Конкурс по декупаж за месец септември - ЧАРЪТ НА КЪСНОТО ЛЯТО

  • 9 681
  • 141
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 18
Страхотни изпълнения! Лично на мен ми харесват по-непретенциозните и по-семпли творби. Гласувам за:
1 място - №7
2 място - №2
3 място - №4

Успех и вдъхновение на всички, които се занимават с това невероятно хоби и повече самочувствие за участие в конкурсите!

# 61
  • Мнения: 0
Първо място - №16
Второ място -№11
Трето място - №1
 
Поздравявам всички учасници за красивите творби  smile3501

# 62
  • Мнения: 1
І място -    № 9 - нищо излишно, прецизно изработено и в съответствие с темата
ІІ място -   № 5 - свежи цветове, добро изпълнение
ІІІ място -  № 2 - ненатруфено, добре изработено, но леко есенно

Поздравления и за всички останали!  bouquet

# 63
  • Мнения: 38
Всички творби са  хубави ... Въпроса е там, че трябва да изберем само 3  Sad

Ето и моят избор :

Първо място - 16
Второ място - 9
Трето място - 11

Късмет на участничките

# 64
  • Мнения: 165
Много ми е трудно да избера, честно ви казвам. Някои от работите много ми харесват като изработка, но не ми се връзват с темата. Или са типично летни или бият на есен. То и темата е такава де, много е трудно да се улови точно идеята за чарът на късно лято.

1во място - №1  - точно по темата, добре изработено
2ро място - №9 - давам това място за изработката /единствената забележка ми е, че си е съвсем лятна и морска бутилка, някакси ми бяга от темата/
3то място №11 - изглежда като рисувано, има романтика

Момичета  Hug останалите също ми харесват, но трябва да се изберат само три, а за останалите   bouquet

Последна редакция: вт, 28 сеп 2010, 12:50 от Rakovina

# 65
  • Мнения: 139
Благодаря ви за хубавите думи момичета  Hug Hug Hug
Пак да припомня - гледам, че ТЕМА води убедително. Давайте и предложения за теми, че да не губим време.

Не знам дали има смисъл да качвам снимките в поста, те така или иначе са малки. Ако държите, ще ги сложа. В сайта, като отворите снимка, отгоре над снимката в дясно има SLIDESHOW, Цъкате там и ви се отваря увеличеното изображение. Пак горе в дясно има SETTINGS. Като цъкнете там можете още да си увеличите снимката.

Последна редакция: вт, 28 сеп 2010, 12:38 от kris70

# 66
  • Мнения: 7 391
  Поразгледах конкурсни темички и срещнах такива като :
-Подърък за любимия мъж
-Изненада за ловеца
-Ретро спомени
-Мъжки страсти
-За любимата ми баба
-портрети
-юбилейна свадба
-преди много години
-домашни любимци
 и т.н.
                         
                             Копирах си поста от другата тема,ама като чета май ще меланхолясваме на тема есен. Laughing Вече се оглеждам за следващата тема "Зима"  Wink

# 67
  • Мнения: 654
Е,ретро спомени е супер.
Имахме една серия салфетки с ретро кафенета и претворени от вашите ръце,ще е също супер.

# 68
  • Мнения: 376
Браво,момичета   bouquet много хубави творби!И достоен брой участнички  Hug

1 място-№9
2 място-№4
3 място-№12

имам още две творби,които много харесвам  Peace ,но  с малко забележки.Дано момичитата на,които са не ми се сърдят!С най-добри  чуства!
№5-страхотно подносче   bouquet Много хубаво свежо зелено,само гъбките отгоре   newsm78 Щеше да е по-добре,ако бяха сложени преди фона!
№13-стола е прекрасен   bouquet Много  хубав фон около мотива!И  пукнатините са чудни  и  ненатрапчиви!Само тапицерията да е  в сиво-синята гама,като основата.Сега вниманието се отклонява  към нея.
И понеже,иначе  много ми харесаха-давам награда по 5бр. салфетки за тези две творби!

За всички  участнички  newsm20

# 69
  • София
  • Мнения: 42
1.  място - № 11
2.  място - № 18
3.  място - №  1

 #Crazy #Crazy #Crazy
 ThinkingМного красоти-малко места ooooh!

# 70
  • Мнения: 0
Много красиви творби,браво на всички.  bouquet
 На 30.09 става един месец от както съм се регистрирала,не знам дали ще ми зачетете гласа,но все пак ще гласувам.
1.място-№-1
2.място-№-16
3.място-№-11
 Hug Hug Hug

# 71
  • Мнения: 167
І място - № 2 за смелия участник  представил работа върху прозрачен  предмет,доловил  нотките на късното лято и ранната есен!
ІІ- място -№14  късно лято, празен плаж  и много добро изпълнение.
ІІІ-място- № 11 Навява доста носталгия по лятото. Участника е положил доста усилия!Имайки в предвид колко много е рисувал.
Успех на всички участници

# 72
  • Варна
  • Мнения: 552
Страхотни неща, избора е много труден!

I място- № 17
II място- № 2
III място- № 9

Успех на всички!

# 73
  • Мнения: 440
Еее браво,изумена съм от такова активно участие .Нямам думи да изразя възхищението си от оригиналноста на идеите и изпълнението.За съжаление трябва да се ограничим с 3 гласа само  Tired
Ето и моите предпочитания след дъъълго умуване и пресяване:
Първо място - 9
Второ място - 2
Трето място - 4
Успех момичета! Специялни благодарности на Крис  Hug Hug Hug

# 74
  • Мнения: 0
1 място - номер 16
2 място - номер 14
3 място - номер 11

 newsm20 на всички участници!!!

Общи условия

Активация на акаунт