много да си здрава,щастлива,корава и търпелива с чаветата 
Вале опасна мацка е малката буболинка
Бубче радвам се за вас че имате решение,важно е сега Янулка да се адаптира

Фафчо е опасен сладур

Лека и мека на всички




Относно народните танци и аз съм голяма мераклийка, ама няма да ме огрее
Или няма време или няма излишни средства......

А, още повече не мога да разбера как така "нямат" внуче след като се скарат с майката
Сили и късмет - "Всяко зло за добро!" 

Или няма време или няма излишни средства......
Нямам компания, едва ли ще намеря време... Но имам голям мерак
) на моменти ме нервят с разни забележки по този повод...
...
Само работи, дето са ми на сърце чета от теб. И на мен едната ми мечта от детството е да имам кънки за лед. Даже от няколко години се каня, вече и във Варна има пързалка, наистина да го направя. Като малка се затварях в мазата, слагах си на баща ми кънките за лед (те се завинтват отстрани на обувките и са направо древни) и си представях, че карам кънки.
Оттогава безусловно ме работи с това моля те ама какво да правя като ми е толкова мило да го чуя.



!
Налегнал ме е някакъв мързел ... мани, мани! Имам да гладя три перални и четвъртата е на път!
А времето навън е страхотно, а аз само се помотвам и още не съм извела малкия хубостник!
(за мене си)
А така ме мързииии ... (товамай вече го казах