AVON само за представители - КАМПАНИЯ 13 -Тема 68

  • 26 589
  • 487
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 5 193
Леле голямо разсърдване има направих на Ейвън.  Mr. Green Хич не знам кой каталог сме. Ама и аз тук. Whistling

# 31
  • Мнения: 5
 Laughing Здравейте и от мен и успешна кампания  Hug  katyadjin  bouquet за Вписването ми  Grinning Аз имам вече поръчки но сега като разбрах както винаги от Вас май ще посъбирам още от дантелката до 50лв за парфюмчето че аз съм му фенка определено.И естественно аз пак не бях видяла и Благодарение на Вас сам информирана както трябва.Благодаря Ви  bouquet  Брех току що получих смс от Avon  за това въпросно предложение.Чак се  #Crazy сефте получавам смс newsm78

Последна редакция: чт, 09 сеп 2010, 17:06 от berinda

# 32
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Ще ми се парфюмче и на мен, ама още 50 лв. самоучастие ще ми осигурят отнемане на ключовете за вкъщи и ритуално изпращане барабар с чеиза /моля да се подразбира двата ми кашона с ейвънски продукти/ при мама. Там ще има да се прескотим, шпатловаме и боядисваме дълго време.

Заветните поръчки за достигане на 25-те процента са факт. Оле!

ПП - ох, не мога, не мога  ... ще се хваля, ако ще хич да не му е мястото тук. Излезнахме със снахата /тя не е точно снаха, защото брат ми не й е предложил да се женят още Mr. Green /, та точно й обяснявах как изобщо не мога да си харесам обувки и влезнахме в едно магазинче. Там бяха те - най-прекрасните, моите, абе просто ТЕ. Довечера ще ви ги пусна папарашка снимка от телефона, да им се порадвате и вие  Mr. Green

пп2 - това в ПП го писах, защото продавачката ме изчетка здраво, да си купуваме сега, че ако трябва и семейство да храним в тая криза .... как ще се справим ние младите. Осведомих я, че вече съм се отчела пред род и родина с два броя ДНК след мен, и като започна ... ама толкова малка изглеждате, не ви личи, че сте раждала, и лицето ви е младо   ..... за едната бройка да й кажа "Ейвън е виновен, ползвам Аню Режувинейт"  Joy

и последно ПП - днес за първи път минах през новия ни /който всъщност работи вече втора година/ офис с надеждата да разгледаме със снахата продукти от настоящи и бъдещи брошури. Ми .... /тук следва тиха попръжка/ в една мини витринка стояха има-няма 20 неща от сто кампании назад и нито едно от новите неща, ама нито едно бе! Били ги дали да се презентират на представители, клиенти ... А аз какво съм? Зяпач, който на всичкото отгоре на крака им е дошъл до офиса.  #Cussing out Чак другата седмица щели да ги върнат. Аз пък няма да отида  Crossing Arms

Последна редакция: чт, 09 сеп 2010, 17:45 от vesi_vas

# 33
# 34
  • София
  • Мнения: 747
Ще ми се парфюмче и на мен, ама още 50 лв. самоучастие ще ми осигурят отнемане на ключовете за вкъщи и ритуално изпращане барабар с чеиза /моля да се подразбира двата ми кашона с ейвънски продукти/ при мама. Там ще има да се прескотим, шпатловаме и боядисваме дълго време.

Заветните поръчки за достигане на 25-те процента са факт. Оле!

ПП - ох, не мога, не мога  ... ще се хваля, ако ще хич да не му е мястото тук. Излезнахме със снахата /тя не е точно снаха, защото брат ми не й е предложил да се женят още Mr. Green /, та точно й обяснявах как изобщо не мога да си харесам обувки и влезнахме в едно магазинче. Там бяха те - най-прекрасните, моите, абе просто ТЕ. Довечера ще ви ги пусна папарашка снимка от телефона, да им се порадвате и вие  Mr. Green

пп2 - това в ПП го писах, защото продавачката ме изчетка здраво, да си купуваме сега, че ако трябва и семейство да храним в тая криза .... как ще се справим ние младите. Осведомих я, че вече съм се отчела пред род и родина с два броя ДНК след мен, и като започна ... ама толкова малка изглеждате, не ви личи, че сте раждала, и лицето ви е младо   ..... за едната бройка да й кажа "Ейвън е виновен, ползвам Аню Режувинейт"  Joy
Значи,днес е бил един прекрасен ден за теб PeaceЧакам снимка на обувките Wink

# 35
  • Мнения: 573
vesi_vas, и аз искам парфюмче за особени заслуги в дантелената мисия, ама....Имам идея-да си поръчаме с теб по нещичко и после двечките да си събираме кашончетата и да си се пръскаме и мажем по цял ден....Що ни трябва да се връщаме при родителите? Две откачени ейвънки ще си живеят мизерстващи, но чисти и добри ухаещи...  bouquet
И да не е съвсем спам...имам 6,90 поръчка, а довечера очаквам и поръчка за около 2 лв. - просто момичето все още премисля кой крем за ръчички да си вземе...

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 1 214
бърз запис и аз, да не ви изпусна, че нещо хич не съм в час с новата кампания.

# 37
  • Мнения: 2 898
Момичета, тъп въпрос, но не мога да се оправя. Не мога да си отворя електронната фактура. Помагайте!

# 38
  • Мнения: 78
vesi vas , чак се заливах от смях , като четох поста. То май всичките сме сме с такива чеизи, мъжът ми казва, че кашончето ставало все по-голямо и сега щял да ми търси кашон от хладилник. Все си казвам, тоя път нищо за мене, ама то пуста лакомия :hahaha Успешна 13 фатална кампания!!

# 39
  • София
  • Мнения: 1 914
Bebsun,моят халат си стои така,ако го искаш пиши.

Моят ще си го получа предполагам, просто все още не е наличен.  Rolling Eyes

# 40
  • Мнения: 15
Момичета гледам в руския сайт колежките качили снимки на тефтерче от новата лого колекция....знаете ли нещо по въпроса и при нас да ги има ,защото аз нищо не съм видяла .А ми изглеждат сладки и искам и аз такова Simple Smile .Прилагам и снимки
http://www.avon-forum.ru/4images/details.php?image_id=15352
http://www.avon-forum.ru/4images/details.php?image_id=15354
http://www.avon-forum.ru/4images/details.php?image_id=15355
http://www.avon-forum.ru/4images/details.php?image_id=15357

# 41
  • Мнения: 37
Момичета, тъп въпрос, но не мога да се оправя. Не мога да си отворя електронната фактура. Помагайте!

Зависи кога си си пуснала поръчката. Ако е днес, може още да не е оформена. Има ли я като номер в Проследяване на поръчката???

# 42
  • Мнения: 0
Здравейте, запис и от мен скоро не съм се включвала в темите Sad Аз  те първа ще събирам поръчка за 13 каталог. Пожелавам успех на всички  Simple Smile

# 43
  • Мнения: 136
Здравейте и от мен в новата темичка  Hug За жалост аз още си чакам кашончето, координаторката ми каза, че е в София (незнайно защо newsm78) , тя им е казала да го пращат насам, а аз днес разбрах, че трябва да си ида по-раничко от предвиденото, таа... въпроса ми е следния - ще може ли майка ми да го вземе? Видях някъде по-горе, че някоя от вас е взела кашончето на друга представителка, нещо мрънкаха ли от пощата и какво представи, пълномощното ли? Или просто така ти го дадоха?

# 44
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Ето обещаните снимки  Whistling
http://media.snimka.bg/7138/020531307.jpg
http://media.snimka.bg/7138/020531308.jpg

Димана, стойността на фактурата ти - балансът, може да се види понякога доста преди да качат самата фактура в нета. При мен се е случвало разлика с близо 24 ч., но напоследък само за час/два нещата се оправят.

Дени, нямат право да откажат, ак омайка ти представи пълномощно. Но нека да носи и твоята л.к. за справка.

Общи условия

Активация на акаунт