Обучение срещу ваучери по схема “Аз мога” 3- втората вълна

  • 77 183
  • 870
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1
Благодарности за новата бланка  bouquet. Аз вчера търсих актуални такива, но няма никакъв шанс човек да се оправи от първия път със сайта на АЗ! Добре че е темата, иначе ....
Късмет на всички  Hug

# 31
  • Мнения: 799
Ахой в новата тема!
Блиц въпроси:
1. За живущите в София, община Триадица, къде се подават заявленията (не било на Луи Айер...)?
2. Ще подам заявления за мен и за мъжа ми - подп исал ми е пълномощно, но е без нотариална заверка - някой да знае дали ще мине в този вид?
3. Прави ми впечатление, че в новите бланки не попълваш ДУ, това означава ли, че ти дават ваучер за обучение на чужд език, а след това ти отиваш и си избираш къде и каво ще учиш?
4. Няко със свободна професия (адвокат, архитект и т.н., който няма фирма) да е получил ваучер?

ИЧС вече е в списъка на ДУ

# 32
  • всеки тежи на мястото си, та и аз ...
  • Мнения: 726
Вчера подадох документите от трети път. Първия път ме върнаха за оригинала на дипломата (за сверка), вторият - че били сменени документите и трябва да завършват на 13, а не на 11 (макар че в петък 2 колеги ги подадоха с 11).

Пачикрак, аз питах дали мога да подам заявления на колеги, които не могат да отсъстват/ излизат от работа. Казаха ми, че може, но на копията от дипломата си да напишат ръчно "Вярно с оригинала" - не разбрах защо. Още не съм го пробвала на практика дали наистина ще функционира. Информацията ми е от БТ Люлин.
И наистина не посочваш обучителна организация, когато ти разрешат ваучер, ще ти дадат някаква бланка, с която отиваш в избрания ДУ, той потвърждава дали и от кога ще те включи в обучението и чак тогава ти дават ваучера. Идеята е да не "изгорят" ваучерите, тъй като имат някаква давност. Така ми обясниха от БТ.

# 33
  • Мнения: 799
Дидранад, благодаря за инфото   bouquet

# 34
  • Мнения: 2 142
pachikrak, днес подадох за мен и за мъжа ми. Не бях сигурна дали може, но жената, която приемаше документите, каза, щом се е разписал навсякъде лично няма проблем и ми ги прие.
Аз съм в община Триадица и заявленията се подават на ул. Тимок 20

Последна редакция: чт, 09 сеп 2010, 17:04 от МИШЕЛ

# 35
  • Мнения: 799
Мишел,   bouquet

# 36
  • София
  • Мнения: 2 430
Цитат
Прави ми впечатление, че в новите бланки не попълваш ДУ, това означава ли, че ти дават ваучер за обучение на чужд език, а след това ти отиваш и си избираш къде и каво ще учиш?
pachikrak   ,то и на старите можеше да се коригира ДУ.Аз бях писала един ДУ,после се насочих към у-ща Европа,и когато ми станаха готови ваучерите си смених ДУ т.е. като си вземеш готовият ваучер може да си смениш ДУ.
Иначе,аз вече почти приключвам и второто ниво по английски към у-ще Европа,и ми остава третото. В2 ще си го платя.Много съм доволна от преподаването,става въпрос за клон Младост.Тъпото е,че БТ още не знаеше много по собствената си програма  Crazy и тогава се наложи да си заплатим учебниците.За всяко ниво по 45лв т.е. 90лв.После се оказа 3 месеца по-късно ooooh! ,че те ни ги поемат,но парите вече са заведени и чак в края на курса т.е. януари ще ни върнат парите.
Абе дълга и широка...

# 37
  • Мнения: 1 417
Аз днес подадох в бюрото на Тимок 20, нямаше никой освен още една мама Wink От там ми дадоха новата бланка, слава богу не са ме разхождали и до 2мес. да очаквам включване. В новата бланка не се вписва ДУ то, което си избрал.

# 38
  • Мнения: 799
А да нося ли оригинали на дипломите, или само копията с "Вярно с оригинала"

# 39
  • Мнения: 2 142
Аз носех документите за сверка, но не ми ги поизкаха

А мамата да не съм била аз, че приготвям девойките за градина и навсякъде се мъкна с тях от началото на седмицата?  Laughing

# 40
  • Мнения: 71
Здравейте и от мен....
Днес разговарях с една дама от едно ДУ.
Тя ми спомена ( не съм сигурна дали е достоверно),че имало шанс да спрат подаването на документи след 30.09.2010г. за тази вълна.
Дано да не е така, но все пак заслужава внимание.

Бих искала да попитам някой записвал ли се е на курсове в "ЕГ консулт"?
Там предлагат дистанционно(виртуално предимно) обучение. Чудя се дали са добри, а не успявам да намеря отзиви за тях ....

# 41
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Бих искала да попитам някой записвал ли се е на курсове в "ЕГ консулт"?
Там предлагат дистанционно(виртуално предимно) обучение. Чудя се дали са добри, а не успявам да намеря отзиви за тях ....

Това звучи много добре.

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 4 065
Може ли документите да се попълнят намясто или държат да са попълнени на PC?
Питам конкретно за БТ в Младост?

# 43
  • всеки тежи на мястото си, та и аз ...
  • Мнения: 726
За срока - от БТ Люлин ми казаха, че документи ще се приемат до края на септември, т.е. приключват с края на месеца.
АЗ също си харесах дистанционно онлайн обучение, но в Джоб Тайгър. Обадих им се за допълнителна информация, изпратиха ми описание на обучението (бизнес английски за мениджъри) и много ми допадна като теми и проблематика. Дали има някой с отзиви за това обучение?

# 44
  • Шумен
  • Мнения: 156
да не ви загубя  Hug

Общи условия

Активация на акаунт