Навеси

  • 5 970
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
зависи до колко е напрегнат може би. в едно заведение покрива му е целия от поликарбонат и дрънчи много силно, но това се чува като си вътре. ако ти е на терасата и имаш добра дограма, би трябвало да обере част от шума

Последна редакция: ср, 29 сеп 2010, 09:05 от Labrador

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 386
А има ли разлика между различните плоскости от поликарбонат  newsm78
Дори ровейки се из нета намерих проекти изпълнени от алуминиева конструкция и стъкло вместо поликарбонат.
Но пък за поликарбоната пише, че е много по устойчив от стъклото.

В голяма чуденка съм какъв тип навес да избера. Съседи в нашия блок си направиха голям навес от алуминии - конструкция от алуминии и отгоре покрито с дълги алуминиеви лайсни. Доста е масивно, най-вероятно не тропа толкова като вали, но тъй като не е прозрачно отгоре предполагам, че доста ще затъмни стаята ни. И доколкото съм чула, без да съм ги питала е излязло много скъпо.  Mr. Green
А за тропането - не съм чула звука върху поликарбонат, но живея в мансарден, скосен апартамент, чийто покрив е от ламарина.
Като завали си почуква доста сериозно, но пък хубаво се спи на този равномерен шум  Joy Joy Joy

# 17
  • Мнения: 32
Здравейте,ние си направихме навес или козирка на терасата с плътен поликарбонат в Варна.Човекът който дойде на оглед и да ни даде цена ни обясни предимствата на плътният поликарбонат и недостатъците на този който е на кутийки.Много съм доволна от тях затова прикачвам лин на сайтът им. http://www.metalkorekt.com/k/kozirki-i-navesi.html?start=24

Общи условия

Активация на акаунт