AVON само за представители - КАМПАНИЯ 13 -Тема 68

  • 26 591
  • 487
  •   1
Отговори
# 15
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Пу и аз в калабалъка.
Отчитам за сега поръчка за над 150 лв. със силно мое участие в нея. Ако докретам до 25% с добавки от клиенти, ще съм вери хепи този път.
Погледнах си ангелските точки и ме изби на смях. Още си стоя с 5-те, които ми подариха за регистрацията.
Щях да пиша и още нещо, но акълът ми не стига да запомня всичко тези дни.  Като получа факс с подсещане, ще се спиша пак.
Успешна кампания от мен.   bouquet

Кате   bouquet

ПП - липсват ми много момичета, къде се загубиха?

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 5 703
Ударих един глас в анкетата като за начало Wink После открих, че в първия пост вече си имам комшийка и по комплекс Hug След което установих, че имаме линкове за БГ К15 Shocked, ама се оказа че мома Катерина лекинко е дремнала и така е замаскирала К14 и нетната му Mr. Green Чакам да ме фактурират днес и в събота да тормозя каките в пощата Twisted Evil Та така - нищо интересно засега, ама да не е гол запис Sunglasses

# 17
  • Мнения: 70
Момичета, един лев на колко руски рубли е равен.. търсих, търсих в Google.. нищо не ми излиза по въпроса..  Confused

# 18
  • у нас
  • Мнения: 443
Успешна кампания    bouquet!

# 19
  • Мнения: 14
Цитат
Здравейте! Някой питаше за Rare Gold- парфюмът. Това е чудесен аромат , малко сладък, доста официален и очарователен за мен. Любимият ми! Като върнаха Rare Pearls тайно се надявах, че ще ми го върнат и него и сега се радвам много! Heart Eyes Grinning Ако някой знае как и кога ще бъде достъпен да каже, моля!
Приятен и успешен ден на всички!   bouquet
bouquet vrushtat go ot 17 kampaniq a sega s poruchka ot dantelenata kolekciq ot 50 lv go podarqvat.
Uspeshan kampaniq i ot men!
p.s. izvinqvam se za latinicata ama kirilizaciqta na pc-to mi se razvali

# 20
  • Мнения: 37
Успешна кампания и от мен!  Peace
meggylo,  благодаря много за отговора.. Попитах за какво ще я използва и тя ми каза, че нещо от типа на училищна чанта за дъщеря й, защото не искала момата да се разкарва с дамски чанти, тип лелка...  Laughing  Направо жената ми оправи настроението тази сутрин.. Та дали ще става за тази цел?  Whistling
п.п - Наредила съм се на първа страница!  Party   
[/size]

Ако е капризна малката госпожица, по-добре  от лого колекцията. Тази е от груба материя и има мръсно бял цвят и някакви зелени шарки само от едната страна. Аз като голяма и една женица, я нося на рамото си, т.е има голяма дръжка.

# 21
  • Мнения: 241
Успешна кампания на всички !    bouquet

# 22
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Кате   bouquet

ПП - липсват ми много момичета, къде се загубиха?

мда наистина много момичета не са писали я от 4-та, я от 7 кампания, прати им ЛС, че би трябвало или да списват или да ги махна!Има такива, които ми писаха, че са се отказали.... трудна работа!!! Tired

а по въпроса със спането, не съм спала лекинкоо, ами направо твърдинко, ама толкова бързам сутрин преди работа, а и ми се спи.... ooooh! Mr. Green, ще откерегирам ВСИЧКО! bowuu Mr. Green

# 23
  • Мнения: 30
Цитат
Здравейте! Някой питаше за Rare Gold- парфюмът. Това е чудесен аромат , малко сладък, доста официален и очарователен за мен. Любимият ми! Като върнаха Rare Pearls тайно се надявах, че ще ми го върнат и него и сега се радвам много! Heart Eyes Grinning Ако някой знае как и кога ще бъде достъпен да каже, моля!
Приятен и успешен ден на всички!   bouquet
bouquet vrushtat go ot 17 kampaniq a sega s poruchka ot dantelenata kolekciq ot 50 lv go podarqvat.
Uspeshan kampaniq i ot men!
p.s. izvinqvam se za latinicata ama kirilizaciqta na pc-to mi se razvali

Аз не видях да е анонсирано подаряването на Rare Gold  с покупка. освен ако не става дума за "подаръка изненада". Ако може повече разяснение, че този парфюм ми е голяма слабост.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 365
И аз тук  Hug
12-та кампания ми беше много слаба, имах поръчки замо за 30 лв, че допълвах от себе си, само и само да усна поръчка  Laughing
Надявам се да имам повече късмет в тази кампания.
Успех на всички!

# 25
# 26
  • Мнения: 612
Здравейте! Някой питаше за Rare Gold- парфюмът. Това е чудесен аромат , малко сладък, доста официален и очарователен за мен. Любимият ми! Като върнаха Rare Pearls тайно се надявах, че ще ми го върнат и него и сега се радвам много! Heart Eyes Grinning Ако някой знае как и кога ще бъде достъпен да каже, моля!
Приятен и успешен ден на всички!   bouquet
Честита темичка. За мен този парфюм е от леките, неангажирищи, допада на доста клиентки, които не обичат силните аромати. Свеж според мен.   bouquet

# 27
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
  Туп   Stuck Out Tongue Winking Eye, и аз да се сложа при вас.  Hug

 КАТЕ,   bouquet, благодаря за темата! Пак си се потрудила за нас.
 ВЕСИ, аз липсвам ли ти, душко?  Blush ЕЙ, на, включих се, макар и закъсняла. Ама след отдиха от два месеца и половина, днес отново тръгнах на работа. Чааак сега се освободих.

 Преди час ходих до офиса на Ейвън. Няма нищо ново за гледане. Видях раницата от логото. Хареса ми, но е с розово, а не с лилаво. Аз , обаче, недолюбвам розовото. Видях и детската раничка. Симпатична е, за момиченце в детска градина става. Малка е.
 Видях детския парфюм на Синтия/в розовото шише/. Пръснах си на китката от любопитство. Ееее, останах очарована. Страхотен, чист аромат. Толкова свеж и траен аромат отдавна не бях душила. Още ухае китката ми. Но май го спряха и в нетната. Искам да си го взема. Много е хубав!

 Да се отчета и за поръчките - 0 лв. 0 стотинки. Все съм в напрежение до последният момент. Да видим как ще е този път.
 Брадата, благодаря за линка. Тази информация не я знаех. Изключително ми е полезна. Ама този парфюм нещо не ми допада.

 Успешна кампания, момичета! Дано клиентите се завърнат !

# 28
  • Мнения: 222
аз се отчитам днес с експресна за около 250 лв, тоя път слабичко  Mr. Green и ме притесняват 2 неща: 1. днес си платих фактурата от миналата кампания и не знам дали ще ми фактурират новата (един път се беше случило така и нямаше проблем) 2. кашона ще пристигне ли в събота и дали пощата ми ще работи, доколкото си спомням не работеше в събота, но ще проверя, та ако не работи, ше си го взема в понеделник, което е същото като със Спийди...
Успешна кмапания на всички   bouquet

# 29
  • Мнения: 37
 Hug Момичета,златни сте, Hug много благодаря на всички за допълнителната информация за парфюма и мотивационната програма с него!

Общи условия

Активация на акаунт