Конкурс по декупаж за месец ЮЛИ - Моя страна, моя България...

  • 11 960
  • 123
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
И аз съм съгласна с момичета, и ще приема решение на болшинство, три човека не е конкурс, може би наистина времето не е за конкурси, а може би тема  не е атрактивна, кой знае.....,но мисля ако  всички съгласни за продължаване на срока, то време за решение да е 5 дена, а срока за конкурса да се продължи  за повече време.

# 46
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
И аз ще се съглася с мнозинството, макар че съм убедена, че повечето ще се включат днес/ последния срок/.
Напълно подкрепям antom - предварително да се заявява участие в конкурса, за да се знае дали въобще си струва да има такъв.

# 47
  • Плевен
  • Мнения: 97
И аз подкрепям антом....на мен не ми беше до конкурс сега и на почивка бях и книга по поръчка правех...нямаше как да се заема. Макар ,че много ми се искаше.

# 48
  • Мнения: 7 382
                 Аз по - скоро си мисля , че темата на конкурса е виновна за малкия брой участници.Когато дадохте вариант на темата и аз бях ентусиазирана...но само до тук.На втория ден ми мина желанието  Laughing
                 Прегледайте темата за декупажа и ще видите колко красоти са публикувани за един месец.Това значи,че никой не мързелува,а всеки прави нещо ,което му харесва.Така,че може би трябва да обсъждаме по-внимателно темите и си мисля,че ако беше пуснато предложението за ...... лилаво / не се сещам точно как беше/ едва ли участниците ще са 2-3.
                 Предварителна заявка - не знам както решите,но за себе си знам,че никога няма да направя предварителна заявка и то не защото не искам да участвам,а защото задължението да изпълня заявката ми изпива мозъка.Мразя да работя по принуда.Когато ми хрумне идея я  изпълнявам моментално,но колкото повече мисля за нещо толкова повече не ми се занимава с него.Така,че приемете / така си мисля/ минимален брой участници  и дайте право на такива като мен  Embarassed ако влязат в час до крайния срок да се включат извън заявената бройка за участие. Peace
                 Имах преди време предложение да се даде като условие за конкурс -  декупаж на предмет и се получи - пролетната дъска.Бяха дадени две условия - предмет и тема.Защо сега не опитаме САМО с предмет.Например - Декупаж на бутилка / или каквото се реши/ без други ограничения и всеки да твори без да е в рамките на конкретна тематика - море,обувки или нещо друго.

# 49
  • Мнения: 1
Аз се присъединявам към мнението на Дидиа. Не бих могла предварително да обещая участие. На предишния конкурс темата много ми хареса - "България в сърцето ми". В първия момент реших, че ще участвам. Дори си подготвих материалите. Но така и не намерих време, съответно не успях. В творчеството се изисква муза, вдъхновение или все едно как се нарича. Не става на сила. Мисля, че и при вас е така. Grinning

# 50
  • Мнения: 139
Само набързо хвърлих едно око , че трябва да бягам. Виждам,че нямате напротив за удължаване, освен това до момента имам само 6 работи. Ще се включа с мнение по идеите довечера. За сега удължавам срока до 31.07.
Моля се поне още 3-4 душички да се включат, че така с малко хора изобщо не е интересно.
Само искам да кажа, че получих невероятни творби!!!
 Hug Hug Hug Hug

# 51
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Didia честно казано и за не съм за предварителна заявка, но след като мислих, мислих ... и реших, че това е единствения начин да се вземе решение дали изобщо да има конкурс  Thinking Самата аз в последните 2 конкурса участвах спонтанно, в последния момент  Embarassed. Къде шляпната от проблясък, къде повлияна от изказано притеснение от Крис, че участниците са малко... , но пък има смели момичета, които още с предлагането на тема намекват участие, затова си мислих, че няма да е лошо да има предварителна заявка и ако се съберат повечко смелчаци да се обяви конкурс /примерно 7-8човека, защото за мен 5 броя ми изглежда малко/, това не значи, че само те ще участват , напротив аз бих била особенно приятно изненадана, ако бройката е набъбнала допълнително. Все пак конкурса си е състезание и колкото повече са участниците, толкова е по интересно  Peace
Съгласете се, че ситуацията - предложена е тема, удобрена е, стартирал е конкурс и.... на финала...... Shocked може да няма даже и достатъчна бройка за наградите  Mr. Green

# 52
  • Мнения: 0
И аз съм на мнение, че творчество или хоби трябва да ти идва от вътре, и ако не ти е приятно, то няма как да излезе насили нещо хубаво.
Но по тема на този конкурс, трябва да се призная, че приемам моята вина, аз съм тази която подля масло в огъня, и съжалявам много, предишният конкурс някак си по не много понятни причини не се получи така, както с цветя или с предмети, вярно че тема е много деликатна,но наистина мисля че тема не беше подходяща, и се извинявам че  така подведох всички, просто не му беше време.Сорриии.....  bouquet

# 53
  • Мнения: 1
Аз се присъединявам към предложението да се удължи срока на конкурса.А за слабото участие , още в началото на обявяването на темата намекнах че не е подходяща за този момент при положение че предишния месец минахме много подобна тема.Предлагам  когато избираме теми за конкурс да има  някакви зададени ограничения.Както предлага Дидиа -предмет бутилка или кутия или там каквото решиме без ограничение на темата.Тоест следващия конкурс да е за предмет.Смятам че , ще бъде интересно защото ограниченията винаги са си предизвикателство и допълнителна трудност. Heart Eyes

# 54
  • Мнения: 139
Предлагам ви нещо, което мисля че ще е от полза за всички. Ще пускам анкета след края на всеки конкурс за избор на нова тема.Преди това, ще предлагаме теми. Така мисля няма да има различни мнения - всеки ще е гласувал. По същия начин, ще пусна утре анкета, да гласуваме за това дали да е на тема или на предмет. Ами предмета пак май трябва да го гласуваме  Laughing Смятам, че трябва да има нещо еднакво. То пак опира до ограничение, ама по цял свят конкурси и състезания си имат някакви правила.Ако всичко е хаотично, човек се разконцентрира. Все едно да гласуваме в темата за декупаж, кое най-по ни харесва Mr. Green
Вижте, хубаво е да има конкурси. Така се развиваме, какво като е определена темата?  Има форуми, където правят конкурси всяка седмица. Хайде, чак седмична да не е, ама веднъж месечно си е удоволствие. И в края на краищата, защо да не се самопроверяваме къде се намираме в очите на другите? Аз лично през лятото си имам куп други работи, но на конкурсите пропуснах веднъж. И го правя не, за да го печеля, ами за тръпката и точно за това,което споменах...и за идеята.
Лаленце, ти пък най-малко трябва да се чувстваш виновна за темата. Напротив - аз се почувствах засрамена, от това, че не участвах. Антомче даде хиляда линка със толкова красоти от България, че и на най-големия песимист да му трепне сърчицето.

На 31.07 е последния срок за получаване на конкурсни работи. От 01.08 до 03.08 - гласуване
Още утре ще пусна анкетата - Тема или предмет

# 55
  • Мнения: 7 382
                  Крис,благодаря ти  Hug Ти пак си най-дейна и инициативна.Добре,че те има защото така сме сигурни ,че и конкурси ще има  Laughing Ти поемаш най-голямата тежест по организацията на конкурсите.
                  И аз се чувствам неудобно и засрамена ,че не участвах в последните два конкурса,но в тези ,които участвах се получи спонтанно.Първия - коментирахме на срещата,че много малко хора участват / тогава беше видимо участието/ и връщайки се от срещата направих предмета.Вторият път се чудех къде да използвам картинката и ми дойде някакси отвътре и пак за минути направих предмета.За България обаче  Embarassed хич не ми се получи  Mr. Green ,а и реших , че има доста да наваксвам и е излишно да участвам. Laughing И все си мисля,че масовостта на конкурса не е най-положителното му качество.Все пак от конкурсите и научаваш много неща и си сверяваш часовника.Поне за мен е така и понеже моя часовник редовно изоства ще гледам да го сверя и може би в някой от конкурсите и ще участвам. Laughing За това ми е трудно да дам някаква заявка. Embarassed

# 56
  • Мнения: 139
Ето анкетка по въпроса дали да работим по зададена тема, без ограничение на предмета, или да имаме ограничен предмет.
Дано съм я направила правилно, че аз пусках една, преди много време и каквото си спомних  Crazy Предишния път излезе май в самата тема, а сега е отделно...нещо май съм сгафила  newsm78

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=513867.msg15867636#msg15867636

# 57
  • Мнения: 7
Крисче линка с анкетата дава грешка

# 58
  • Мнения: 7 382
                   Мисля,че дава грешка защото срока му беше до 30.

# 59
  • Мнения: 139
Ей сега ще попитам модераторите  newsm78

Аз бях задала 7 дни срок, ама сега като си мисля, май  в поста си бях написала, че анкетата е валидна до 30.07  doh Голям съм  #Silly
Чакам отговор от Мод.


Извинете ме за неудобството дИвойки, ама аз като бързам като пуле пред майка си и чела недочела....Както и да е, сега анкетата си е горе в темата, ама пак ще трябва да се изгласувате...плиийз  Praynig

Последна редакция: пт, 30 юли 2010, 19:15 от kris70

Общи условия

Активация на акаунт