Побърквам се от ревност. Помогнете ми

  • 14 792
  • 97
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 292
  Няма време за плетене.
 Той все пак иска да види разликата на приятелката.
Делюжън да помогне с хороскопа.  

# 31
  • Мнения: 2 011
 Няма време за плетене.
 Той все пак иска да види разликата на приятелката.
Делюжън да помогне с хороскопа.  
Тъй де ...какви са тези приятелки?
Но  наистина ако продължава авторката да се рови да  му навлиза в личното пространство той наистина ще избяга ! И аз съм имал такива страхове , че може да ме зареже , да си намери любовница .... ама не съм издивяла , не му ровя из нещата , не го подслушвам ... но пък и нямам повод за това !  newsm78
Делюжън ... давай хороскопа , моля !!  bouquet  bouquet

# 32
  • Мнения: 17 546
 Няма време за плетене.
 Той все пак иска да види разликата на приятелката.
Делюжън да помогне с хороскопа.  
Абе направо да бърка казана с кокалите и да `фърля магията насам, че няма никакво време.

# 33
  • Мнения: 4 292
 Няма време за плетене.
 Той все пак иска да види разликата на приятелката.
Делюжън да помогне с хороскопа.  
Абе направо да бърка казана с кокалите и да `фърля магията насам, че няма никакво време.
и това, и това...

# 34
  • Мнения: 55
Ревнувала съм само един мъж така и честно казано ако го бях чула, че ще гледа разликата от банския на някоя друга, сигурно щях да удуша въпросната.  Twisted Evil
 

Аз бих заложила на въпросния. Simple Smile

# 35
  • някъде ...
  • Мнения: 37
Ревнувала съм само един мъж така и честно казано ако го бях чула, че ще гледа разликата от банския на някоя друга, сигурно щях да удуша въпросната.  Twisted Evil
 

Аз бих заложила на въпросния. Simple Smile


За съжаление, тя не е  Confused

# 36
  • Мнения: 55
Ревнувала съм само един мъж така и честно казано ако го бях чула, че ще гледа разликата от банския на някоя друга, сигурно щях да удуша въпросната.  Twisted Evil
 

Аз бих заложила на въпросния. Simple Smile


За съжаление, тя не е  Confused

Не е късно грешката да се поправи... Simple Smile

# 37
  • Мнения: 7
Това наистина си е сериозен проблем.
И според мен трябва да се обърнеш към специалист.
Пожелавам ти скоро да се избавиш от този омагьосан кръг.

# 38
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120

към авторката: Винаги ли си била толкова ревнива? ако не, забелязала ли си от кога те яде това?


Не съм  авторката  Mr. Green
ама 9 години ако е била така ревнива  Crazy човека е герой  с това обсебване от нейна страна  Whistling
Малко или много вероятно има основание за тази ревност.

# 39
  • Мнения: 4 292

към авторката: Винаги ли си била толкова ревнива? ако не, забелязала ли си от кога те яде това?


Не съм  авторката  Mr. Green
ама 9 години ако е била така ревнива  Crazy човека е герой  с това обсебване от нейна страна  Whistling
Малко или много вероятно има основание за тази ревност.


За това питам, ако не е била така преди? Може на истина да има повод за ревност, а може всичко да е преувеличено в нейната глава. Трябват някой малки пояснения.

# 40
  • Мнения: 22

 
 
 
  За това питам, ако не е била така преди? Може на истина да има повод за ревност, а може всичко да е преувеличено в нейната глава. Трябват някой малки пояснения.


Не вярвам да получим пояснения... Whistling Whistling Whistling дори се съмнявам, че авторката ще се появи... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 41
  • Мнения: 989
Цитирам авторката от тема, публикувана от нея в края на ноември:

"Имам сериозен проблем и не знам ка да го реша. от известно време установих, че съм тотално зависима от приятеля си. и съм от тези жени, които обичат прекалено силно партньора си. направо съм зависима от него. близо седем години сме заедно, но последните се превърнаха в истински ад. ревнувам го ужасно много, страдам адски много, когато не сме заедно. не искам да се вижда с други жени. И когаторазбрах, че е излизал с една позната на кафе, направо умрях. не мога да му го простя. измъчвам се ужасно вече една година. А той ми е причинявал доста болка . Винаги му прощавам. Слабохарактерна съм, искам да получавам много обич. може би защото не съм се чувствала обичана като малка. израстнала съм в семейство, вкоето постояно се караха нашите, биеха се,  изневеряваха си. сега усещам, че почвам да се държа така и с децата си. Ужасно е. на моменти се улавям, че не ги обичам. после чувствам вина за това, че ми минават подобни мисли. просто вече не издържам. някой знае ли групи за лечение на любовна зависимост. и ако може да не е много скъпо. Помогнете ми, защото мисля че губя живота си. направо съм се сляла с живота на гаджето ми, нямам приятелки, отчуждих се от близките си и проклетата ревност ме убива всеки ден."

Значи положението с ревността продължава вече няколко години, не е от скоро. Но пък Розичката е права, че нещо има разминаване в информацията. За няма и година връзката им от 7 годишна се превръща в 9 годишна.

# 42
  • Мнения: 1 844
Цитатът от горният пост дава ясна картина за положението на жената.Явно тя от години се върти в порочния кръг,който сама е завъртяла.
Жал ми е за нея.
Един съвет към авторката-Мила,за да получаваш любов,първо трябва да даваш такава и то без ограничения и условности.Знам,че е трудно да обичаш когато си видяла само лошо,но въпреки това заради самата теб трябва да опиташ.После започни да живееш твоя си живот,не този на другите.Ако мъжът ти или както там го наричаш е решил да има други жени в живота си ,ти каквото и да направиш няма да го спреш.Децата ти един ден ще пораснат и ще поемат по своя път.Ти ще останеш сама,заради кого ще живееш тогава?Направи нещо за себе си и то бързо.Намери си приятели,хоби и други неща които да те радват и удовлетворяват емоционалните ти нужди.
Може би когато четеш съветите ни си мислиш,че на нас ни е лесно,че не, ние живеем твоя ад,но точно за това той си е твой,ти сама си се вкарала в него и сама трябва да се измъкнеш.

# 43
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Забравих,че тук почти всички сме идеални и ако някоя има проблеми,трябва да се изпрати или на психолог или на психиатър... Simple Smile
Явно господина години наред е пренебрегвал  жена си и се е държал предизвикателно с нея,възползвал се е от факта,че тя го обича достатъчно много за да я манипулира както си иска,защото друга едва ли би го търпяла.....
Нищо чудно по някакъв начин да и е вменявал че не е добре...
Авторката,вашата връзка съществува благодарение на теб и твоята обич,твоя човек изобщо не му дреме за твоите чувства,поведението му е на самовлюбен егоист и комплексар.
Всеки човек си има своята половинка,но определено той не е твоята!

# 44
  • Мнения: 23
Съжалявам че не отговорих по рано. просто вече нямам сили дори да стана от леглото. От 9 години се познаваме от седем живеем заедно. Отначалото го ревнувах нораялно. Постепенно нещата излязоха извън границите на нормалното. Ревнувам го дори от актрисите в някои филм. Знам колко налудничево звучи. затова и писах в този форум. за да видя дали е нормално подобно поведение от моя страна.Толкова зле се чувствам вече че не знам дали ще открия покой. Нищо не ме интересува, не виждам смисъл никъде. Нито в децата, нито в работата.Искам да се освободя от този затвор. да бъда отново себе си. как да го направя? Благодаря на всички които се опитаха да ми помогнат.

Общи условия

Активация на акаунт