Ултра лято в Албена 2010 (тема 7)

  • 18 440
  • 230
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 2 066
tasi, Tatjana - благодаря за отговорите.
Това, което търся по принцип е оферта за Лагуна Бийч. Ако на някой му попадне изгодна, моля да свирка  Praynig

# 211
  • Мнения: 1 207
Орлов е с пълен ремонт на стаите.

# 212
  • В.Търново
  • Мнения: 6 710
Орлов е с пълен ремонт на стаите.
Дано да се предлага и на българи тази година! Grinning

# 213
  • Мнения: 728
Орлов е с пълен ремонт на стаите.
Дано да се предлага и на българи тази година! Grinning

 В booking.com го предлагат. Ето цените, избрах произволно една седмица през август:

http://www.booking.com/hotel/bg/orlov.en-gb.html?sid=afa51bb7893 … &fromoffset=0

# 214
  • В.Търново
  • Мнения: 6 710
Орлов е с пълен ремонт на стаите.
Дано да се предлага и на българи тази година! Grinning

 В booking.com го предлагат. Ето цените, избрах произволно една седмица през август:

http://www.booking.com/hotel/bg/orlov.en-gb.html?sid=afa51bb7893 … &fromoffset=0
Така е.Но забелязах ,че в този и другите сайтове цените в Албена са завишени в сравнение с миналата година,въпреки че и децата са безплатно и тази година.

# 215
  • София
  • Мнения: 9 517
ами... аз напускам темата, желая ви наистина атрактивни оферти и весело изкарване, ще ви следя, за да реша за догодина... тази година отивам в Мирамар, пък дано не се разочаровам  Peace

# 216
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
Миналата година бяхме в Орлов, от 23 юни до май 5 юли, доволни сме, е не казвам че няма какво да се желае...
Тази година ще следим пак за Орлов или Добротица, може и Лагуните, но те са по-скъпи и ако се спрем на тях, почивката ще е по-кратка. Да видим какви ще са цените.

# 217
  • Sofia
  • Мнения: 1 521
Дзревче, ти направо в хотела ли букна, или през някъде и за кой период. И аз съм с 2 броя келеши, но малко по-големи от твоите. Може и на ЛС.

# 218
  • Мнения: 206
Дзвер каква е офертата за Мирамар,направихте ли резервация

# 219
  • София
  • Мнения: 9 517
офертата я има в темата за мирамар - последните две страници. Не съм платила - мисля още две седмици  Peace

# 220
  • Мнения: 206
Мерси ,сега ще я погледна  bouquet

# 221
  • Мнения: 3 993
Записвам се и се връщам да чета.

Обсъждали ли сте да се промени заглавието на темата -2011, или да се пусне нова? Че така е малко подвеждащо, аз случайно прочетох в друга тема, че тук се обсъжда Албена 2011.

# 222
  • Мнения: 214
Момичета, дайте ми идея за ново име и новата темичка е готова до минути  Simple Smile

"Ултра лято в Албена 2011 (тема 1)"
" Ах, Албена (2011)"  Laughing

 или нещо подобно?

# 223
  • София
  • Мнения: 2 296
Момичета, дайте ми идея за ново име и новата темичка е готова до минути  Simple Smile

"Ултра лято в Албена 2011 (тема 1)"
" Ах, Албена (2011)"  Laughing

 или нещо подобно?
Аз предлагам да не е ултра...щото почти няма ултра всъщност в Албена.
Ах, Албена  е добре, или само Албена 2011 е подходящо според мен. Peace

# 224
  • Мнения: 18 028
Да, без ох и ах, щото за мен беше ох... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт