90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №111

  • 27 275
  • 735
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 234
Айде и аз да отчета днешния въглехидратен ден - много натоварен, и въпреки всичко наобяд, макар и към 1 и половина чак, успях да се добера до местенце за хапване и обядвах с препечена филийка с кетчуп и горчица  Crazy и салата зеле, ами...само това съвпадаше от предлаганото за моя ден, и поделих бисквитките сълзица с колегите ми. Вечеря - 2  сухи пастички от запасите на сина ми, малко солетки и черния шоколад.
Хари, я зарежи тия лошите настроения  Naughty, не гледай кантара постоянно, но те съветвам просто да се храниш с разумни количества и добре съчетани. Нищо сложно, нали, и ти гарантирам усмивка  Hug
tzvety26 , можеш да си ги хапнеш и двете неща, ами като количество гледай да е долу горе колкото малка пица, ако мога така да се изразя, някъде на първа страница го бях чела това.
Добре дошли на новите кандидат-фиданки и успех!

# 691
  • Мнения: 9
Да ви кажа,така като чета малко съм объркана - нали не трябва да се сместват продуктите, а като ви гледам менютата заедно хапвате сирене с яйце, месце...така може ли,щото аз досега не съм ги смесвала newsm78

# 692
  • Мнения: 1 234
Да ви кажа,така като чета малко съм объркана - нали не трябва да се сместват продуктите, а като ви гледам менютата заедно хапвате сирене с яйце, месце...така може ли,щото аз досега не съм ги смесвала newsm78
По принцип не може, но от опита на повечето, до два белтъка може да се смесват. Според мен всеки взема решение за себе си. Аз лично в повечето случаи ги смесвам. Ако някой е решил да прави режима едно към едно, освен, че не трябва да ги смесва, трябва да си пие и домашно приготвените бульони и т.н. Но си мисля, че така резултата ще е по-добър. Продължавай така, щом успяваш  Hug

# 693
  • София
  • Мнения: 5 606
Мерси за бързия отговор, момичета!  Hug
otilia аз също се старая да не ги смесвам, не само на ядене, но и в един ден, обаче много от момичетата правят диетата за втори и трети път, както виждам, така че предполагам, че са установили, че и смесването на до два не се отразява толкова много. Но аз бульона не пия де.  Както и си слагам мед в кафето сутрин всичките дни.  Embarassed

# 694
  • София
  • Мнения: 3 414
Нещо се подух от много вода ли???Не съм бременна Wink
Утре ми е въглехидратен имаме работа и ще минем покрай един арабски магазин ще си купя хляб-питки.Ще пробвам и два вида от препоръчаните лютеници от експерта по тях.
Мъж ми иска да правим риба в неделя заради децата,а мен ми е плодов-голяма мъка ще е.Отделям си за понеделник и се оттеглям в спалнята.

# 695
  • София
  • Мнения: 321
Брук * аз стартирах с доста килца за сваляне(бях 80кг.  Embarassed ) но вярвам че ще успея.... Отчета за днес: белтъчини- з:киви,о:пиле със зеленчуци,в:няколко парченца пил. филе...и водааааа

# 696
  • sf
  • Мнения: 10 223
Ами Иве, направете рибата в понеделник. Аз така започнах да съобразявам общото меню с моето. Ние снощи бяхме на риба и кюфтета.
Днес всички ще пуаме боб  Joy

# 697
  • Мнения: 8 475
Здравейте момичета, не съм писала до сега, но вече месец съм на този режим...само че, нещо не виждам резултати, и съм в чуденка какво да правя...Опитвам се да спазвам режима точно, с водата малко ми е трудно - не мога да пия много, но се опитвам донякъде.Като сантиметри като че ли съм се посвила, но на килограми - не мърдам Sad Имам огромен корем след раждането/преди половин година/, който уви - продължава да си седи..В застой ли съм,какво ли/ама егати и застоя - цял месец/,някой имал ли е подобни притеснения или отново се оказвам изключение от правилото Rolling Eyes Rolling Eyes

Понеже кърмя още, тук бях чела ,че кърмачките могат да не спазват стриктно плодовият и водният ден,та тях ги пропускам засега/все пак токсините ще отидат в млякото,а какво ми е виновно детето за корема,освен че заради него ми е такъв Mr. Green/, освен това да е причината,знам ли.......
Ако правиш диетата я прави както трябва. За 1 ден плодов и един воден на 28 дни какви толкова токсини ще отидат в кърмата? Ами че те отиват и с храната, която е тъпкана с какво ли не, не можеш да предпазиш бебето от всичко. Токсините тръгват, когато организмът мине изцяло на вътрешно хранене, тоест след 4-5 дни пълен глад, ако си спомням точно.
Можеш просто в плодовия ден да увеличиш количествата плод, а пък ако толкова те притеснява водния да го направиш и него плодов.

# 698
  • Мнения: 1 054
Добро утро...
Токсини отиват в кърмата при всяко отслабване и чистене на огранизма... Дали ще си само на плодове, дали само на чай и плодове... Дали на Дюкан, дали на 90 дневната.

Преди детето ми да навърши една година не съм и помисляла за диети, за мен важно беше да я кърмя и то пълноценно. Сега, когато кърменията ни са по-малко се престраших да мина на диета. Всъщност, ако не се беше случило точно определено нещо в живота ми нямаше и сега да съм на диета... Бях си дебела и щастлива и не ми пречеше... Осъзнах обаче, че мога да съм щастлива, но не и дебела и здрава.
Преди 2 дни кърмата ми съвсем зачезна, грешката, която отчетох е, че не пих вода въобще същия ден. За мое щастие нещата вече се нормализират /но с насилване да пия над 2л. вода./
Някой посъветва кърмачките да правят 5 хранения в плодови... И мляко през водните дни.

Всеки си има приоритети, обаче... Всеки решава сам за себе си.

Днес белтъци... Омлетче за обяд, пък за вечеря както дойде.

# 699
  • София
  • Мнения: 12 561
Добро утро.

Кантарът затвърди до момента килограмите, но от понеделник не съм мръднала. Винаги така се случва след воден, така че не е нещо необичайно.
Днес съм на белтъци. Решила съм за обяд да е месце, а за вечеря яйца и млечни.

# 700
  • Мнения: 911
Добро утро,



Днес трябва да съм на плодове. Видях, че има и други фиданки в това положение.

Има ли утре момичета, които да са на водичка?

Успех на всички!!!

# 701
  • Мнения: 142
Добро утро!

 Grinning пак съм доволна от кантара си, днес отчете още -400гр. на долу. Вече съм 62,6 newsm44
Днес белтъци
З: 1 ябълка
О: пъстърва и салата
В: ако остане от рибата, ако ли не ще измисля нещо + салата

Много съм доволна от диетата, наистина се сваля ако спазваш съвсем прости и лесни правила.
Аз се притеснявах, защото моите кила си бяха в нормата за височината ми и примерно като почнах да правя Дюкан, започнах да качвам кила, и съответно я спрях. При мен Дюкан имаше обратен ефект.

Така, че момичета не се отчайвайте ако нямате минуси. Спазвайте диетата, както и това вечерята да е възможно най-рано и наполовина от обяда, водата също е много важна.
Успех на всички  и много минуси Hug

# 702
  • Варна, България
  • Мнения: 741
Добро утро и от мен!   bouquet
С чаша кафе и след купичка малини се чувствам отлично.
И при мен кантара засега е в застой, но продължавам.
Сутрин пия чаша топла вода и правя гимнастика - около 10-на минути.
2 пъти седмично съм на народни танци - нямам търпение да дойде утре, че пак ще ходя  Laughing

Днес - белтъчен
мисля за обяд да са яйца, че не съм яла от 2 седмици  newsm78 Ще си забъркам омлет   chef със зеленчуци.
Взех си и гъби - може за вечеря с кашкавал...

# 703
  • Мнения: 0
добро утро ,момичета.предишния пък,когато свалях с този режим,свалих доста килца,но забременях.Сега мъника е вече на 7 месеца и се започвам пак,защото след като родих свалих 19кг само с бягане,понеже кърмех...бебо вече не ми иска кърмата и мисля,че сега е момента.....знам,че съм нова тук,но ако някоя иска съвет как предния път за 1 месец свалих 12кг да пита...може и на нея да и действа добре....успех на всички фиданки Flutter

# 704
  • Мнения: 0
За днес:
зак: грозде
обяд: гювече със сирене+салата
вечеря: салата+сирене

Хубав уикенд на всички!

Общи условия

Активация на акаунт