Може би темата за месеца ще е дъждовна и облачна , вместо гореща и слънчева  Grinning, но давайте предложения, за да няма обидени.

# 13
  • Мнения: 1
Темата е много хубава и няма обидени предполагам.Аз  не се чувствам засегната по никакъв начин. HugПрото ми направи впечатление че , в предишни теми се пускаха предложения за няколко теми и ние избирахме с мнозинство темата.Сега това липсваше  .Това е ! ooooh!А колкото до слънчева и гореща аз го написах в преносен смисъл а не като синоптична прогноза на  времето за месец юли. Laughing

# 14
  • Мнения: 139
Виванова, притеснява ме това, че струва ми се искаш да ме обвиниш, че съм взела авторитарно решение. Ккакто вече казах, стори ми се че никой няма нищо напротив за тази тема...никой не изрази неодобрение. Ако имаше такова, то никога не бих си позволила да пусна темата, без да обсъдим варианти. Искам да кажа, че нямам постоянен достъп до нета и за това пуснах темата, когато имах възможност. Пък и какво съм се заоправдавала  ooooh!

По повод синоптичната прогноза...аз пък се пошегувах  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт