Аси и Демир - Безкрайна магия - Тема 62

  • 32 560
  • 737
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 0
Renea, страхотни стихове. Тази  Евгения е уникална! Първо ми дойде на ум да кажа "момиче".  bouquet
Колкото до нашата тема за любовта, историята помни много случаи, когато екранни партньори са се влюбвали.
Сещам се за Елизабет Тейлър и Ричард Бъртън и "Клеопатра". Но това са други нрави. Пък и времена, макар че тогава моралът е бил на по-висока почит.
Сещам се и за Невена Коканова и Раде Маркович в "Крадецът на праскови"...

Мисля си (боже, толко рано), че явно парите на Териоглу са доста силен респект и много от събитията са се случили заради тях. Може би за екипа и актьорите ни М&Т е по-добре да се предпазят и да не ги дразнят явно, защото ония са в състояние да направят на човек живота черен. Еле, пък като касае "щастието на щерката". Купиха й мъж (един господ знае на каква цена, не финансова имам пред вид), ама любов няма да могат. Затова ще си говори Бурката за манджи. Лошото е, че ще повлече и Мурат надолу. Налезени са само пред чашката...    #Cussing out

# 676
  • Мнения: 73
Днес имам най-после и аз повод да Ви почерпя. Дъщеря ми има Рожден ден. Нямам време за повече подготовка,малко на бързо се проготвих,но и дете и старец,много съм ангажирана.
                                                                                   
                                                         
                                               

                                                                          

# 677
  • Мнения: 2
Добро утро и от мен..искам да изкажа и аз ЕДНО от мненията си...
Да приемем че Туба и Мурат ще се съберат скоро.Мурат се е развел с Бирчинката,След тази му постъпка 1.ще настъпи война и 2.любовта им ще бъде постоянно коментирана и от медии и от самата Бурчин а пък недай си боже да вземе да заплашва Мурат,че ще са самоубива и такива мити работи.Както и да е се върнем на Мурат и Туба.На Муратчо кариерата му ще отиде на кино.Не само това,но и Туба ще повлече със себе си.Терзиоглу ще направят всичко възможно да станат никой за обществото,и ще се постарят да ги разделят и да им очернят живота и на двамата.Но аз не мисля,че Туба не би могла да преживее това било то и в името на любовта й към Мурат..малии аз цял сценарии написах тука..  hahaha

Последна редакция: ср, 08 сеп 2010, 10:26 от simito0o_98

# 678
  • Мнения: 0
Дидок,да ти е жива и здрава рожденичката!
цветята са за теб,затова,че си дала живот на твоята дъщеря и си я отгледала с много любов.

# 679
  • Мнения: 2
Днес имам най-после и аз повод да Ви почерпя. Дъщеря ми има Рожден ден. Нямам време за повече подготовка,малко на бързо се проготвих,но и дете и старец,много съм ангажирана.
                                                                                   
                                                         
Да ти е жива и здрава и многоо щастлива   bouquet  bouquet

# 680
  • Мнения: 2
Вижте каква снимка намерих на Джансел и Туба не е колажче..доста е мъничка,но какво да се прави.  Sad Heart Eyes

# 681
  • Мнения: 0
Добро утро и от мене най сетне се завърнах в най - яката темичка за рразлика от листопадките Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 682
  • Мнения: 0
Добро утро на всички!

didoka45,  да ти е жива и здрава дъщерята, много късмет и само радост да ти носи

# 683
# 684
# 685
  • Мнения: 10 240
Дидка, да ни е жива и здрава дъщерята!

Нека бъде ваша радост и опора!
 

# 686
# 687
# 688
# 689

Общи условия

Активация на акаунт