Конкурс по декупаж за месец септември - ЧАРЪТ НА КЪСНОТО ЛЯТО

  • 9 730
  • 141
  •   1
Отговори
# 75
  • Добрич
  • Мнения: 958
1 място - номер 4
2 място - номер 5
3 място - номер 14

Поздравления за успешния конкурс   bouquet Всички творби са изключително красиви  Simple Smile

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 126
Момичета поздравления!!!!!!!!!!!!!

   Цял ден ги разглеждам снимките и се чудя и изобщо не мога да реша за кого да гласувам. При тези невероятни красоти избора ми беше много труден, но накрая реших да гласувам така:

I място- № 1  мисля, че най много подхожда на темата точно така си го представям късното лято. Много топли цветове и отлична изработка.  bouquet
II място- № 14 семпло и много нежно 
III място- № 2 имам същата прозрачна ваза и още не събирам смелост да я започна, но тази много ми хареса.

# 77
  • Мнения: 22
Момичета,привет и от мен!
За мен първо място-номер 14
второ-номер 16
трето-номер 1

# 78
  • Мнения: 168
Вече цял час се чудя newsm78, как да подреда тези прекрасни творби..............

1 място №14
2 място №4
3 място №9

Поздравления за всички участници!


Последна редакция: вт, 28 сеп 2010, 22:31 от Florina

# 79
  • Мнения: 0
Много ми е трудно да избера, честно ви казвам. Някои от работите много ми харесват като изработка, но не ми се връзват с темата. Или са типично летни или бият на есен. То и темата е такава де, много е трудно да се улови точно идеята за чарът на късно лято.

1во място - №1  - точно по темата, добре изработено
2ро място - №9 - давам това място за изработката /единствената забележка ми е, че си е съвсем лятна и морска бутилка, някакси ми бяга от темата/
3то място №11 - изглежда като рисувано, има романтика

Момичета  Hug останалите също ми харесват, но трябва да се изберат само три, а за останалите   bouquet

# 80
  • Мнения: 7 441
Много ми е трудно да избера, честно ви казвам. Някои от работите много ми харесват като изработка, но не ми се връзват с темата. Или са типично летни или бият на есен. То и темата е такава де, много е трудно да се улови точно идеята за чарът на късно лято.

1во място - №1  - точно по темата, добре изработено
2ро място - №9 - давам това място за изработката /единствената забележка ми е, че си е съвсем лятна и морска бутилка, някакси ми бяга от темата/
3то място №11 - изглежда като рисувано, има романтика

Момичета  Hug останалите също ми харесват, но трябва да се изберат само три, а за останалите   bouquet
                    Хей,поправи си поста,че е смешно  Laughing Собствено мнение нямаш ли при гласуването ,че копираш ?

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 126
Мисля че дори няма право да гласува!

# 82
  • Мнения: 165
И аз останах озадачена Shocked защо автора на поста е истипосал мое мнение newsm78
и не е добавил нищо от себе си. Какво иска да каже с това?

# 83
  • Плевен
  • Мнения: 97
1 място- № 1
2 място- № 16
3 място- № 7

# 84
  • Мнения: 7 441
И аз останах озадачена Shocked защо автора на поста е истипосал мое мнение newsm78
и не е добавил нищо от себе си. Какво иска да каже с това?
                    Не знам дали трябва да се озадачаваме  Laughing Аз надникнах в профила и установих,че това е единственото мнение и може ......все още да няма понятие как се действа в сайта! Laughing Човек се учи ! Peace

# 85
  • Варна Моретооо...
  • Мнения: 0
1 място- № 4
2 място- № 14
3 място- № 2

Крис, справяш се отлично с конкурсните теми,поздравявам те  Hug Heart Eyes  bouquet

# 86
  • Мнения: 7 441

Крис, справяш се отлично с конкурсните теми,поздравявам те  Hug Heart Eyes  bouquet
                    Четейки мнения като цитираното от мен взех ,че се замислих  newsm78 ами не трябва ли да дадем една наградка  и на Крис зе перфектната работа и организация!Не помня кой пореден месец тя оформя темите ,анкетите и това си е доста труд,а май го оставихме без стимулче! Peace

# 87
  • Мнения: 139
Aaaa, момичета, недейте така  Embarassed Аз не го правя за подаръци. Радвам се, че имате желание за конкурси и още повече, че се твори красота! Не ме карайте да се чувствам неудобно плииийз  Crazy Важното е, че сте доволни въпреки и грешките, които допускам  #Silly

За момичето с цитирания пост(или момче  newsm78) какво смятате - да зачета ли гласа?
Тя/той е регистриран през август. Може изобщо да не знае как се пише във форум и без да иска да е цитирал/а...Какво да правя?
Дано и тя/той вземе, че се включи и да обясни...

# 88
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Ами да вземем да му помогнем тогава  Laughing

Darisun когато слезеш под всички коментари, в дясно има 5 клавишчета. За да пишеш собствен коментар натискаш Отговор Появява ти се прозорче в което да пишеш. Когато си готов с писането натискаш Публикувай и готово.
В предвид късната ти регистрация, в този конкурс нямаш право да гласуваш, затова Крис мисля, че не трябва да отчиташ поста. Но пък от следващото можеш смело да участваш с гласуване  Peace
Заповядай!

# 89
  • Мнения: 0
Здравейте! Съжалявам за смута, който всях по темата, но е станало несъзнателно, за което се извинявам. Регистрацията ми е повече от месец /от 5-ти август/ и затова мисля, че мога да гласувам. Моят избор е следният:
1 място 14
2 място 16
3 място 5

Но дори и да не ми признаете гласуването, няма проблем. Все пак се насладих, на красивите неща, направени с желание от участниците в конкурса.

Общи условия

Активация на акаунт