Бременни майки в чужбина - 30 тема

  • 22 263
  • 735
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 547
Само се записвам за да ви следя,а и  гледам да не натоварвам пъстите със нищо

# 16
  • Rennes, France
  • Мнения: 478
Хо-троп и аз в нова темичка.
Звезди Hug

Абе това с моя мил - както винаги две страни има. Сега пък взе че ми се разсърди, че и на него не му било приятно ама какво да прави Crossing Arms. Аз иначе съм на мнение че е добре мъжа да идва на преглед с бременната - така вижда как се развиват нещата, подготвя се психически, ами представете си да родя без него - аз на него разчитам за кураж и сила Sad не може да не е до мен. Това с преводача не съм го знаела, ще попитам ама се съмнявам - пусти му французи, шовинисти и те си падат. Иначе знам че горе-долу ще се разберем, ама все пак термините са специфични. Пък никой не говори английски... Айде 3-та ехография - сама ще си я гледам, едва ли на него ще му е приятно че ще я пропусне, ама какво да се прави. Фирмата е негова и не може ад си помисли за друга работа...ама изнемогва. А и се ядосвам щото колегата му все едно е само за украса в офиса ooooh! абе смотана работа. А и това с майка ми - той съжалява най-много защото много се разбират и много я обича и знам със сигурност че съжалява 1000 пъти че няма да я види. Ама нейсе...
Аз боядисвам дами, ама то само цвят на водна основа - не е опасно. Понеже мама и тати се занимават с мебели и т.н. аз имам късмета да си харесам модел, да си го поръчам и да стане както искам. Та сега пристигна почти всичко, ама нещо не бяха сигурни за цвета, която съм направила, та аз сега оцветявам. Ама почти привърших - толкова съм сръчна Mr. Green
Най-много се ядосвам че си е изключил телефоните и не мога да се свържа с него - ама може ли такова нещо, бременна съм все пак и се притеснявам, на път е... абе ще му трия сол на главата и знам че после пак ще се извиняваме взаимно, но по-добре да си кажем каквото ни тежи, отколкото да мълчим. За мен комуникацията в една връзка е жизнено важна.
Айде изписах фермани....  bouquet

# 17
  • Мнения: 106
Ехоооо  wavey

След последните, силно енергични дни, изпълнени с 1000 неща за вършене, днес съм се размала и не ми се прави нииииищо  Mr. Green  Но, даже чистих тази сутрин, въпреки мързела  hahaha

Сега, обаче съм в леглото, мисля да се отдам на почивка, гледане на филми и угояване  Mr. Green  Мързи ме и да пиша, само минавам да ви метна едно клипче, което много, много ме разчувства  Peace  http://www.youtube.com/watch?v=taDqKWWPDAY&feature=player_embedded#!
Дано да ви хареса и на вас Simple Smile

# 18
  • Мнения: 312
може ли една промяна...на първа страница......моят термин е на на 26.11.2010....а там  е записано 26.12.2010  bouquet  bouquet
благодаря

# 19
  • Мнения: 1 268
Ако редактирате, и моят е на 14ти декември, ама два дни не са от значение Wink

# 20
  • Мнения: 686
   Ето ме, цял ден скиторя   Crazy Сега влизам за малко и ще ходим на гости. Нещо нямам желание де, но мъжо е обещал. Днес най-добрата ми приятелка от Англия ми каза, че ще си заминават за БГ завинаги и не съм спряла да рева, едвам се удържам, че пък и е тайна от всички и не мога да кажа какво ми е.
  cutty спокойно, ще се оправите. И моя пък е в немилост, много ме дразни, а пък така е почнал да се старае... Ама пак ми е виновен  Whistling
  MG18 пиши, като имаш възможност как си, какво стана на прегледа. С пътуването? Че се притесняваме  Hug
  mimkis мен най ми помага като съм сред хора и съм заета. Билки-милки аз като стана луд нищо не ми помага. А ако съм супер зле си пускам някой много драматичен филм, с хора със сериозни проблеми, рева си едно хубаво и после се радвам, че сме здрави и добре.
  После ще разгледам и аз линковете, че сега нямам време. Чао от мен  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 170
Fleur,  Blushмного ме разчувства това клипче, мерси, че го сподели.
На мен ми е някак леко тъжно днес, моят мил е канен на рожден ден на приятел и ме заряза самичка събота вечер, каза ми, ами ти нали си със синът ми, не си сама. Cry
Иначе преди малко се върнах от бейби шауъра, първия в моя живот и всички ми казваха, че трябвало и аз да направя, но някакси не го чувствам така.
Днес иначе имахме много ползотворен ден, решихме да отидем на шопинг във френската част, изпуснахме изхода от магистралата за мястото, към което се бяхме запътили, ама за сметка на това открихме още по-добър шопинг център. Имаше огромен бебшки магазин и вече купихме наистина всичко най-важно за бебчо и остават само дреболии. За количка се чудих сигурно поне един час, но накрая си взех тази, която на мен ми харесва, моя мъж нещо не е очарован от цвета, но в крайна сметка винаги се съгласява да вземем, каквото аз искам, така че напълно ме устройва.
Ето я нашата количкаhttp://static.letsbuyit.com/filer/images/uk/products/original/14 … ing-14595685.jpeg, кажете ама честно какво мислите. Получихме към нея и безплатно преносимо легло между другото. В този магазин имаше и много хубави дрешки (френски), но доста скъпи и аз взех само едно комплектче. Моят мъж е малко предубеден към швейцарците от френската част, но продавачките бяха учудващо любезни и наистина се опитаха да ни обяснят всичко, макар да им беше трудно с немския.
Синьо, честита ти количка и на теб, покажи я да я видим.
Fleur, ти си случила на акушерка поне.
Cutty, дано твоят мъж промени приоритетите си като се роди бебчето и да е по-близо до вас. Заинтригува ме с мебелите, и се надявам като свършиш с боядисването да ни ги снимаш.
Маритка, дано да сте успели да се нахраните с Алето.
Мила, как мина вашият шопинг днес?
MG18, пиши ни как си? Как мина прегледа в другата болница? Поотшумяха ли малко болките?
Спирам да пиша, че стана много дълго.... Hugза всички

# 22
  • Мнения: 7 914
Попромених това-онова, ако някой не се познае да казва Hug

Ще пиша по-късно, че днес пак навъртяхме не нзма колко километра...
 Къщата става , ама бавно, но... само още няколко дена да мине най-напеченето, после ще се вайкам пак. Mr. Green


Щеше ми се да пиша поименно, ама нещо нямам сили. След малкос атва да опаковам за новата къща, а утре ме чака разоппаковане! Колко жалко, че не е на подаръци! Simple Smile

Днес по едно време се  излъгах" и купих едно спално чувалче на бебчо. Ами тъй де -  стига натурии...
 Но се уговаряхме през корема, че ще ме чака да ги изпера дрешките и да ги подредя в шакфчето. След дългото препускане като ме стегна коремът, че и болииии, казах на мъжОто -  сядам сега 2 часа да почивам. Ама поквай почивката тъпках като за световно и сега се чудя дали като стана дали няма да се захлюпа напред от тежестта на коремаSimple SmileSimple SmileSimple Smile

Последна редакция: сб, 11 сеп 2010, 23:52 от звездичка

# 23
  • Edinburgh-UK
  • Мнения: 687
Набързо само наминавам че много ми се спи,едва гледам.
flufffy честита количка.и аз се бях спряла отначало на същият модел,обаче тука в магазина не можеш да я видиш,само чрез каталог и аз се отказах,после си харесах друг модел,ама още не сме я купули.моделчето е хубаво. Hug
Синьо хайде покажи количката.чакаме
MG18 как мина прегледа в другата болница,пиши когато се чувстваш по-добре,надявам се че доктора ти е помогнал за проблема. Hug
Цвети не тъжи мила,може да се върнат от бг,не се знае,тука покрай мене всички бг който си отиват в бг за винаги се връщат. Hug
звездичкапо-полека с ходенето че нали знаеш после какво следва,аз почнах да се ограничавам стига съм хойкала по 8-10 часа по пътищата без почивки Hug
Маритка как е Алето?тези дни четох че трябва жената да си почива и да поспива за да има повече кърма.беше казала че като си поспала си имала повече кърма(ето доказано е)поспивай си когато можеш и го давай по спокойно.и целувки за малчо Hug  bouquet
А за мъжете ами нормално е да ни дразнят,ами че те хормоните ни откачиха,аз ту се цупя ,ту се хиля,(моят дори ми каза че не съм в час)хаха
Отивам да спя Tired

# 24
  • Мнения: 170
Ама поквай почивката тъпках като за световно и сега се чудя дали като стана дали няма да се захлюпа напред от тежестта на корема:)Simple SmileSimple Smile
Joy Звездичка, ти ме разби.
Май е време на всички малко да се укротят, почивайте повечко, оставете се да ви поглезят.

swetla99, наистина си е друго да видиш количката на живо и да я пипнеш, аз си бях харесала една друга Chicco в интернет, но не се престрашавах да поръчам без да я видя на живо. За щастие днес в този магазин имаше голямо разнообразие и имаше такива, които да ми харесат. За мен беше много важно при избора на количка е да е лека и маневрена, лошото на тази моята количка е, че я водят за града, не е за излети из гората, а ние живеем точно до гора и сигурно ще е хубаво да се разхождаме там, но ще мя видим тази работа дали може или не може.

# 25
  • Мнения: 7 914
Ама поквай почивката тъпках като за световно и сега се чудя дали като стана дали няма да се захлюпа напред от тежестта на коремаSimple SmileSimple SmileSimple Smile
Joy Звездичка, ти ме разби.
Май е време на всички малко да се укротят, почивайте повечко, оставете се да ви поглезят.

....

Две седмици преди да дойде мама, мъжът ми ще е свободен, или май една беше Rolling Eyes, НОоооооооооОоОООоо каква почивка ще му дръпна! Ще си лежа на новото канапе и ще викаааааам:" Гладнаааааааааааа съъъъъъъъм, жаднааааааааааааааааа съм!" Joy И ще си гледам филмчета и сериали Crossing Arms


Пък ако ще, за седмица 10 кила да кача. Whistling

(Как обичам да мечтая и да се заканвам!)

Честита количка! Само на усмивки да ви върви с нея. Wink


Довършвам още 2 кашона и отивам да спя!

# 26
  • Мнения: 2 369
момичета,гледам,че питате за наша милост.ами все така сме си.кърмата е оскъдна и се мъчим.помпя се и се надявам да тръгне повече.и е оскъдна точно за вечерите,когато най-ми трябва.нали той обезателно с гърда иска да заспива.тамън бях започнала д аовладявам леко проблема със спането,а сега пък кърмата ще ни пречи Cry

флъфи,количката ти е хубава.аз щях да купя другия модел-трио (триколката),но в последния момент видях мойта в един магазин и я предпочетох.твоята я водят градска,защото е с малки гуми.аз държех да е с големи и помпещи се,за да вози меко (дори в града).купих с големи,но предните не са толкова големи и не с апомпещи се.не вози толкова меко,колкото м исе искаше,ама...то пък ние и толкова излизаме Cry

ох Алето спи от 40 минути и преди малко се будИ,ама татко му го приспа пак.между другото и преди 40 мин. пак той го приспа....как ще се спогодят те Joy
днеска бях на фризьор,та пак се гледаха по мъжки Joy

хайде да ходя да захлупвам тиква,да спя,за да Збера млекце за нощната кльопачка Joy

 Hug на всички!

# 27
  • Мнения: 686
  Eто ме, нещо не ми се пише много. Краката са ми огромни, тия дни много отекоха. И ме болят. Едвам ходя, а както съм споменавала като не мога да излизам и изпадам в дупка и сега съм от тъжна по тъжна. След малко ще излезна де, мъжо поне е почивка и ще ме кара, но от утре не ми се мисли... Дано ми се оправят, макар че като чета из нета блаженни са вярващите...
  Маритке дано се оправи кърмата, сигурна съм, че ще стане.
  звездичка помечтай си, то безплатно  Mr. Green С тия 4 етажа баж на дивана ще легнеш, ама да не ти чупиме кахъра сега  Laughing
  flufffy честита количка, много е хубава. Много удобен ми изглежда и нормалния си кош, ще казваш после впечетления.
   Иначе да кажа, че вече имам всичко от БГ - арника, листа от малини, спей за шевове и крем за хемороиди. Силно се надявам последните да не ми влезнат в употреба, но важното е че ги имам.

# 28
  • Мнения: 170
И аз съм изпаднала в голяма дупка. Днес реших да разчиствам и да подреждам сметките, които съм платила по папките им и открих две неплатени за данъци, на които срока им за плащане е бил петък. Направо ми се доплака, такива суми никога не ми се е налагало да плащам и изчислих, че милата швейцарска държава този месец ми е пратила сметки за 20 хиляди, еми много им благодаря. Много се разстроих, тъкмо си мислех, че съм спестила малко парички миналата години и си имам за бебчо, а то се оказа че съм ги събирала за данъци Confused

# 29
  • Мнения: 490
flufffy, спокойно мила и ние сме в същата ситуация с мъжа ми, и той ми твърди, че само в Израел било така Crazy На него му отдържат почти 30% от заплата за данъци и на всичкото отгоре ни връчиха честитка, точно сега да плащаме и социалните му за няколко месеца, в които не сме били тук плюс още толкова лихва, защото първото писмо не сме го получили, аз направо полудях, ама няма как да се бориш с тях ooooh!
  tsvelichkova, то аз тези дни бях доста сред хора и мъжа ми си беше вкъщи( може и той да е отговорен, че само ми вдига кръвното Crossing Arms), но може и от недоспиването да е Tired Поуспокои се малко обрива и почна полека да изчезва, добре, че си имам мазила за такива случай от БГ.Наложих си диета и се надям скоро да мине(без кисело мляко, досега ядях, въпреки че имам непоносимост към лактозата, сега пия само соя Sick) За краката аз установих, че чая от коприва ми помага и не се подуват толкова, явно действа диуретично и изхвърлям излишната вода newsm78, а може и да е защото запладня при нас(сега едва 30 градуса Mr. Green) Дано се оправят бързо крачетата, поне да можеш малко на разходка Hug
    fleur Simple Smile и при теб дано са преминали лошите настроения Hug
    Маритка, почивай малко повече и гледай да не се нервираш и стресираш(уф, аз дето съм кълбо от нерви, те съветвам Mr. Green) за да има повече млекце за Алето. Почна ли с помпата и има ли разлика?
   Звезди, съчувствам ти, аз сутринта ходих 4-5 километра и се чувствам като разглобена сега, а местенето си е далеч по-изморително. Дано успееш наистина да си починеш след като се установите Hug
    Синьо, мерси за съветите и честита количка и на flufffy също.

Последна редакция: пн, 13 сеп 2010, 10:53 от mimkis

Общи условия

Активация на акаунт