Побърквам се от ревност. Помогнете ми

  • 14 787
  • 97
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 34
луда работа....и аз съм от ревнивите обвземат ме разни емиции хаха както съм добре следващия момент съм като торнадо  Grinning чудя се наистина мъжа ми как е издържал до момента, но се старая да го премахна тва чесно казано, мн ми е тъпо защото той не ми дава поводи аз сама си ги създавам, ми ревнувам си го пък хаха а той когато го е правел ми е бил мн смешен хаха неговите са редки случаи. кофти нещо е тва ревноста...все още съм си ревнива но мисля че съм доста по добре от преди а и с времето човек улягва. Абе дълбока тема............... Joy Shocked

# 91
  • Мнения: 41
Винаги са ме учудвали ревнивите жени и по-скоро липсата на логическо мислене.. "Мъжкият" свят е доста по-различен от женският, ако приятеля ти е решил да става "казанова" или да има афера, НИЩО, ама абсолютно нищо няма да го спре. Хората "изневеряват" заради вътрешните си желания, докъде могат да стигнат и да отрият новото "себе си", изморили са се от определена роля - добър съпруг/а, човек, праведен човек "с принципи".  Просто на някои им писва да играят определена роля, станала им е скучна и искат да открият нови хоризонти и до къде могат да стигнат. Приятеля ти ако желание да спи с друга, рано или късно ще го направи и проблема няма да е в теб, а просто такива са неговите желания.. затова ако го ревнуваш само си хабиш енергията и си правиш живота черен, защото реално нямаш контрол върху неговите вътрешни желания.

Не лежи на кълката "обича ме", защото всички мъже са "верни" докато нямат избор..  ако мъжа е обаче търсена стока и може да избира от повече жени, тогава идва истинският тест дали наистина обича дадена жена.. лесно е да си "верен" ако няма други жени. Задай си въпроса, мъжа ти когато има избор и някоя по-млада, уверена и красива от теб го иска, той какво ще избере? Някоя по-млада и спокойна мацка или истеричката вкъщи? Хората се разделят и без истерии вкъщи, просто си правиш мечешка услуга Wink Нека попада на истерички вънка и всеки път да се убеждава че е направил правилен избор със спокойната си и готина мацка вкъщи Simple Smile  Мен така ме спечели моята, знам че има по-млади и по-красиви от нея , но силно се съмнявам да намеря по-готина и спокойна жена.. мъжете обичаме айляк, не да ни пилят нервите и енергията за глупости. Аз след 2 такива ревниви и истерични жени се бях зарекъл че ще си умра като казанова и сам и ще ми е супер  Laughing  трябва да го привличаш (не само физически), не да го отблъскваш.






# 92
  • Мнения: 422
Според мен, когато ревнуваш може напълно до загубиш чувството си за реалност. Ревността е болест, която ти вменява зависимост от собствените ти желания, поражда се страх от твоето желание да си с този човек и предизвиква агресия, страдание и за двамата партньори, води до съмнение, дали няма да разрушите връзката си. Моите предложения са да приемаш нещата такива каквито са, без да си правиш неверни изводи, да се освободиш от страха, да приемеш, че дори и да се разделите заради изневяра, това няма да те съсипе и да се научиш да харесваш себе си, така че да мислиш, че всъшност ти си неговата половинка и най - добрата за него.

# 93
  • Мнения: 5 710
Не съм ревнива, но смятам, че след като си била при психиатър това е правилната крачка.
Не е трябвало да спираш.

# 94
  • Мнения: 34
добре казано......странно ми е като видя мъже в този форум. А моя мъж си е супер добряк. Все съм си мислила, че аз съм ужасен човек.... #Crazy

# 95
  • Мнения: 41
Ами фетиш ми е да разбирам всичко как  е устроено, от двигатели , до гейм енджини и до жени Wink (estp/enfp type )почитател съм и на книгата sex at dawn, мисля че ако повече хора я разбираха живота щеше да им е много по-лек.

# 96
  • Мнения: 34
вероятно....  Crazy

# 97
  • Мнения: 287

 мъжете обичаме айляк, не да ни пилят нервите и енергията за глупости. Аз след 2 такива ревниви и истерични жени се бях зарекъл че ще си умра като казанова и сам и ще ми е супер  Laughing  трябва да го привличаш (не само физически), не да го отблъскваш.








Ами жените също обичаме това, но ни ги пилят...., но не си хващаме първия срещнат, а търпим да ни ПИЛЯТ нервите до крайност. Вие мъжете обичате да излизате, без да ви разпитваме..о.к., иначе ви лазим по нервите, мъже обичайте се, защото сте идеалните!

Общи условия

Активация на акаунт