ЮЛЧЕ папка, спинка, слушка, в мама много то се гушка

  • 22 816
  • 749
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 366
Използвам Памперс 3-ка Актив бейби.
Пропуска около крачетата течност. Мисля, че още ни е голяма тройката и затова  newsm78
А от "златното чудо" бебо се омазва по гърба - т.е. пропуска и аки  Blush
Жълтите и белите памперси ми допаднаха повече май.

# 61
  • Мнения: 7 420
  Либеро сме ги отписали!Тези ,на които попадаме,ми се струват фалшиви.С баткото ползвахме Либеро със съвсем по-различно качество.Бяха и по-тънички и по-сгъваеми...
    Хъджис нещо не ги откриваме около нас.
    Спряхме се на Пуфис тройка.  Peace

# 62
  • Мнения: 5
Здравейте!
За памперсите от родилното та до ден днешен сме на белия пакет Pampers. Аз лично съм много доволна.Преди няколко дни го пробвах с 3-ти размер и протече - за първи път ми протича памперс. Сега пак сме на 2-ка и не тече.Просто 3-ката беше голяма според мен.Но мисля до края на седмицата и да минем вече на 3-ка.На 17.08 бяхме 4,500.Според мен вече сме поне 5 кила,така че спокойно може да сме на 3-ка.
vtrendy,питах доктора за Вигантола - как да го давам според него.Питах точно какъв масаж да правя на бебо.Той ми показа най - обстойно,но ако не бях питала сигурно нямаше да каже.Питах за кенгорото.Питах за столчето за кола.Питах кога може да го слагам да сяда.Питах кога може да го подпирам на крачета и кога ще спре окончателно да си ги кръстосва.Само забравих да питам кога ще може вече свободно да си държи главата,ама.... когато стане тогава. Simple Smile Друго сега не се сещам какво питах. Thinking  Thinking Сигурно много досадна съм била,ама това е положението.
Айде лек ден на всички мами и на всички бебоци.

# 63
# 64
  • Мнения: 4
Използвам Памперс 3-ка Актив бейби.

А от "златното чудо" бебо се омазва по гърба - т.е. пропуска и аки  Blush


 HugИ ние така особено вчера, спешно се михме, че се беше омазал до ушите Simple Smile
но само веднъж и се надявам да не повтори
Иначе ги харесвам и смятам и Денис ги харесва.
Слава Богу не се е подсичал до сега.

  bouquet

# 65
  • Мнения: 4
Здравейте!

 Някоя от софийските майчета ходила ли е на преглед при ортопед в Горна Баня? Задължително ли се запазва час или се отива и се чака ред? Прегледите на бебетата в отделен кабинет ли се извършват или всички - и млади и възрастни чакат на едно място?
Иска ми се там да отидем, тъй като педиатърката ми препоръча или Хайвазов от 25 ДКЦ или ортопедите в Горна Баня, но за Хайвазов прочетох много лоши отзиви, а клиниката в ГБ ми е далече и не ми се ще да отида неподготвена/т.е. без час/ и да ме върнат.  bouquet

Здрасти Криси,

ГБ лежи на стара слава. Алексиев е добрият лекар, но преглеждал в частния си кабинет.
Ние ходихме при д-р Филипов в 20ДКЦ, Красно село и сме много доволни, носи му се славата и от малки и от големи, любезен, отговаря на всички въпроси, дава съвети и има голямо чуство за хумор Simple Smile , много приятен човек.

# 66
  • Мнения: 4

Дрехите - И аз обличам Денис по-дебело тези дни: днес е с боди с дълъг ръкав, ританки с чорапки под тях
Имах доста цели гащеризони и започнах да ги меря вчера - той ги е надраснал - останаха ми два и 3 малко по-големи от сестра ми.
В понеделник съм на пазар за нови дрешки, че нашия дългуч бързо расте Wink

# 67
  • Мнения: 1
Здравейте!

Аз съм много доволна от Хъджис имат ластиче на гърба така че не може да го стяга.
Майчетата които са ходили на ортопед казаха ли ви че трябва да минете на още един контролен преглед на 3 месеца.Питам защото на нас ни записаха час и за тогава.Иначе всичко ни е наред.

# 68
  • Мнения: 5
janiza,на нас ни казаха около 6-тия месец да отидем пак.

# 69
  • Мнения: 4
Здравейте!

Аз съм много доволна от Хъджис имат ластиче на гърба така че не може да го стяга.
Майчетата които са ходили на ортопед казаха ли ви че трябва да минете на още един контролен преглед на 3 месеца.Питам защото на нас ни записаха час и за тогава.Иначе всичко ни е наред.

На нас ни казаха, да отидем на навършени 6 месеца, за да види доки дали е започнало калцирането на бедрените стави (гледа нкякави точки и т.н) и после като проходим.

# 70
  • Мнения: 366
Ми ортопеда явно много бързаеш да си пие кафето и дума не обели за втори преглед  Joy
От вас чувам, че трябва да се ходи пак..............

# 71
  • Мнения: 72
 Здравейте! Simple Smile
 Бяхме днес на ортопед при д-р Стефанов в Горна Баня / той беше на смяна / и въпреки, че бях чела не особено добри отзиви за него на мен ми допадна. Отговори на всички въпроси, показа ни как да масажираме бебка, но е вярно както беше писала Марги, че трябва да се пита иначе претупва нещата. За ехографа разбира се си платихме, защото направления - талон 3А, щяло да има чак октомври месец  newsm78. Истина е обаче, че там е голяма лудница, ние отидохме към 9:30 и пред нас бяха 7-8 човека, а с малко бебе трудно се чака. На преглед бяха и две двойки близначета - момченца и момиченца. Напълни  ми се сърцето като ги видях. Hug
 На нас също ни казаха да отидем отново на контролен преглед чак на шестия месец Peace
 Danito_d, на омбулаторния лист който ви дадоха там където пише терапия, няма ли  следния текст / или нещо подобно/ : Контролен преглед на 6 месечна възрас за наличие на костни ядра на тазобедрените стави? При нас поне така пише.

 Сетих се, че една от педиатърките с които разговарях днес ми препоръча д-р Ефремов пак от ГБ - бил невероятен специалист, но той беше следобяд на работа  и нямахме възможност да чакаме за него.

Последна редакция: чт, 02 сеп 2010, 12:51 от krisi_b

# 72
  • в Кошера
  • Мнения: 2 226
От самото начало купувам само Pampers Premium care - в момента е на 3-ката. Изключително съм доволна - не пропускат, не я прищипват, не се е подсичала досега  Peace

През изминалите по-студени дни я обличам с боди с къс ръкав (или боди-потник) и гащеризон. Допълнително чорапки не слагам.
Вчера направихме един шопинг-тур с нея, че й бяха умалели повечето дрешки  Mr. Green Party и резултата е - 3 гащеризона и 7 бодита, а за мама - нищо  hahaha Joy

Надявам се утре да се видим с повечето СФ-мами  Hug

# 73
  • Мнения: 366
На нас също ни казаха да отидем отново на контролен преглед чак на шестия месец Peace
 Danito_d, на омбулаторния лист който ви дадоха там където пише терапия, няма ли  следния текст / или нещо подобно/ : Контролен преглед на 6 месечна възрас за наличие на костни ядра на тазобедрените стави? При нас поне така пише.
.

Не, Криси, квадратчето е празно.....

# 74
  • Мнения: 7 420
А цял ден беше кисел...

Моето дете вчера и днес е киселица безподобна. Иска ако може все на гърда да виси, лигави се жестоко и настойчиво си хапе юмрука с едната страна на устата. Моля някой да ми каже, че си въобразявам и й е рано за зъби  Praynig  Tired.

   Момичета,не че ви плаша.....Но едно кисело бебе е в 100 пъти по-поносимо,отколкото едно кисело 2-3 годишно хлапе. smile3514
   Не знам,дали други майчета с по 2  и повече дечица,ще го потвърдят,но в момента,вярвайте ми, нямам никакви съмнения за това.   smile3515

Общи условия

Активация на акаунт