Продукти Babylove

  • 15 116
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 165
Ползвала съм кърпичките, не са обилно напоени, но пък е достатъчно, с лек аромат и без доста от гадостите които съдържат другите кърпички. Смятам да пробвам и памперсите.

# 16
  • Мнения: 438
 Най- добрият бебешки сапун за мен е Babylove. Много съм доволна  и от кремчето с пантенол   за рани ,
 както и от клечките за уши. Разочарована съм от памперс-гащичките. След 2-рото обуване се разтеглят, а и доста спарват. Определено не могат да се сравнят с Huggies.
 Но като цяло харесвам продуктите на DM за деца, защото са с добро качество, а и цената им е добра.

# 17
  • Мнения: 77
Млечните каши са много хубави.
Най- добрият бебешки сапун за мен е Babylove. Много съм доволна  и от кремчето с пантенол   за рани ,
 както и от клечките за уши.
- и аз съм много доволна.

# 18
  • София
  • Мнения: 749
Ползвала съм кърпичките, не са обилно напоени, но пък е достатъчно, с лек аромат и без доста от гадостите които съдържат другите кърпички. Смятам да пробвам и памперсите.

И аз купих едни такива ненапоени кърпички - оказаха се влажна тоалетна хартия за деца  hahaha Наистина е прекрасна за тази цел. Сега купувам винаги от нея. Peace Чудесно бърше дупето!

# 19
  • София
  • Мнения: 821
Много съм доволна от памперсите, кашите и пюретата!  Grinning Памперсите са много по-добри от някои наложили се на пазара марки като Памперс например.   Wink

# 20
  • Мнения: 1 796
Ползвали сме АМ, каши, кърпички, памперси, пюрета, шампоан, от всичко съм доволна Peace

# 21
  • Мнения: 544
може ли някой да каже колко струват памперсите им и колко са на брой,става въпрос  за 4-ка?

# 22
  • Мнения: 186
може ли някой да каже колко струват памперсите им и колко са на брой,става въпрос  за 4-ка?

Гледах специално за четворката,мисля,че бяха 72 бр.в опаковка 26,70 лв.,но ако греша някой да ме поправи,памперс-гащите бяха 22 бр.десет лева и нещо.Ние сега сме на Либеро,на нещо им смениха вида и сега съм решила следващия път да взема от бейбилов

# 23
  • Мнения: 165
4-ka т.е.от 7-18кг. има на промоция троен пакет 126бр. за 34.40лв., не съм купила още, но се надявам да са хубави. Днес купих на промоция 2 пакета кърпички по 80бр. сензитив за 6.99лв.

# 24
  • Мнения: 186
и ние пробвахме кърпичките сензитив и много ми харесаха,никак даже не са сухи

# 25
  • sofia
  • Мнения: 176
И аз купих днес  4-ка, 7-18кг. 42бр  - 14,56лв. Не съм видяла тази промоция с трита пакета. Жалко, дано я има и следващия път.

# 26
  • Мнения: 544
благодаря момичета за отговорите, а тройния пакет определено си е на далавера  Peace

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 438
Аз също съм фенка на серията Babylove на DM. В началото пробвах козметиката им за чувствителна кожа, но не ни помогна много и минахме на такава от аптеката. Сега кремчето против подсичане го ползвам аз Laughing. Аз лично много харесвам мокрите им кърпички, имено защото не са подгизнали.
От пюретата им съм много доволна, сега като ви чета, ще пробвам и кашите. Купувала съм от там и купичка за хранене и шишета. Купичката беше на Nuby и едното шише също, само че с марката на DM. И това на половин цена. От там си взех чантата и дъждобрана за количката и въобще всякакви щуротии (включително възглавничка против колики, която не се оказа най-разумната покупка).
Голяма фенка съм и на лигавниците им за еднократна употреба, макар че са си глезотия, за път са много удобни. Само не мога да разбера как точно може де се използва 1 лигавник до 10 пъти.
Въобще, като тръгна да купувам нещо за бебока, първо минавам да видя в DM-а и после вече търся други марки.

# 28
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Памперси, каши, пюрета, козметика - всичко ми харесва  Laughing
И при нас винаги има кашони с 108 памерса (поне 5 размер) - 34.40 струват. Винаги ги е имало и тях купувам  Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 250
Привет и от мен!!!! Hug

И аз съм фен на марката...Ползваме адаптираното им мляко, кашите, пюретата и гела от глава до петите....

От всичко съм много доволна, но най-голям съм фен на млякото им.... Peace

Общи условия

Активация на акаунт