ЮЛЧЕ папка, спинка, слушка, в мама много то се гушка

  • 22 805
  • 749
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 369
марги,и тук правят задължително с ехограф. може би наиситна неможе. то много бързичко нали? мойто дете за минута е много го облъчиха.

# 46
  • Мнения: 253
И аз процедирам така с подпирането,но и ние не обичаме да спим на една страна,само докато я сложа тя след 5 минути се е обърнала по гръб,но аз съм по упорита от нея и пак я намествам така,аз бях шитала нашето педи и като ходихме на ортопед и с него се консултирахме но и двата доктора казаха че уж няма проблем но.... силно се надявам да не са се объкали.Те казаха  точно така да процедираме.Аз я забелязвам вечер че като и омалее на едната страна да и е главичката сама си я обръща на другата и затова се надявам че всичко ще се оправи



Kирова, точните думи на педиатърката бяха "това си е твой проблем и зависи само от теб" 
Това, което правя аз е, когато е заспал докато се храни - го слагам да спи на страната на която на обича - след време той се обръща, ама изкарва поне малко така.
Другото е, когато е спокоен му подпирам главичката с една пелина, ама доста често се сърди на това и не иска. Завъртях му и шезлонга така, че "интересните" неща да са от правилната страна. И последното - закачила съм играчките на количката от тази страна, че като дрънкат и се клатят да гледа натам.
Общо взето успявам за по малко да го накарам да обръща глава и се надявам, че лека полека ще оправим проблема.
Сподели и ти какво правиш?



Последна редакция: чт, 02 сеп 2010, 01:24 от Кирова

# 47
  • Мнения: 3
Много мерси за поздравите.
Днес е тежък ден, ядем на1 час, спала е само от 12на обяд до 1, цял ден ми е на цицата и по ръцете, сега уж заспахме, дано че циците са ми меки да се понапълнят малко.
Дано такива дни са все по-рядки, че капнах вече.
Хайде оплаках се.

# 48
  • Мнения: 2 369
Много мерси за поздравите.
Днес е тежък ден, ядем на1 час, спала е само от 12на обяд до 1, цял ден ми е на цицата и по ръцете, сега уж заспахме, дано че циците са ми меки да се понапълнят малко.
Дано такива дни са все по-рядки, че капнах вече.
Хайде оплаках се.


а сега е мой ред споко:) май започвам вече.буден е и с хъс за нощни обиколки хахахахаха

# 49
  • Мнения: 60
Ето ме и мен в новата тема  Wink
Днес бяхме на ДК-отложиха ни ваксината,че малчо кашлюка от време на време,сега ще пием Стодал,добре че  е хомеопатично сиропчето.
И аз гледам да не го навличам много,но сега чак като го увих като пашкул в едно одеалце и заспа.А цял ден беше кисел...
За цикъла-толкова пъти ми спира,после пак почва-че незнам дали е било цикъл или не..Само знам,че от чая на Хип за къпмачки(уж за повече кърма,но уви..),та от него получих нещо като кръвоизлив..
Айде,дано да е лека нощта на всички   sleepuu

# 50
  • София
  • Мнения: 351
И аз гледам да не го навличам много,но сега чак като го увих като пашкул в едно одеалце и заспа.А цял ден беше кисел...

и аз така, няма да го обличам дебело .... да, ама вчера цял ден мрънка, плака, гърчи се; чак като го гушнах в нашето легло (той не спи при нас обичайно) се кротна; мислех, че са колики; днес, обаче, свеки, докато ме нямаше, му сложила чорапки под ританките и го завила с по-дебело одеалце; е, няма такова кротко дете; от както го облякох по-дебеличко не мрънка, не плаче, спокоен е, спи си; сега е облечен с боди потник, чорапки, а отгоре памучно гащеризонче

днес ни подариха люлка на фишер прайс; еееее, детето как се кефи, не е истина, много се радвам

Но общо взето отговори на всичките ми въпроси.Мисля си,че ако не бях питала щеше да ни претупа.Така,че ако ходите там трябва да не забравиш да питаш каквото те интересува,защото иначе не се знае. Simple Smile

марги, а ти какви въпроси зададе? аз не се сещам какво да питам, дай съвет, моля

# 51
  • Мнения: 1 436
Моето дете вчера и днес е киселица безподобна. Иска ако може все на гърда да виси, лигави се жестоко и настойчиво си хапе юмрука с едната страна на устата. Моля някой да ми каже, че си въобразявам и й е рано за зъби  Praynig  Tired.

# 52
  • Мнения: 2 369
е...да ме видите и вие по кое време виса като откачалка.и изобщо не е към края си висенето.ще осъмна! бах ти и живота.
а от швейцарската тема ме викат две мацки да ходим на теферич.е пак немога братко! пак ще откажа! за кой ли път...а после що съм сама.

Последна редакция: чт, 02 сеп 2010, 03:36 от Гаца Баца (марита)

# 53
  • Мнения: 80
Добро утро!Имам 1 проблем,за който,ако ми дадете някакъв съвет ще съм ви много благодарна.Сменихме 3 марки памперси/Памперс,Пуфис и Хъджис/сега сме на размер 3,което мисля,че е добре за кг-5.600 и 3-те марки памперси пропускат и не става въпрос за предържан памперс,дори на 20 минута понякога и някои дни по 3-4 пъти.По едно време почти беше почнала да пълни само по 3-4 пъти през деня с наакани,сега пак всеки 1 е пълен,не е ли прекалено това? #Crazy
Възможно ли е от ядките,които ям аз ,тя да ходи толкова често? newsm78

# 54
  • Мнения: 372
моята пълни всеки памперс. На всяко ядене ака  Peace

# 55
  • IT
  • Мнения: 3 704
Ми като и се ака да ака:) -то детето си знае най-добре.
Моето манипулаторче спи на  фона на едно дзен радио Simple Smile И тази нощ се събуди само един път и после като по часовник в 6 вече беше готов за 'разговори' с мен Simple Smile
Лек ден

# 56
  • Мнения: 60
Сменихме 3 марки памперси/Памперс,Пуфис и Хъджис/сега сме на размер 3,което мисля,че е добре за кг-5.600 и 3-те марки памперси пропускат...
Ние първо бяхме на Либеро,но ми се видяха дебели и ги сменихме с Памперс белия пакет 3-6 кг,после и жълтия пакет-и двата вида пропускат.И аз ги сменям на кратко време,но особено жълтия пакет-ужасни са ми,днес съм поръчала пак Либеро на мъжо да вземе..че малчо и тази нощ целия беше омазан в ако-само на ушите си нямаше,по 100 ката дрехи сменяме...

# 57
  • София
  • Мнения: 351
ние ползваме Pampers; до скоро - New Baby 2, а вече Ative Baby 3; нито веднъж не ми е пропуснал памперса и не сме се омазвали; ако сменям дрешки, то е заради повръщане, никога заради ако
нито веднъж не сме се подсичали до сега

# 58
  • София
  • Мнения: 119
И аз смених три марки памперси - бял Pampers 2, Libero 2, и сега сме на Huggies 3-ka. Най съм доволна от Huggies. Понякога като се изака обилно обаче пак се позацапва мъничко бодито. Понякога не стягам достатъчно памперса че ме е страх да не повърне.

# 59
  • Мнения: 80
Ние в момента сме на Хъджис 3,акането е по всяко вре-докато спи,докато яде и м/у храненията и памперсите доста се изпълват  ooooh!За 1 месец сме качили 1300 гр,та и на мен ми се струва горе-долу нормално с този темп на растеж,но пък това преобличане и пране и в този студ,който е навън Sad

Общи условия

Активация на акаунт