Конкурс по декупаж за месец ЮЛИ - Моя страна, моя България...

  • 11 959
  • 123
  •   1
Отговори
# 15
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Аз съм За темата  Peace
Относно причината за възникването и , поне за мен беше, че с предишната се получи малко недоразумение. Имаше малко участници, имаше малко гласуващи, при избора на победители, някак се наблегна на мотивите в които се подчертаваха прекрасните черти на българина - трудолюбие, патриахално семейство, неща и места с които страната ни е известна - розова долина, белограчишки скали..... и някак в коментара се роди идеята темата за България да бъде продължена, но този път да се опитаме да покажем онази и красота, за която не сме се потрудили, а която тя наготово ни подарява - прекрасните и планини, буйните и реки, тайствените пещери, бушуващото и море, нежните и изгреви и горещи залези...
kris70 не си взела авторитарно предложение  Naughty Беше изказано предложение, имаше време всеки който желае да се изкаже,

    
Re: Конкурс по декупаж за месец ЮНИ - България в сърцето ми
« #77 Петък, 02 Юли 2010, 23:29 »
   
Момичета, давайте да мислим за следващия конкурс, а?
Поста на Лаленце (Дъфи) много ме развълнува.Вярно, че не бива да се водим от настроението. Аз лично не участвах, понеже не ми остнан никакво време този път, обаче съжалявам за това. И наистина нека покажем и хубавите страни, които никак не са малко! Ние сами не си ги ценим!
То човек така е устроен де, да помни и вижда лошите работи много повече от хубавите, а така лошите изглеждат преобладаващи  Sick
Аз лично харесвам идеята на Дъфи да покажем забележителностите на страната ни. Какво ще кажете за ''Красивите места на България" или "Българските забележителности"...Не ме бива в измислянето на заглавия  Mr. Green

    
Re: Конкурс по декупаж за месец ЮНИ - България в сърцето ми
« #78 Събота, 03 Юли 2010, 01:59 »
   
Напълно съм съгласна с Лаленце!За конкурса свалих над 50 картинки!И всеки път си казвах тази ще е,но като погледнех следващата още по-хубаво,и по следващата дваж по-прекрасна  #Crazy Останах изумена от красотата на Родината ни,която почти не познава ме  Crying or Very sad Попринцип съм фен на морето,но какви неща видях от планините....................А тези Крушенски и Хотнишки водопади  #Crazy са невероятни (от снимките-не съм била)
Значи съм за конкурса  Peace

    
Re: Конкурс по декупаж за месец ЮНИ - България в сърцето ми
« #79 Събота, 03 Юли 2010, 10:31 »
   
.....
В следващия конкурс участвам на 100%.

    
Re: Конкурс по декупаж за месец ЮНИ - България в сърцето ми
« #80 Събота, 03 Юли 2010, 16:36 »
   
Честито на победителите!  bouquet

Каквото и да покажем с творбите си от България, то ще е все прекрасно, понеже страната ни е красива. Аз харесвам много планините с всичките им цветове, а морето е една магия. Затова, ако е необходимо, темата за България не само да се повтори, ами и потрети, че да може да бъде показана поне частица от заобикалящата ни красота.  Peace

    
Re: Конкурс по декупаж за месец ЮНИ - България в сърцето ми
« #81 Събота, 03 Юли 2010, 17:25 »
   
И аз да се изкажа, че без мен купон бива ли  Mr. Green

Идеята да се продължи темата за България ми харесва и ще я подкрепя с две ръце

    
Re: Конкурс по декупаж за месец ЮНИ - България в сърцето ми
« #83 Събота, 03 Юли 2010, 17:56 »
   
Здравейте,  момичета! Подкрепям Крис новата тема да е "Красивите места на България". Надявам се повече да се включат в конкурса - материал и идеи колкото искаш  - само желание и вдъхновение да има . Пожелавам го на всички!  newsm10

    
Re: Конкурс по декупаж за месец ЮНИ - България в сърцето ми
« #91 Неделя, 04 Юли 2010, 08:06 »
   
........
Имам предложение следващата тема посветена на България да е:
Моя страна, моя България...

Пък всеки да прецени дали да работи върху природните красоти, историческите ни личности и т.н

......
затова предлагам лекото спорче, което се е заформило да го  newsm75 и да се средоточим върху много по важния проблем, при толкова красиви кътчета, кое точно да си харесаме  ooooh! Не знам при вас как е, но при мен голямо потене пада и ИИИИИИИИИИИИ да знаете че ако и този път участниците при такова многообразие на красота са малко ще дърпам уши и ще  #2gunfire на месо  newsm48

# 16
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Само да напомня, че чакам адреса на Надето.
Другата седмица се прибирам и пращам наградите на победителките.

# 17
  • Мнения: 1
Крис, толкова съм добронамерена към всички че  никога, не би ми минало през акъла да те обвинявам в какъвто и да е авторитаризъм.Съжалявам че така си приела мойто мнение относно темата. Simple SmileАз няколко пъти споменах че темата е много хубава и ми харесва просто реших да изкажа мнение че е по- подходяща за м. септември.Това е! В крайна сметка форума нали е за това.Да даваме мнения, да обсъждаме ,хвалиме, критикуваме , предлагаме и място за сърдене няма .Още повече че аз директно не съм те обвинила в нищо. Heart EyesДаже всички ние сме ти благодарни че отделяш време, сили и енергия да оформяш темите и да ги пускаш. BlushХубав и творчески ден на всички.

# 18
  • Мнения: 7 378
                  Привет,момичета!Гледам ,че докато ме нямаше десетина дена и нямах нет при вас е станало малко горещичко. Laughing Бях приятно изненадана ,че отново сте предложили тема за Блгария и въпреки,че аз бях черногледата и ми беше трудно да се преборя с негативите приветствам решението ви да дадете вариант на темата за Бг. Hug Пожелавам успех на всички,които ще се постараят да покажат красотите и славното минало на страната ни! Peace
                  Крис,възхищавам се от готовността ти да оформяш и пускаш темите.Честно да ти кажа на мен ми е малко скучно да се занимавам с административната част  Laughing получаване,публикуване и т.н. Трябват здрави нерви.Благодаря ти,че си толкова отзивчива и така добре се справяш.  bouquet
                  Искам да поздравя победителите от миналия конкурс защото нямах нет ,а в старата тема може и да не влязат.Честито ,момичета и ви желая още по-големи успехи и творческо вдъхновение.  bouquet
                  Антомче,твоите картинки бях избрала и аз  Laughing само дето при мен те все още си стоят залепени и недовършени. Embarassed И предмета ми е друг.Поздрави за прекрасната ти творба.  bouquet

# 19
  • Мнения: 0
Didia ,миличка, горещо ни е от температурата на вън, при нас е достаточно топло и мило, а ти недей да пишеш така, сякаш няма да участваш, ще го приема като лична обида... Embarassed.Точно  след твоя пост ми дойдоха тези думи ,които съм написала в старата тема.Не искам да  имаш лошо настроение  заради някой, който не си върши работа.Та нали сме тук затова, да създаваме хубави неща, които правят настроение, а мръсотия и неуредените неща има не само при нас в БГ.Хайде миличка, довърши своята творба и ни зарадвай, мисля че ще е чудесна, защото не си такъв песимист ,както си го написала...една мечешка прегръдка за стимул...  bouquet

antom ,прочетох ти поста и се смее като луда, и аз съм си заринала с хубави картинки и сега не знам коя да избера, ето, нали ви казах че  има какво да покажем на света...

# 20
  • Мнения: 7 378
                   dyffi , аз пък бях на планина и там си ми беше студеничко и дъждовничко та ми е добре на горещичко при вас! Wink Ако ми дойде идея може и да участвам ,че старата ми идея вече не върви ...казах си картинките  Laughing Пишете , че има толкова много картини ,че не знаете какво да изберете  и аз все още се лутам из различни идеи,ноооо....избистрена и чиста идея все не ми иде  ooooh!

# 21
  • Плевен
  • Мнения: 97
И аз тук макар ,че този път мисля да пропусна участието.  Hug

# 22
  • Мнения: 139
Ааааа, Дупце, какви са тия, няма да участвам   smile3540 Има толкова време и идеите не са малко...
Дидиа, и аз така нямам идеи напоследък, че главата ми е пълна с какво ли не (основно бръмбари  Mr. Green), обаче наистина малко момичета бяха миналия път. Ако и сега е така, то се губи смисъла от конкурса  Sad
Естествено, то насила не става, но моля всички, които имат поне мъъъничко желание да участват  Praynig

# 23
  • Мнения: 2 433
аз неучаствам по много тъпи причини... Mr. Green Наистина...
Много се стараех в началото за тез конкурси... и затова мисля че новичките имат шанс да се изявет със старание, креативност и стимул за участие... Аз някак ще го претупкам, не щото няма да ми е кеф да участвам...а щото ще го направя между другото Embarassed EmbarassedПусто време и други страсти... Затова де.
Ама ако наистина смятате че трябва да има повече участници -шЪ земЪ дЪ сЪ пробвам!!!! Whistling

# 24
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
NadiaStoianova това е медалчето, което трябва да си добавиш в подписа от предишния конкурс
http://storage2.album.bg/56e/2_%D0%BF%D1%8A%D1%80%D0%B2%D0%BE_%D … e9a2_22819613.png
чакам да го направиш първа, за да го добавя после и в моя, защото продължавам да смятам, че бутилката ти заслужава първо място много повече от моята чинийка, но гласуващите определиха и двате да си поделяма приза  Embarassed

# 25
  • Мнения: 0
Урааа, аз вече си избрах картинката, но ми беше наистина трудно...
Момичета,какъв е този  антипатриотизм, и какво му толкова сложно в този декупаж, то да ни изисква да време като да нарисуваш картина на Малевиц "Черен квадрат" ето где му беше трудно, а за нас си всичко лесно.А и притеснявате такива "масторки" като мен, ако полагате такива усилия, а аз Джас-плас, то сигурно и не бива и да показвам моите "творби"....надявам се ви малко разсмях....обичам ви... Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 7 378
                   Антомче и Наде,според мен и двечките трябва да си сложите първо място,както си е на всички конкурси и състезания при равни точки и второ място не се присъжда.Така мисля аз , а вие както решите. Peace
                   Аз пък имам проблем с принтерите .В къщи нямам лазерен,а съм в отпуск и няма къде да си принтна картинка. Wink С флашка и по копирни центрове нещо нямам желание да се занимавам. Embarassed

# 27
  • Мнения: 0
Didia ,хайде да ми пратиш линк, аз ще ги принтирам и ще ти ги пратя по поща, за два дена са при теб,сега съм малко по-свободна , а и намерих един офис къде ми ги принтират А4 на фото хартия за 50 ст.  Mr. Green,няма да ме разориш,а и време има.

# 28
  • Мнения: 0
Antom благодаря, че ме подсети, бях изключила за медалчетата. Сега опитвам да го  сложа, нещо не се справям  Embarassed но ще продължа да опитвам.
И аз като Didia смятам, че трябва и двете да си сложим медалчето за първо място.

# 29
  • Мнения: 7 378
                    Наде,за да ти излезе медалчето скобата след png трябва да се изтрие и да се постави след [img  като равното също се изтрива. Ама го обясних  ooooh!
[img=https://www.bg-mamma.com/assets/vessur/img/not_found.png]http://[/img]

                     Влез в моя цитат и виж как е и го копирай!ТУК!!!

Последна редакция: пн, 12 юли 2010, 22:51 от Didia

Общи условия

Активация на акаунт