AVON само за представители - КАМПАНИЯ 13 -Тема 68

  • 26 590
  • 487
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 4 179
Ето ме и мен в новата темичка. Кате,   bouquet
Очертава се свястна поръчка. Няколко колежки и съседки на снаха ми. Не знам дали ще се класирам за подаръците /и аз получих СМС/.
Момичета, разсмяхте ме с тези чеизи  Joy. Ама то си е вярно де.

# 46
  • Мнения: 136
Дано наистина да няма проблем, че вече се побърках с тази К12, добре че поне клиентките са разбрани и търпеливо си изчакват поръчките. И да ви похваля една чанта, на която съм хвърлила око... днес имахме сбирка на Представителите и една от тях беше с много красива чанта, толкова ми хареса, че я питах от къде си я е купила, каза "Как от къде, от Ейвън" Laughing, не бях я виждала до сега, май е нова. Сега видях, че я има в каталог 15 и май ще се поръчва. Чантата е Анжелина или Анжелика беше (сега се се сещам точно), страхотна е на живо  Wink
А какви  са тези "чеизи"? Какво пак ще ни "подаряват"? Аз не съм получила SMS  Crossing Arms

# 47
  • Стара Загора
  • Мнения: 308
Тотално разочарование за тази кампания, но имам още надежди, че ще имам поръчка над 100 лв., а като си помисля, че се гласях за подаръците ФДТ И парфюм от дантелената колекция, а се оказа, че никоя клиентка не ще спирали, перли, сенки, ужасссссс...
Вчера ми се обади една приятелка с поръчка за 70 и няколко , почти 80 лв.. Много се зарадвах. Днес звъни и вика нищо не искам, скарах ме се с моя, няма пари за ейвън. Предложих и 5-6 лв. отстъпка, ама тя вика на фона на 80 лв, 5-6 не ме топлят Crazy Crazy Crazy
Та оставам си с два лосиона нар и манго и комплекта Пешън денс, които е за мен. Дано нещата потръгнат...
А някой да има инфо този път от коя страница какъв ще е подаръка???

И за халата , аз си го получих още миналата кампания- не съм впечатлена, ама хич даже. Хавлиите от предната кампания по ги бива.
Това чакане на халата в някои райони ми напомня на часовници Eternal Love , аз имах 12 часовника за клиентки и направо ме бяха побъркали зимата.....чак стигнах до разправии с координаторката....ужас, като си спомня #2gunfire #2gunfire

# 48
  • София
  • Мнения: 4 179
И да ви похваля една чанта, на която съм хвърлила око... днес имахме сбирка на Представителите и една от тях беше с много красива чанта, толкова ми хареса, че я питах от къде си я е купила, каза "Как от къде, от Ейвън" Laughing, не бях я виждала до сега, май е нова. Сега видях, че я има в каталог 15 и май ще се поръчва. Чантата е Анжелина или Анжелика беше (сега се се сещам точно), страхотна е на живо  Wink


Гледах руския 15, наистина там така е кръстена. Понеже ми беше позната я потърсих и в К14-стр.138, но се казва АМИЕ. За нея ли става дума? Сива ли е на цвят?

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 5 703
Вес, с кеф да си ги скъсаш (не прекалено бързо де) от носене патъчките Hug

Само да споделя туй онуй:
  • подаръкът за комплект Passion Dance е спиралата с коректор. Само дето вече са се усетили и не пращат по 3 подаръка, заради трите продукта в комплекта Crossing Arms
  • вместо Панорама 15, имам фактурирана Панорама 14 ooooh!
  • хартиено приложение пак нъцки
  • "мисията" за ангелите в тази кампания е да продават дантелената спирала - по 1 точка за всяка спирала hahaha
  • горното го разбрах от техен мейл, на който културно отговорих, че лекинко са закъснели с инфото, защото някои хора пускаме поръчки в първия възможен момент и не планираме нови такива, така че ще пропуснем. Отговорът, който дойде ме съкруши:

Цитат
I will be out of the office starting  06.09.2010 and will not return until
10.09.2010.
 
Dears,
 
 
I would like to inform you that I'll be out of office:19.10.2009 -
22.10.2009.
Yova Petrova  will cover my until I'm gone.
 
Best regards ,

Ама това е страОтно - разбрах, хем че сега я няма нЕкоя госпожа, хем че ще отсъства три дни през октомври... миналата година Whistling Не престават да ме изненадват тези хора ейййй hahaha

# 50
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Брадицо, разсмя ме рано сутринта, но  ехубаво да знаем,че г-жата ще отсъства! Joy Joy

# 51
  • Мнения: 2 898
[Зависи кога си си пуснала поръчката. Ако е днес, може още да не е оформена. Има ли я като номер в Проследяване на поръчката???

  Аз си получих поръчката, но не получих цяла фактура. Просто искам да видя някои подробности. Нямах комп и не съм чела назад. Получих подаръци / явно / керамични масажори. Това някаква замяна ли е?

# 52
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 886
Брадицо, разсмя ме рано сутринта, но  ехубаво да знаем,че г-жата ще отсъства! Joy Joy

И мен,и мен. Mr. Green

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 1 218
Да се възползвам докато я няма госпожата и да попитам -  някои има ли идея с кой продукт идва подарък тониращия на Аню? Аз си правя сметките, че трябва да дойде с емулсиите, ама знае ли човек Thinking

# 54
  • Мнения: 6
Привет!
Да се отчета с една експресна поръчка за 130 лв., в която всичко беше със зелен сфетофар. Имам поръчан комплекта Passion Dance и дано и на мен подаръка е спирала с коректор, че клиентката я беше харесала.

Веси, честити обувчици  Laughing Само, че към тези нови обувки трябва и още нещо - нова пола, нов панталон, а в краен случай ново костюмче  Peace

# 55
  • Мнения: 29
Здравейте!Аз имах поръчан новият For Away и комплекта кремове за зряла кожа и имам във фактурата очна линия и в недостиг комплекта Линди ,но не знам кои подарък за кое е.За комплекта пише ,че е съхранен за следваща поръчка.И един въпрос.Имам фактурирана такса доставка.Да не би и от пощата да доставят до вкъщи?И дали може днес да си получа поръчката като пише 1 ден по рано(по принцип я получавах в събота).Благодаря за отговори от по запознатите!

# 56
  • Мнения: 37
Здравейте!Аз имах поръчан новият For Away и комплекта кремове за зряла кожа и имам във фактурата очна линия и в недостиг комплекта Линди ,но не знам кои подарък за кое е.За комплекта пише ,че е съхранен за следваща поръчка.И един въпрос.Имам фактурирана такса доставка.Да не би и от пощата да доставят до вкъщи?И дали може днес да си получа поръчката като пише 1 ден по рано(по принцип я получавах в събота).Благодаря за отговори от по запознатите!

Мисля, че таксата доставка ти е начислена, защото не си хванала минимума от 50 лв.Провери си парите. СИП и нетните, както и продуктите за последен път в брошурата/ с камбанка или удивителна/ не участват в образуването на сумата за отстъпка!!!
Кремовете за зряла кожа са с очната линия, а парфюмът - с комплектът Линди.
[Зависи кога си си пуснала поръчката. Ако е днес, може още да не е оформена. Има ли я като номер в Проследяване на поръчката???

  Аз си получих поръчката, но не получих цяла фактура. Просто искам да видя някои подробности. Нямах комп и не съм чела назад. Получих подаръци / явно / керамични масажори. Това някаква замяна ли е?

Доколкото разбрах от колегите тук, камъните се получават с продуктите SPA.Значи, ако си поръчвала от тези продукти, подаръците - камъни са ти с тях.

Последна редакция: пт, 10 сеп 2010, 11:05 от ASTILLA

# 57
  • Мнения: 520
включвам се след голямо отсъствие... Получих си каталог 13 по пощата и сега ще събирам...

# 58
  • Мнения: 14
Момичета гледам в руския сайт колежките качили снимки на тефтерче от новата лого колекция....знаете ли нещо по въпроса и при нас да ги има ,защото аз нищо не съм видяла .А ми изглеждат сладки и искам и аз такова Simple Smile .Прилагам и снимки
http://www.avon-forum.ru/4images/details.php?image_id=15352
http://www.avon-forum.ru/4images/details.php?image_id=15354
http://www.avon-forum.ru/4images/details.php?image_id=15355
http://www.avon-forum.ru/4images/details.php?image_id=15357


това е много готино . Аз не съм ги виждала... ooooh!

# 59
  • Мнения: 15
Мдаммм....ясно ....значи  пак ще ни пренебрегнат и няма да ги пуснат при нас...жалко.аз обичам много такива сладки тефтерчета -а и постоянно ми се налага да използвам....ама да се на надяваме че и ние може да намажем. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт