Не мога да се отърва от колита

  • 378 486
  • 1 018
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 727
Днеска свърших опаковката с Мезим форте . То  резултат 0 и се чудя да продължавам ли , води ли до привикване  newsm78

# 31
  • Варна
  • Мнения: 169
Ще ми правят хидролапароскопия.Доста ми е притеснено от изследването и моля  някой да сподели как е минало при него.Ще бъда с упойка,разбрала съм се да си я платя.Само дебелото черво ли се вижда?При мен още не могат да установят причината за болката в корема  горе в дясно.

# 32
  • Мнения: 4
Може би тази болка се дължи на проблеми с жлъчката. Ако се направи снимка, най-вероятно ще се установи причината за това състояние.

# 33
  • Мнения: 8 828
Ани 1, кръвни изследвания правиха ли ти? Ако да, те какво показаха?

# 34
  • Варна
  • Мнения: 169
Ани 1, кръвни изследвания правиха ли ти? Ако да, те какво показаха?


Желязото ми е 5,6 ,останалите неща са добре.

# 35
  • Мнения: 8 828
Най-вероятно колит ще излезе...Не се страхувай от гастроскопията, всичко преминава, докато спиш Simple Smile неприятното е само, докато ти пъхат тръбата в гърлото, трябва да я поставят преди да заспиш, защото може да не успеят после. След това няма да имаш спомен какво се е случило, споко. Не яж преди изследването, яж съвсем малко целия предишен ден, добре е стомаха ти да е колкото е възможно по-празен, че реагира и може да изхвърлиш всичко. Sick

# 36
  • Варна
  • Мнения: 169
Най-вероятно колит ще излезе...Не се страхувай от гастроскопията, всичко преминава, докато спиш Simple Smile неприятното е само, докато ти пъхат тръбата в гърлото, трябва да я поставят преди да заспиш, защото може да не успеят после. След това няма да имаш спомен какво се е случило, споко. Не яж преди изследването, яж съвсем малко целия предишен ден, добре е стомаха ти да е колкото е възможно по-празен, че реагира и може да изхвърлиш всичко. Sick

Благодаря ти мила!
Дано да е нещо безобидно,че от  месец вече съм под огромно напрежение.
Няма да ми вкарват тръбата през устата ,а отзад.Всъщност и двете неща може да ми правят,още незная но със сигурност  е фибролапоскопия Затова държа на упойката,казаха ми,че може ,но понеже здравната каса не поема се заплаща 140 лв.

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 260
Я кажете този чай от шипки откъде го купувате и как го пиете....

# 38
  • Мнения: 727
Я кажете този чай от шипки откъде го купувате и как го пиете....
Аз от полето го събирам . Но тази година заради сушата няма . На пакетчета има в магазина , но е малко . Шипките се събират когато са червени . Тогава са полезни . Иначе има едни цигани минават обират ги зелени изчакван няколко дни и те се зачервяват и така ги предават . Тези шипки не са полезни . Пият се в повечето случаи при настинка и кашлица . За колит може би се пият защото имат леко разхлабително действие . Чаят си прави от половин шепа плодове и 15,-2 л. вода вари се в тенджерка или чайник . Първият чай е по светъл вторият е червен , но повече от два пъти на се ползва .
От първият чай като изстине може да се дава на бебета след 3-я месец вместо водичка , заради съдържанието на в.С обаче без захар  . Хубаво е на аромат и вкус и им харесва . Пробвала съм .

# 39
  • Мнения: 727
От два дни пия Espomizan в корема чувствам едно движение все едно , че има нещо живо . А същевременно коремът ми не е спаднал , нито газове отделям .
Някой пил ли е Espomizan , да каже как се е чувствал ?

# 40
  • София
  • Мнения: 5 044
Oх, дано не се приеме като реклама, но отскоро пия Алое Вера на Форевър Ливинг и много добре ми действа. А се бях измъчила с моя корем - то не бяха гъбички, то не беше разстройство, подуване, болки, куркания - повече от година и половина.

# 41
  • Мнения: 4
От два дни пия Espomizan в корема чувствам едно движение все едно , че има нещо живо . А същевременно коремът ми не е спаднал , нито газове отделям .
Някой пил ли е Espomizan , да каже как се е чувствал ?

Тези симптоми са типични и за СДЧ /Синдром на дразнимото черво/. По принцип това заболяване не се лекува, но може да се контролира с помощта на лекарства и спазване на определена диета. Все пак отидете на лекар за да ви направят необходимите изследвания.

# 42
  • Мнения: 2 732
ще чета като имам време

# 43
  • Мнения: 2 070
След няколко прочетени поста, почвам да се замислям
Преди три години след смяна на работата, много нередовно хранене започнах да се запичам.
След консултация с хирург, прием на Активиа с овесени трици, нещата постепенно се оправиха,
но започна да ми "опъва" в ляво, повече към кръста отколкото на корема, и чувствам тъпа болка, която ту отшумява, ту се връща.Работя изключително права, по осем часа всеки ден и свързвах това си неразположение с костно-ставен проблем, но се замислям.Болката е все едно отстрани на талията, като че ми е разтегнат мускул, минава отзад на кръста, боли ме прешлен при натиск и отива към ставата на левия крак.Особено неприятно чувство имам, като съм легнала, все едно се разтяга или опъва нещо към реброто и ми пречи.Болката не е силна, но определено е дискомфортно

# 44
  • Мнения: 727
От два дни пия Espomizan в корема чувствам едно движение все едно , че има нещо живо . А същевременно коремът ми не е спаднал , нито газове отделям .
Някой пил ли е Espomizan , да каже как се е чувствал ?

Тези симптоми са типични и за СДЧ /Синдром на дразнимото черво/. По принцип това заболяване не се лекува, но може да се контролира с помощта на лекарства и спазване на определена диета. Все пак отидете на лекар за да ви направят необходимите изследвания.
Прочетох разни статии - това ще да е .

Общи условия

Активация на акаунт