
Почерпете се виртуално и за моят рожден ден


да е жив и здрав,да слушка мама и тате и да расте безгрижно 




Фафи и той ми се подмотва подсмърчащ и подкашлящ, но засега Т. няма. Снощи даже не кашля, дано да отива към оправяне. Само дето преди малко ми се обадиха, за утре задължително шапка, шал и ръкавици, ще ходят по костЮми да тропат по врати и да искат бонбони 
Малкия Йосеф спинка и папка .... е, нещо последните дни не е от най-поспаливите през деня, иска да се гушка повечко, явно колики го тормозят, ама ужастната му майка се инати и не му дава лЮкарство
Щом се оправя с една прегръдка, защо да му давам разни химии, пък било то и хомеопатични
Търпи се за сега. Трябва да го водим другата седмица на преглед в Токуда, ама все се помотвам да му запазя час
Оххх, ей го на, пак се събуди
Аааааааа!!!!