"Майчин дом"- Варна тема 4

  • 53 227
  • 750
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 115
Момичета ,раждали в МД,кажете как става препознаването на детето ,че ние нямам брак.
Нещо предварително да си вземем ,декларации ,т.н. ?

само личната карта е нужна
и тази на таткото, разбира се
всичко се попълва на място  Peace

Радина,   bouquet

 Grinning Поздрави на д-р К. Атанасова, мацки, очевидно скоро ще се виждате с нея Grinning Леко раждане!

# 16
  • Мнения: 781
Еха , има нова темичка за тази прекрасна болница  Simple Smile
Относно акушерките - наистина всички са много усмихнати и винаги готови да помогнат . Иглика беше на моето раждане . Когато бях за 30-тина минути в предродилна , ми казваше как и кога да дишам. Подготви ме и за дишането и напъните при самото раждане . Тя показа сина ни на мъжа ми и 5-10 минути след като родих тя го сложи на гърдата ми . Много мило момиче , много съм доволна

# 17
  • Мнения: 18
Хайде и аз да се запиша.
Хайде и аз да се запиша.И за да не спамя само да питам има ли мами,които ще раждат около 15.10 ?
Защо питаш за тази дата, като гледам терминът ти е около средата на ноември, като моя?

# 18
  • Мнения: 146
Хайде и аз да се запиша.
Хайде и аз да се запиша.И за да не спамя само да питам има ли мами,които ще раждат около 15.10 ?
Защо питаш за тази дата, като гледам терминът ти е около средата на ноември, като моя?
Понеже малко поизостанахме сигурно ще раждам около 15,а не както беше предвидено около 9-ти. Питам,защото ще ми е по-спокойно ако имам някой познат с мен в болницата  Wink

# 19
  • Мнения: 1 167
Запис и от мен ,да ви следя и ако мога да помона с нещо на бъдещите мами.

# 20
  • Бургас / Св. Влас
  • Мнения: 28
Не сме обсъждали датата  още,но и аз се приготвям към 10-15 .10.
Моят термин е на 22.10 и  аз съм при Капка Атанасова Grinning

Значи има огромна вероятност да се засечем  Hug
Аз съм на консултация на 24.09- тогава ще я определим твърдо датата и ще ти пиша

# 21
  • Варна
  • Мнения: 898
Момичета ,раждали в МД,кажете как става препознаването на детето ,че ние нямам брак.
Нещо предварително да си вземем ,декларации ,т.н. ?
И на нас ни искаха само лични карти.  Peace

# 22
  • Мнения: 4
Здравейте и от мен!  bouquet

# 23
  • Варна
  • Мнения: 15
Здравейте.
Имам нужда от вашата помощ. Как избрахте лекаря, който да води ЖК? Изчетох предишните теми, но не успях да открия достатъчно информация и да взема решение кой ще е моят лекар. Предполагам, че щом работят в МД всички са добри специалисти, но все пак... За сега се колебая между д-р Б. Яков, д-р. Ю. Бейлерян и д-р К. Атанасова. Ще помоля, ако някоя от вас вземе отношение по моят въпрос да е била пациент на някой от посочените лекари, а не от странични наблюдения.
И последно от коя седмица започва ЖК.
Благодаря ви предварително. Желая ви спокоен и усмихнат ден!

# 24
  • област Варна
  • Мнения: 270
sydney аз съм при д-р Бейлерян. ЖК при нея започва от 12 г.с.. Препоръча ми я приятелка, която си е водила ЖК и раждала два пъти при нея и снаха ми с второто бебе. Тя е страшно лъчезарен човек, отговаря на всичките ми въпроси без недомлъвки, а и съм чувала че е добър специалист. Преди ЖК си лекувах при нея една раничка на шийката - слава богу само това ми е личния опит  Laughing.
Не работи със ЗК, ако това е от значение за теб, т.е. пакета при нея е 530 лв. (освен, ако няма промени в цените).

# 25
  • Мнения: 4
Аз също съм при К. Атанасова на ЖК. Записах се 13 г.с. но аз малко закъснях. Доволна съм от нея, мои приятелки  ми я препоръчаха.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 949
sydney и аз съм при Капка Атанасова,препоръча ми я моята колежка,а и една близка приятелка се наблюдаваше при нея,роди прекрасно момиченце ,имаше тежка бременност.
Аз съм също със проблемна бременност ,доволна съм ,изключително внимателна е Simple Smile
Не работи със ЗК,платих си пакета за интензивна ЖК-580 лв.Регистрирах се в 10 седмица.

И да д-р Бейлерян съм чувала доста добри отзиви,винаги е усмихната и мила  Peace

# 27
  • Бургас / Св. Влас
  • Мнения: 28
И аз съм при Капка Атанасова,от също препоръчана ми от две различни момичета,едната с от тях с тежка бременност и двете много много доволни,както и аз до момента.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 433
Сега отворих сайта на Майчин дом и останах неприятно изненадана от нова цена на секциото. Беше 1155, пише от 7 септмври 1215  #Cussing out #Cussing out #Cussing out За ЖК пише че цените са валидни от 01.01.2010, та нищо чудно утре и те да са променени с нова дата  Confused Бива, може, ама чак пък толкова, хич не им пука че е криза Thinking

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 949
Ами явно непркъснато има промени в цените.  Tired Аз на 03.08. питах каква е сега цената за секцио - 1100лв. А като ме приеха на 25.08. беше - 1155лв.
Цените има растат като гъби ,аз докато родя ще  ги вдигнат сигурно още няколко пъти Money
Знаех си,след месец пак ще качат цената,не съм видяла  и чула болница ,която толкова бързо да си обновява цените #Cussing out
Наистина ,изобщо не се съобразяват с кризата.

Почвам да се разочаровам  Tired

Общи условия

Активация на акаунт