Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 73-та тема

  • 130 599
  • 737
  •   1
Отговори
# 510
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Еси, без думи съм Crazy Peace  bouquet...

# 511
  • Мнения: 655
момичета,както винаги неуморими в творенията си,изтекоха ми лигите,докато изчета темата Crazy

аз готвя постоянно,но нямам време да снимам или по-скоро нямам сили май Mr. Green


вчера правих хляба с айрян-наистина стана много вкусен,препоръчвам го Peace


аз да се отчета с деншната вечеря-пица с тестото на пеп-4о Peaceза хиляден път казвам-най-вкусното за нас тесто  bouquet


# 512
  • Мнения: 1 849
Умбра, ще може ли рецептата за пълнозърнестите крекери?   bouquet Много хрупкащо котенце!

# 513
  • Мнения: 4 358
пица с тестото на пеп-4о за хиляден път казвам-най-вкусното за нас тесто  bouquet
Кое точно тесто на Пепчо - универсалното ли newsm78.Пепчо искам като твоите пици да направя.Преписала съм универсалното ти тесто.По същата рецепта ли си правила и ти Находка?

# 514
  • Мнения: 655
Бъни,мисля,че се води стандартното и тесто,ето пускам ти линка/на тази днешната ми пица само съм и добавила ръбче от кашкавал/-http://www.gotvetesmen.com/forum/index.php/topic,2394.msg59328.html#msg59328


не само ти,и аз искам да мога да правя като нейните пици,ама не можееееее Laughing Laughing Laughing

# 515
  • Мнения: 20
esy,адмирации за прекрасната аранжировка на снимката!Тези  на обяда ти, също са невероятни.Вкусно,красиво и наслада за очите!  bouquet

# 516
  • Мнения: 165
Добър вечер  Simple Smile
Много апетитни снимки, както винаги  Hug
Ето и от мен няколко
хапки щруделчета

бърза питка с тестото с едно втасване на макс мама

шишчета и пържолки на скарата

и зарган и зеленчуци, и те на скарата

Приятна вечер   bouquet

# 517
  • Мнения: 107
Привет!

Отчет от кухненските занимавки днес - сладко от нектарини (+ следобедната филийка на момчето) и зелен фасул на фурна. Домашният хляб не е сниман...

и

# 518
  • Мнения: 1 777
Днес мъжа ми готви - спагети със зеленчуци и печени крилца(без снимка). Simple Smile

# 519
  • София
  • Мнения: 15 914
     Всичко е толкова вкусноо, браво момичета! smile3501

    А аз да ви представя крем -карамел на микровълнова, първи опит, успешен  Joy! Но е само една чашка , за проба!

   

# 520
  • Мнения: 9 580
Бъни,мисля,че се води стандартното и тесто,ето пускам ти линка/на тази днешната ми пица само съм и добавила ръбче от кашкавал/-http://www.gotvetesmen.com/forum/index.php/topic,2394.msg59328.html#msg59328


не само ти,и аз искам да мога да правя като нейните пици,ама не можееееее Laughing Laughing Laughing

и какво е на пицата ти   newsm78 Че и с кашкавал в  ръбчето,разкош е  Crazy Бъни, това е тестото, да  Peace

Петя, много вкусно е сготвил мъж ти   bouquet  за него е  Wink

За питките - ще напиша тези дни, съжалявам, но сега няма да мога.

Да си покажа какво готвих аз  днес и после поне до сряда ще ви чета само  Flutter Flutter

Бобена салата



Печени пилешки бонфилета



и свинско бонфиле с гъби, каперси и балсамов сос



Печено пиле с картофи



Ориз с гъби и зеленчуци



Пилешки хапки в сладко кисел сос



млечен крем с боровинки



и вечерята - Печено пиле по гръцки



и бутерохлювчета асорти



Хубава неделя, момичета   bouquet

# 521
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ТАЙНЕ   веднага рецептата да даваш ,че се окапах Mr. Green

ПЕПЧО МАЛЕЕЕЕ  не искам да гледам  dont dont

# 522
  • София
  • Мнения: 15 914
ТАЙНЕ  веднага рецептата да даваш ,че се окапах Mr. Green

ПЕПЧО МАЛЕЕЕЕ   не искам да гледам  dont dont

Зиче, правя същото, като за обикновен крем-карамел, но го въртя в микровълновата на по-слаба от максималната мощност между 3 и 4 минути. Наблюдавам го, да не кипне!И понеже моята е и с грил, накрая включвам само на реотана отгоре за 3-4 минути, да стане и коричка!

# 523
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ТАЙНЕ благодаря ти ....утре ще опитам ,че в къщи крем карамела се яде в промишлени количества. Hug

НЯКОЙ ЗНАЕ ЛИ НЕЩО ЗА ВЕНЕТКА  newsm78дали се е прибрала от България  newsm78 Гледам че не е писала и тя. newsm78

# 524
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 4 333
Привет от мен!
Аз се включвам от дъжд на вятър, че рядко снимам напоследък.
Мариета, честита лентичка! Лека и здраво бебче накрая!  Hug
Мари_ета, твоята пък питка преди 2-3 страници ми събра очите! Разкошна е!
Тайна, много апетитен крем-карамел Simple Smile
Пеп-4о, ако знаеш с твоята плешка с кисело зеле от 33 страница какви трепети ми причини  Heart Eyes. (Тази година съм се зарекла най-накрая да пробвам да сложа кисело зеле ).
Зиче, Вив-Мив, Пети, и при вас много вкусно!  Grinning
Еси, разменям твоя лек и бърз обяд за моя, неснимания (яйца на очи  Laughing). Прекрасни снимки!  Heart Eyes На първата салата с ябълки и авокадо ли виждам (или пак трябва да си избърша очилата  Grinning)?

Аз пускам днешната закуска :
- pain au chocolat ("шоколадово хлебче") - верният другар на кроасана. Понеже във Франция кроасаните са традиционно без пълнеж, вариантът с шоколад има друга форма и се казва "шоколадово хлебче" (или "шоколатин" - в южната част). Иначе е стандартното тесто за кроасани, с пръчка мек шоколад завита в него


- огретен от Дофинé (gratin dauphinois) - картофен огретен със сметана  Wink

- правих и хляба по рецептата на Мамето Цо - Маме, жива и здрава да си  Heart Eyes  Hug! Рецептата е чудесна!


Приятна вечер, кулинарки!

Общи условия

Активация на акаунт