Не мога да се отърва от колита

  • 378 484
  • 1 018
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4
Все пак отидете на лекар... ако е СДЧ ще ви изпишат лекарства, които временно ще успокоят чревния тракт... освен това трябва да експериментирате от кои храни се чувствате по-зле... в повечето случаи това са тестени изделия, прекалено сладки и солени храни, бобови продукти, газирани напитки и др.... Но все пак при всеки човек е индивидуално. Успех!

# 46
  • Мнения: 13
здравейте да ви питам някои от вас имат ли болки ниско в срамната кост??

# 47
  • Мнения: 4
здравейте да ви питам някои от вас имат ли болки ниско в срамната кост??

Проблемите, които могат да предизвикат тези болки могат да бъдат различни, така че отидете на лекар, който ще ви даде най-верния отговор. Успех!

# 48
  • Мнения: 13
здравейте да ви питам някои от вас имат ли болки ниско в срамната кост??

Проблемите, които могат да предизвикат тези болки могат да бъдат различни, така че отидете на лекар, който ще ви даде най-верния отговор. Успех!
еми аз вече ходих в пирогов 2 пъти от там ми казаха че съм с раздразнени черва ходих и на гинеколог единия каза 4е имам нещо на единия яичник прати ме да си направя туморен маркер после отидох при друг гинеколог тои ми каза че нищо ми няма туморния маркер не е завишен а бях и на уролог там пък ме искараха че имам камък в бъбрека и вече ми писна да ходя по лекари и да си давам парите при мен болката се засилва когато съм седнала кото се движа няма болка понякога се мести и към кръста и понякога имам сърбежи по корема забелязах че когато не ям хляб се чуствам по добре

# 49
  • Мнения: 727
здравейте да ви питам някои от вас имат ли болки ниско в срамната кост??

Проблемите, които могат да предизвикат тези болки могат да бъдат различни, така че отидете на лекар, който ще ви даде най-верния отговор. Успех!
еми аз вече ходих в пирогов 2 пъти от там ми казаха че съм с раздразнени черва ходих и на гинеколог единия каза 4е имам нещо на единия яичник прати ме да си направя туморен маркер после отидох при друг гинеколог тои ми каза че нищо ми няма туморния маркер не е завишен а бях и на уролог там пък ме искараха че имам камък в бъбрека и вече ми писна да ходя по лекари и да си давам парите при мен болката се засилва когато съм седнала кото се движа няма болка понякога се мести и към кръста и понякога имам сърбежи по корема забелязах че когато не ям хляб се чуствам по добре
Пробвай да пиеш 1-2 пъти хвойна , ако е бъбрек ще се разбере - не е вредна .
А за хляба съм чувала , че има хора с алергия към маята , а има и с алергия към нишестето . Сърбежите може да са от това .

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 260
Кажете гъбите могат ли да се консумират при гастрит и колит ....и още нещо ,ако изкарам един ден само на плодове ( да се изчисти малко организма ) дали ще ми навреди  newsm78

# 51
  • Мнения: 13
здравейте да ви питам някои от вас имат ли болки ниско в срамната кост??

Проблемите, които могат да предизвикат тези болки могат да бъдат различни, така че отидете на лекар, който ще ви даде най-верния отговор. Успех!
еми аз вече ходих в пирогов 2 пъти от там ми казаха че съм с раздразнени черва ходих и на гинеколог единия каза 4е имам нещо на единия яичник прати ме да си направя туморен маркер после отидох при друг гинеколог тои ми каза че нищо ми няма туморния маркер не е завишен а бях и на уролог там пък ме искараха че имам камък в бъбрека и вече ми писна да ходя по лекари и да си давам парите при мен болката се засилва когато съм седнала кото се движа няма болка понякога се мести и към кръста и понякога имам сърбежи по корема забелязах че когато не ям хляб се чуствам по добре
Пробвай да пиеш 1-2 пъти хвойна , ако е бъбрек ще се разбере - не е вредна .
А за хляба съм чувала , че има хора с алергия към маята , а има и с алергия към нишестето . Сърбежите може да са от това .

мерси ще пробвам иначе пия бял равнец ако е от киста и пия мечо грозде ако е от пикочен произход абе побърках се newsm77

# 52
  • Мнения: 727
Кажете гъбите могат ли да се консумират при гастрит и колит ....и още нещо ,ако изкарам един ден само на плодове ( да се изчисти малко организма ) дали ще ми навреди  newsm78
При гастрит изобщо не пробвай гъби . Ако си с гастрит ментов чай и ментови капки . За прочистване може мед и чай . Те не дразнят .  От 8 до 20 ч. през два часа по една чаша чай с 1 ч.л. мед .

# 53
  • Мнения: 25
Здравейте,наскоро ми поставиха диагноза хроничен колит,но имам някои неясноти,ако може да ми кажете- 1.Колит  и срдч едно и също ли е? 2.Каква диета да пазя за да се оправя,лекарката ми каза само бобови да не ям,но май не е достатъчно? Искам да си пазя каквато диета трябва и да се оправя,че много кофти с този колит, не се чувствам пълноценна Sad

# 54
  • Мнения: 4
Здравейте,наскоро ми поставиха диагноза хроничен колит,но имам някои неясноти,ако може да ми кажете- 1.Колит  и срдч едно и също ли е? 2.Каква диета да пазя за да се оправя,лекарката ми каза само бобови да не ям,но май не е достатъчно? Искам да си пазя каквато диета трябва и да се оправя,че много кофти с този колит, не се чувствам пълноценна Sad

Това са две различни заболявания със сходни симптоми. И при двата случая трябва да се спазва определен хранителен режим. За храната, която можете да консумирате, трябва да ексепериментирате.... при всеки организъм действието на хранителните продукти е различно. В повечето случаи трябва да се избягват храни, които предизвикват подуване и газове. Това са предимно бобови храни, тестени изделия, цитрусови плодове, газирани напитки и др. Можете да консумирате ориз, варени или задушени картофи, пълнозърнест хляб, с плодовете и зеленчуците трябва отново да се внимава.... тъй като някои от тях предизвикват неприятни симптоми. Освен всичко това е много важно да се пие и много вода.

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 260
Кажете гъбите могат ли да се консумират при гастрит и колит ....и още нещо ,ако изкарам един ден само на плодове ( да се изчисти малко организма ) дали ще ми навреди  newsm78
При гастрит изобщо не пробвай гъби . Ако си с гастрит ментов чай и ментови капки . За прочистване може мед и чай . Те не дразнят .  От 8 до 20 ч. през два часа по една чаша чай с 1 ч.л. мед .
  Благодаря може да пробвам това с чая ( ако успея да  издържа цял ден )  Simple Smile...и аз си мислех , че трябва да се избягват гъби , но за всеки случай реших да попитам.

# 56
  • Мнения: 13
хора пишете какви са ви симптомите

# 57
# 58
  • Мнения: 727
Днес ми е 10-ти ден от както пия Espomizan . Чак днес усетих леко омекване . За утре не знам . Случи се нещо не знам какво определение да му дам ...ядох червени чушки понеделник вечерта . И знам , че растителна храна за 3-4 часа трябва да се преработи обаче това става на 52-ят час . И се чудех защо ми се повдига . Това си е чисто самонатравяне

# 59
  • Мнения: 727
Момичета , опита е повторен 3 пъти - има ефект : сложете си в манджата 1 кривачка джоджен , до час - два има ефект срещу  газове и в стомаха и в червата ( на 1 човек - 1/2 пакет ) . Върви с боб или ориз с коприва или ориз с картофи или ориз с домати със сарми също  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт