90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №110

  • 34 795
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 1 558
Успях ли да се запиша на първа страничка?
Иначе и аз прекалявам с кафето. Като карах 24-часови смени отивах на работа с 5 чашки кафе от автомата! Embarassed

# 17
  • Мнения: 25
Честита нова темичка,дано да я напълним с много минуси Peace
 Хари мерси за темичката newsm51.
И за да не е спам ще кажа,че за утре съм приготвила манго,киви,пъпеш

# 18
  • Мнения: 1 700
Етна, на втора си.Wink

Иве, какво бурканче искаш? Има неща само за въглехидратен.Станах специалистка на бутиковите сладка тип "изчисти хладилника". Mr. Green

Много минусова да е темата за всички ни-завършили и действащи фиданки! Hug

# 19
  • Мнения: 0
благодаря за милото посрещане Simple Smile в такава страхотна компания няма как да не постигна резултати Hug
аз днес като втори ден-бобов
з-диня
о-картофи н афурна
в-ризото със зеленчуци
страхотна диета Sunglasses
а да ви попитам за утрешния въглехидратен ден-мога ли да хапна тортичка от Неделя Embarassed?

# 20
  • Мнения: 1 777
а да ви попитам за утрешния въглехидратен ден-мога ли да хапна тортичка от Неделя Embarassed?

Можеш  Simple Smile

МОГАТ ДА СЕ КОНСУМИРАТ СЪЩО И ТОРТИ, КАКТО И СОЛЕНИ СЛАДКИШИ ,А СЪЩО ТАКА И СЛАДОЛЕД
Това е от първа страница,само тези солени сладкиши какви са?  newsm78

# 21
  • София
  • Мнения: 3 414
Хари люти чушки са ми се дояли.Сладката не ме блазнят. Wink поне не тази вечер Joy
Нана ами и моя ще прави компания на твоя кантар,аз го бърша и го хваля а той нито минус.Утре е и последния ден от мц,дано покаже нещо че почвам да се предавам на изкушения,за сега само мисловно. Praynig

# 22
  • Мнения: 633
Днес ми е белтъчен ден
З-само кафе
О- 2 яйца по панагюрски
В-1/2 пилешко филе ,мъничко сиренце на салатката Embarassed
..днес ми е последен ден от цикъла,дано утре тоз кантар мръдне ,че иначе утре ще има дъжд от кантари  Wink
п.п Ива&СиЕ май сме писали по едно и също време  Laughing

# 23
  • Мнения: 1 700
Тъкмо се жалвам, че никога не докарваме в нас туршиите. Laughing

Пети, някой е бил "изгубен в превода". Mr. Green

# 24
  • Мнения: 11
Здравейте момичета,

Като ви чета, компанията ви ми допада, и реших да се включа в групичката. Дано ме искате  Praynig
И аз запрятам ръкави да диетувам - ще свалям килца, останали от бремеността. Утре ше е първия ми ден.
Ето какво съм си измислила като меню:
З - кафе и праскови (2, 3 бр)
О - огромна шопска салата с много сирене
В - салата

ОК ли съм?

# 25
  • София
  • Мнения: 12 554
Не съвсем. Вечерята не може да бъде само салата. Трябва месо или нещо млечно.

# 26
  • Мнения: 11 344
Айде и аз се завръщам отново в редиците ............  Heart Eyes За сега ще ви чета. Юли месец приключих диетата и смятам отново да я подновя, но след няколко дни.   Peace

# 27
# 28
  • Мнения: 0
а да ви попитам за утрешния въглехидратен ден-мога ли да хапна тортичка от Неделя Embarassed?

Можеш  Simple Smile

МОГАТ ДА СЕ КОНСУМИРАТ СЪЩО И ТОРТИ, КАКТО И СОЛЕНИ СЛАДКИШИ ,А СЪЩО ТАКА И СЛАДОЛЕД
Това е от първа страница,само тези солени сладкиши какви са?  newsm78


е,това със сигурност превърна тази диета в мой фаворит Sunglasses/дано продължавам да мисля така и след първия воден ден де Wink/
аз обаче упорито отказвам да се претегля,повода за хвалба ще бъде когато успея да закопчея поне едни от старите дънки ,най широките ако ще да са ...

# 29
  • Мнения: 301
Добър вечер и от мен Simple Smile

За да съм напълно режимна смених вечерята със салата от краставици и сирене и нещо, което трябваше да е дробчета с гъби, но аз дробчета почти не намерих... а само гъби  Tired Но не знам защо се чувствам виновна за тази вечеря... Май не бях много гладна и можех да мина и без нея  Crossing Arms

Добре дошли на всички нови  Hug

Общи условия

Активация на акаунт