Отговори
  • Мнения: 69
Понеже прочетох от Мираета, че авторката била скромна  Laughing
си позволявам  да напиша отделна тема за тази книга, защото мисля, че ще от изключителна полза за кандидат осиновителите, а и май за пресните осиновители.

Май досега тук у нас друго подобно четиво за осиновителите няма, или поне аз не съм намирала ... (Нанси Верие е за напреднали  Mr. Green).
В книгата ще намерите образци и примерни формуляри на абсолютно всички документи, които ще ви потрябват при кандидатстването.
Има примерна искова молба, декларации, препоръки - абе всичко

Процедурата е описана подробно на нормален език и с много хумор

Ето я и книгата:
http://www.mobilis.bg/articles/view/52721

ПС
Мираета, чести и почитания - отдавна много те харесвам  Embarassed

# 1
  • Мнения: 955
 smile3501
да закотвим темата, може би?

# 2
  • Мнения: 400
 smile3501 smile3525Моите уважения!И аз се присъединявам към тяхното мнение!

# 3
  • Мнения: 1 156
Lichni blagodarnosti na awtorkata i tuk, poluchih ja s rodilni muki, preletq nad 3 000 km, i mi e nastolno chetivo, dava mi adski mnogo nadezhdi...za predstojashtoto prikluchenie, zaradi koeto se pribirame w Bg sled godini emigracija.
Dano da imame kusmet i da uspemm do njakolko godini i nie da sme shtastliwi roditeli kato was
Ewala, momicheta, cheta wi ezhednwno i mnogo me zarezhdate s optimizum
Sorry za lirichnoto otklonenie, kakto i za latinicata
ot BG shte se wkluchwam po chesto i na rodna azbuka

za awtorkata    bouquet

# 4
  • София
  • Мнения: 9 517
Позволявам си да сложа и този линк тук, надявам се че авторката на снимката и собственичка на албума, няма да ми се разсърди  Embarassed
http://dom7.snimka.bg/arts/fussii.533455.20599034

# 5
  • Мнения: 1
Препоръчвам книгата на всички, които искат да осиновят дете. И на тези, които тепърва ще кандидатстват, и на вече чакащите. Имам книгата от няколко месеца. Междувременно на два пъти ни предложиха дете. Сега сме в процедура по осиновяване. Преживяваме толкова силни емоции, че на моменти се случва и да блокираме. За мен е най-ценно, че именно в такива моменти книгата ми помага да се концентрирам върху определения етап и да направим всичко необходимо.
За тези, които не могат да я открият - аз я поръчах и получих от Хеликон с наложен платеж.

Общи условия

Активация на акаунт