"Майчин дом"- Варна тема 4

  • 53 228
  • 750
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас / Св. Влас
  • Мнения: 28
 Money #Cussing out нямам думи,толкова съм разочарована.
Как може за 1 месец да ги повишат 2 пъти.
Докато стане време да раждам може и 1500 да го напаравят секциото.
А ние с мъжа ми искаме и стая с придружител да вземем,за да е с мен,а не да пътува всеки ден от Бургас,а виждам,че и те са увеличени  ooooh!

# 31
  • Мнения: 930
аз не мога да разбера, защо променят цените само за осигурените лица, а за неосигурените си стои ценорасписа от 01,01,2010
август месец като имаше увеличение, отново беше само за осигурените лица Thinking Crossing Arms

# 32
  • Варна
  • Мнения: 599
Е, не мога да повярвам, за 2 месеца и половина цените ги вдигат вече за 3-ти път  Shocked . Аз като раждах на 01.06. беше 1000 лв., после от края на юни стана 1100 лв., август - 1155 лв., а вече е 1215 лв., направо нямам думи, то бива-бива, ама  newsm61

# 33
  • Мнения: 1 167
Да наистина много тъпо с това постоянно увеличаване на ценните,аз родих на 1000лв а сега като ви чета какви цени пишете  #Cussing out луда работа.Дано не се увеличава повече.А то само секциото ли се увеличава или и другите услуги  newsm78( не съм разглеждала другите услуги)?

# 34
  • Мнения: 2 562
лилка,всички цени за осигурени са увеличени.Явно си имат причина,нека не бързаме да им се сърдим и да ги порицаваме.Предстои ми секцио там,ще съм в самостоятелна стая(с доплащане),също ме касаят цените.Но предвид условията и професионализма на лекарите,не се впрягам за вдигнатите цени.Наистина в София има много по-жестоки такси в частните болници.Преди малко четох,едно момиче пише че там цените са 2500-3000 лева!

Разгледайте за какво става дума.Говорим за часните болници,но и държавните хич не падат по-долу от цените на нашия МД.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=484911.0

Последна редакция: сб, 18 сеп 2010, 08:56 от bubka:)

# 35
  • Варна
  • Мнения: 1 949
Цитат
.Наистина в София има много по-жестоки такси в частните болници.Преди малко четох,едно момиче пише че там цените са 2500-3000 лева
E, ние да не сме в София.. Stop
Като нищо след  няколко месеца  ще станат като в София ooooh!

# 36
  • Мнения: 2 562
Разбира се че не сме в София,но явно частните болници имайки повече разходи за поддръжка на нивото си имат нужда и от по-високи такси.Естествено на който не му харесват цените,има и малко по-евтини варианти като АГ и Окръжна.Аз лично за някой лев разлика хич и няма да се замисля да сменям болницата.Все пак МД искат,но и дават Peace

# 37
  • Varna
  • Мнения: 155
и аз ще раждам в майчин дом, и наистина всеки месец се вдигат цените - но това да ни е проблема.
искам да попитам, вече раждалите там мами - как стоя нещата с посещенията, колко често и от кога могат да ви посещават любия и близки?
мерси!  bouquet

# 38
  • Варна
  • Мнения: 1 949
bubka:)  ,
ядосвам се ,защото ние сме доста зле с финансите,а в Аг и Окрж никога няма да отида .Имам проблемна бременност.
До тук за проследяване на бременноста съм платила около 1500 лева -това е таксата -580 + от 30 седмица съм на кислородна терапия и постоянни записи на тонове+доплери всяка седмица+ преглед на 3Д ,кото аз си ги плащам ,на седмица ми излиза 165-200 лева .А имам още поне 2-3 седмици .И раждането ще е секцио Tired.
Просто сме изцедени до дупка,мъжът ми е безработен,само моите болнични ме спасяват  и семейството ми помага.
Естественно ,че ще оправим някакси,ще намерим пари за да се роди нашето така  дълго чакано съкровище,сигурна съм,че после няма и да се замисля колко ми струваше това. Hug Simple Smile

Последна редакция: сб, 18 сеп 2010, 09:58 от Velina_p

# 39
  • Мнения: 2 562
Velina_p,напълно те разбирам миличка Hug Но наистина за най-ценното в нас пари винаги ще се намерят.Дано все пак се спрат до тук в МД,поне докато родим.Гледам сме с близки термини,може и секциото ни да е с близки дати.Дано всичко с бебчетата е наред,както и с нас Praynig Пък ти си права,че после като мине всичко няма и да се замислим колко ни е струвало Peace

Последна редакция: сб, 18 сеп 2010, 09:41 от bubka:)

# 40
  • Мнения: 91
Момичета,да така е - да най-ценното нещо в живота пари не се пестят  Peace
По-добре дайте колкото трябва,но ще сте сигурно в облужването,в професионализма,в отношението на персонала и всичко което е свързано с вас и бебетата  Hug
Определено не е приятно че така често си вдигат цените,но наистина можеби имат причина за това.
Леко раждане на всички очакващи и после ще чакаме да се похвалите тук как е минало всичко  Peace

# 41
  • Варна
  • Мнения: 841
....да, но трудно се събират и "спестяват", особено когато недостигат и се опитваш да си направиш сметката предварително.... а като се има предвид, че това са цени за осигурени,  ooooh!

# 42
  • Мнения: 5 250
Много неприятно това с вдигането на цените  Rolling Eyes
Не знам дали има връзка, но вчера като вземах лекарството на сина ми от аптеката, доплатих 19 лв за него, като преди само 10 лв. Попитах защо така, а те не можаха да ми отговорят. Гледам че цената на лекарството не е сменена, което означава, че проблема е от ЗК. Може и затова да се вдигат цените, нали все пак част от раждането се поема именно от там  Rolling Eyes

# 43
  • област Варна
  • Мнения: 270
И на мен ми прави впечатление, че се вдигат само цените за осигурени и ми се струва, че ЗК има пръст в тая работа.  Peace

# 44
  • Мнения: 930
И на мен ми прави впечатление, че се вдигат само цените за осигурени и ми се струва, че ЗК има пръст в тая работа.  Peace



дори и така да е, немога да се съглася за цените на неосигурените лица да са по-ниски от тези на осигурените Thinking
ЗК плаща повече за неосигурените от осигурените лица ли Tired  то това няма никаква логика Shocked
какъв е смисъла да се плащат тези осигуровки тогава Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт