Конкурс по декупаж за месец септември - ЧАРЪТ НА КЪСНОТО ЛЯТО

  • 9 702
  • 141
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 7 415
                    Darisun ,  Laughing научиииии  сееееее!  Laughing Е,така се гласува и аз ,лично,нямам нищо против да ти зачетат гласа.
                    Крисче,не се обиждай,но нещичко поне за спомен от упоритата ти работа да имаш.Няма да го наричаме наградка. Hug

# 91
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Darisun правилно , щом регистрацията ти е на 5 август значи гласуването се зачита  thumbsup Аз като едно щатно помощно сметало /не и много вярно, но това е друга тема  Wink/
ти добавям точките  Peace

# 92
  • Мнения: 777
Здравейте момичета! Поздравления за неуморния ви творчески дух, старанието и желанието, с които творите!   bouquet
Ето и моят глас:

1во място - номер 16
2ро място - номер 9
3то място - номер 4

# 93
  • Мнения: 0
Здравейте ,неуморни пчелички! Признавам,  че от снощи се включвам и не мога да направя своя избор. Трудно ми е , но все пак ще трябва да дам своя глас. Моите фаворити са:
1 място - N16
2 място - N9
3 място - N14
Поздравления за всички ,които са участвали и са дали нещо от себе си в този конкурс за да ни дарите с много красота!

# 94
  • Мнения: 0
Направо съм смаяна, цяла вечер нищо не правя, а само въртя този албум напред назад, много се затрудних при избора си, но мисля че старанието и таланта на участниците си го заслужава, искам да съм прецизна в избора си,защото не мога да правя такива неща като вас, но много искам, и затова изучавам творенията ви много внимателно.Не гледам рисунки които използвате,а техники които прилагате, просто не е за вярване,много сте добри момичета, ама много.Харесаха ми  18 неща за първо място, но конкурс си е конкурс, и се наложи да избирам.Не участвах този път, изобщо не можах да се класирам, но ми страшно приятно да видя толкова много участници.Поздравявам ви за участие момичета.
 Умирам за тези керемидки, и като съм правила такива знам че хич не е лесно, а вашите направени страхотно.
1 място - № 4 - много е по тема, и са използвани различни материали, изглежда като картина, а не като декупаж, има завършена мисъл.
2 място - № 14 - толкова прецизно изпълнено,и много интересна техника, нямам думи,а картинка ми напомни моето детство...и ме удари меланхолия...
3 място - №11 - не знам край или начало на лято, обаче е трансфер, може би има и рисувано, но толкова хубаво допълнено че ме грабна ,много дълго я разглеждах, може би ми липсваше името на работа, но се надявам че ще го разбера по-натам, но я харесах и така.

Имам и награди на зрител, три предмета за които не ми стигнаха места, но искам да ги поздравя  с по един поощрителен подарък, това са  работи под номерата №16 за краклето от яични черупки и прекрасно съчетание на картинка и слънчогледите, № 15 пак за слънчогледи и страхотна изработка на самата бутилка с конец, и накрая морската бутилка № 9,защото успя да ме изненада, така и не разбрах как я направи, и я направи толкова красива.

Последна редакция: чт, 30 сеп 2010, 22:16 от dyffi

# 95
  • Мнения: 139
Лаленце, не ти се е изписал номера на третото място  Wink Можеш ли да се редактираш, ако не, пусни нов пост  Hug Hug Hug

# 96
  • Мнения: 1
За малко да пропусна гласуването.Много стилни и красиви творби.Затруднена съм много в избора но все пак:
1 място-№4
2място-№11
3 място-№15
  love001

# 97
  • Мнения: 1 407
Отдавна не се занимавам с декупаж, но това не ми пречи да се възхищавам на вашите красоти!   bouquet

1-во място- № 16
2-ро място- № 9
3-то място- № 14

# 98
  • Мнения: 139
Антомче, аз лично сметнах гласа на Роси Колева за валиден.. нали да не се вторачваме чак толкова, все пак днес момичето прави месец от регистрацията си...какво ще кажете?

# 99
  • Мнения: 7
Разбира се и аз съмсъгласна да и зачетем гласа

# 100
  • Мнения: 7 415
И аз съм съгласна да и зачетем гласа.Що да се формализираме толкова  newsm78 днес ли,утре ли.Важното е ,че сме я заинтересовали. Peace

# 101
  • Мнения: 139
Антомче, аз лично сметнах гласа на Роси Колева за валиден.. нали да не се вторачваме чак толкова, все пак днес момичето прави месец от регистрацията си...какво ще кажете?

А и анкетата приключила...ТЕМА печели убедително.
Пускам нова анкета с няколко заглавия. Понеже почти никой не даде предложение, ще използвам няколко от тези, които е предложила Дидиа, обаче ще включа и есенна тема, че то нали си е есен  Wink

Момичета, има май някакъв проблем със сайта - като пиша, поста ми влиза в цитат...гледам и на Дидиа така се е получил   newsm78

# 102
  • София
  • Мнения: 923
1-во № 3
2-ро № 4
3-то № 9
 bouquet
ако разбира се не е приключило гласуването Grinning

# 103
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Гласуването още не е приключило elasmen   но условието е да има навършен 1 месец от регистрацията в бг мамма. Мисля че твоята е 14 септември 2010 г и още нямаш право на глас  newsm78
kris70 и аз съм го добавила, после ще сравняваме, да видим този път кой ще грабне наградката " Който не смята добре, първи клас го зове"  Mr. Green

# 104
  • Мнения: 139
Ами момичета, сега какво да правя, като срока изтече, а Лале (Дъффи) не се появи да каже кой е на трето място  newsm78, пропуснала е...даже и по описанието е трудно да се досети човек... Пък понеже първо и второ място ги дели само един глас, то мнението на Лале е важно...тя днес и в скайпа не е влизала  newsm78
Какво да правя...направо не знам  newsm78 newsm78 newsm78

Общи условия

Активация на акаунт