некадърни лекари

  • 4 700
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 532
аз доколкото знам в бг няма лекар с отнети права #Cussing out
и за това се шири такова безхаберие и незаинтересованост...чувство за безнаказаност.
но това скоро ще се промени сигурна съм.
моите най-искрени съболезнования за загубата ти....
и съжалявам,че не мога да помогна
не се отказвай!!!

# 16
  • Мнения: 2 849
Моите съболезнования  Praynig
За съжаление нищо не може да се направи по въпроса. Никога лекар срещу лекар няма да застане. Всичко ще бъде потулено и само ще страдате по съдилища. Ние също искахме да съдим болницата и лекарят ми, но с колкото и адвокати да говорих никой не искаше да се заеме със случая по същите причини. Всичко било изгубена кауза  Cry Това е Темида в БГ.
При на с е същото .Бях твърдо решена да търся правосъдие ,много хора в това число и адвокати ни разубедиха ,че така  ще си загубиме време и нерви само .Все пак рано или късно има кой да съди всеки за грешките му ,пък и не мисля че ще намеря утеха след подобно дело . Sad

# 17
Цитат
здр.данидан съжелявам много за трагедията която ви е сполетяла.но искам да ти кажа че не трябва да се отказваж.този доктор трябва да си плати и не трябва да чакате нито минута за6тото може да има и други жертви.аз бих те посаветвала да се обурнеш към предаването на Валя Яхчиева.Тя ще ти помогне защото е помагала и н адруги хора с подобната съдба.Но не се отказвай защото доктора ще си продалжава да работи,ще си взима парите и можеби ще допуска още грешки вурху други човешки живота.не се предавай

---------------------------
Моля, пишете на кирилица!

Последна редакция: вт, 07 мар 2006, 14:14 от [desi]

# 18
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
За съжаление има още един,пореден трагичен случай - в понеделник при раждане с форцепс във Велико търновската болница,при един доктор с нетолкова добри отзиви за него,е починала 35 годишната родилка SadДано най-накрая има правосъдие за виновните!

# 19
За съжаление лекарските грешки(небрежност) продължават-в реанимацията на "Окръжна болница "във Варна е 25-годишна родилка в кома.Родила чрез секцио с епид.упойка в "Майчин дом" и направила Анафилактичен шок. #2gunfireТрябва да се сменят законите иначе сме безсилни.Съболезнования cry cry

# 20
За съжаление лекарските грешки(небрежност) продължават-в реанимацията на "Окръжна болница "във Варна е 25-годишна родилка в кома.Родила чрез секцио с епид.упойка в "Майчин дом" и направила Анафилактичен шок. #2gunfireТрябва да се сменят законите иначе сме безсилни.Съболезнования cry cry
Това не спада към лекарските грешки - "не дай боже" на всеки може да се случи  Sad

# 21
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Моите съболезнования...
Звучи банално, но май само надеждата в медиите ни остана....

Това е истината.

Моите искрени съболезнования.

# 22
А ако не са ти правили проба за чувствителност какво е???????  #Crazy

# 23
здравеи дидке искам да те питам за името на този лекар аз съм от желико търново и можеби направиь спонтанен аборт по вина на лекар от съ6тата болница.моляте да ми съдеиства6

# 24
  • Мнения: 4 176
здравеи дидке искам да те питам за името на този лекар аз съм от желико търново и можеби направиь спонтанен аборт по вина на лекар от съ6тата болница.моляте да ми съдеиства6
ЕЕЕЕЕЕ не! Ако още една от Велико Търново се яви с подобен правопис, ще започна да вярвам, че там нямате училища!

Общи условия

Активация на акаунт