Продукти Babylove

  • 15 125
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2
Аз ползвам абсолютно всички продукти на Babylove и съм много доволна. АМ е добро. Не става на гранули, лесно се разтваря, няма лош дъх. На мен ми харесва, че повечето им хранителни продукти за БИО, и което също ми прави впечатление е, че са произведени в Германия. От опит знам, че продуктите там и тук нямат съществена разлика, освен в цените /в наш ущърб разбира се/.

# 31
  • София
  • Мнения: 250
Аз ползвам абсолютно всички продукти на Babylove и съм много доволна. АМ е добро. Не става на гранули, лесно се разтваря, няма лош дъх. На мен ми харесва, че повечето им хранителни продукти за БИО, и което също ми прави впечатление е, че са произведени в Германия. От опит знам, че продуктите там и тук нямат съществена разлика, освен в цените /в наш ущърб разбира се/.

Напълно подкрепям казаното, само преди дни купихме от Германия АМ и цената беше по-ниска от БГ.....  bouquet

# 32
  • Мнения: 2 214
Има ли мами в Пловдив които ползват продуктите им, къде мога да ги видя?

# 33
  • Мнения: 186
Има ли мами в Пловдив които ползват продуктите им, къде мога да ги видя?


Има ги единственно в магазините на ДМ

# 34
  • Мнения: 2 309
Купувам редовно от мокрите кърпички и плодовите пюрета. Доволна съм. Трябва да огледам памперсите, щом твърдите, че са хубави.

# 35
  • Мнения: 28
Моето бебе яде само от тяхното адаптирано мляко, друго не харесва или се запича и до ден днешен си яде от него. Мен малко ме съмняваше в началото качеството, защото хем БИО, хем 600 г, хем 10 лв. Но поразпитах тук - там, и получих железни доказателства относно високото качество на млякото. Освен това рядко съм срещала мляко което да се разтваря така добре и бързо.
Пюретата също ги харесва.
От памперсите съм доволна, от зеления крем за дупе, от душгела "от глава до пети", от лосиона за чувствителна кожа (белия) както и от един жълтичък крем за зимно време. Винаги като го намажа няма проблем със сухи и зачервени бузи при студено време.
Изключително доволна съм и от шишетата и силиконовите биберони. Съжалявам че дадох толкова много пари за Авент в началото, защото от тези на Бейбилав съм много по- доволна.  Имаше една промоция 2 шишета с 4 биберони - 9 лв. Просто страхотно качество.
Единственото от това което съм ползвала и не харесвам са мокрите кърпи защото ми се струват сухи и малко груби.
 Hug

# 36
  • Мнения: 2 214
Има ли мами в Пловдив които ползват продуктите им, къде мога да ги видя?


Има ги единственно в магазините на ДМ

Намерих им адресите в Пловдив

dm филиал Пловдив:
ул.Менделеев №2 (Ритейл Парк Пловдив)
понеделник до неделя 09:00 - 21:00

Галерия Пловдив
Ул. Георги Странски 5 (ж.к. Тракия)
понеделник до неделя 09:00 - 21:00

Пловдив Маркет Център
Ул. Капитан Райчо 52
понеделник до неделя 09:00 - 21:00

# 37
  • Мнения: 682
Взимала съм от соковете, пюретата и кашите. Допада ми, че са био и с много добра цена. Ползвам и мокрите им кърпички.

# 38
  • Мнения: 3 621
Ползвала съм почти всичко на Babylove. Доволна съм най-вече от памперсите и АМ. Като качество и вкус мога да сравня АМ само с това на Лактана /от което за мое съжаление сина ми много повръщаше/.

# 39
  • Мнения: 0
Аз също съм фен на продуктите DM.Ползваме АМ ,сега сме на 3-ката,ползваме го от самото раждане и малкия го пие с удоволствие.
Зеления крем за дупе също ми харесва,без аромат е и е за чувствителна кожа,зелената пудра,крема за студено време.Шишетата са страхотни, съжалявам че не купих от самото начало.Сега само тях ползваме.Също каши,пюрета,сокове,всичко ми харесва.Памперси и мокри кърпи съм купувала веднъж,не бяха лоши.

Общи условия

Активация на акаунт