
Добре дошла на пчеличката Мая.Да е жива и здрава, щастливо детство и много успехи в живота.
Диданче бързо възстановяване на теб миличка и чакаме да се приберете скоро у дома за разкази.
Илка видя ли колко е хубаво да си щъркелче
, да е жива и здрава, послушна, но и малко палава, да ви радва много всички в къщи 

, много ми е палава мойта, за минути снощи два пъти се преби като втория беше направо шокиращ. Как падна това дете пред очите ми така и не разбрах, резултата цяло парче кожа от устната и прехапано залепено на косата и.Голяма болка беше голям рев му изрева, ама така е не си сяда на дупето. Помъчих се с лед да сваля отока, ама не дава за повече от 2-3 секунди да и стои на устната. Днес сме по добре- устната, но белите си остават. 



Очертава се и разходка до Пловдив
Това дете ще го съсипем от пътуване




а на майка й ръцете замръзнаха, едва пиша 
Ей затова съжалявам, че вече не живеем заедно с майка ми, но няма как
Толкова хубави новинииииииииии
На вас бързо възстановяване и си пазете силиците
,ама вече сме на линия
...олееее толкова исках да пиша ,а зациклих от толкова вълнение
...Айде за сега толкоз ,че получих сърцебиене ..... 
