Расте АПРИЛското мишле, каша ли ще хапва или пък пюре? - 6

  • 26 101
  • 737
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 990
metchopooh, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! Желая ти да си здрава, все така усмихната и позитивна! Прекрасен празничен ден!

# 676
  • Мнения: 1
metchopooh Честит рожден ден и от тук:



Честита преполовена годинка на Георги на MamaMoni, Димитър на  vesi_mesi , Антон на jeni80  и  Евелина на tansu. Много да ви радват и да озаряват домовете ви с прекрасните си усмивки и звънък смях.


sonne_bg , vivere – добре дошли

pinzi – аз слагам активната гимнастика в коша за игра и оставям малкия там да си играе докато си върша нещо вкъщи.

На всички сополиви – бързо да се оправят!!!!

# 677
  • Мнения: 6 136

metchopooh Честит рожден ден!  smile3525

Честита половин година на:
Димитър - мама vesi_mesi
Евелина- мама tansu
Антон - мама jeni80

Добре дошли на новите мами -vivere  и sonne_bg

Веси тези пъзели са си малко опасни докато им се радваше моя големия и в един момент започна да си отхапва от тях и  ги изхвърлих.

Последна редакция: сб, 09 окт 2010, 13:01 от J_M_M

# 678
  • Мнения: 265
metchopooh



  Честита шеста месечинка на Димитър - мама vesi_mesi,Евелина- мама tansu,Антон - мама jeni80.

Последна редакция: сб, 09 окт 2010, 09:12 от Galeto.

# 679
  • Мнения: 11
Оххоооооо, колко много поводи за торти и усмивки . На всички празнуващи - ЧЕСТИТО! Хубав и усмихнат ден от нас!

# 680
  • Мнения: 63
Честити месечинки на всички малки съкровища, да са ви живи и здрави!!
Мечопух, Честит рожден деееен!!!:))) пожелавам ти много здраве, много щастие, късмет, любов двете ти момичета само да те радват!!

Момичета, за втора нощ Габи се буди през 15 мин и мрънка, не мога да спя, като зомби съм. Какво става, братче? Такъв хубав сън имаше... За сега не показва признаци да е болна нещо ( пупупу), зъби няма.. Ще ме умори това. Направо едва гледам  Tired

# 681
  • В сърцето на един мъж
  • Мнения: 145
metchopooh Честит рожден ден и от тук!!!!! Пожелавам ти един незабравим празник днес

ЧЕСТИТА ПОЛОВИН ГОДИНКА НА

Георги  на MamaMoni,
Димитър  на  vesi_mesi 
Антон  на  jeni80   
Евелина  на tansu.

ВЕСЕЛ ПРАЗНИК В ТОЗИ ХУБАВ ОКТОМВРИЙСКИ ДЕН И МНОООГО ХУБАВИ ПОДАРЪЦИ!!!!!!!!

# 682
  • Мнения: 9 052


Момичета, за втора нощ Габи се буди през 15 мин и мрънка, не мога да спя, като зомби съм. Какво става, братче? Такъв хубав сън имаше... За сега не показва признаци да е болна нещо ( пупупу), зъби няма.. Ще ме умори това. Направо едва гледам  Tired

Габриела кафе и канела Simple Smile явно е някакъв период ( от тези дето ги няма ) , защото и моя се буди по няколко пъти . А може и да не понася някоя от храните. НАпример кашата да иде много - не се смила лесно или някакви замразявани храни ...  Hug

# 683
  • Мнения: 65
metchopooh Честит рожден ден! Всичко най-хубаво и весело изкарване на празника   bouquet

# 684
  • Мнения: 252
МЕЧОПУХ, и от мен Честит Рожден Ден! Много много здраве, щастие и усмивки!!!  newsm59
Момичета, аз продължавам да се ровя за тия млечни протеини. Една позната педиатърка, с която се консултирах един-два пъти, ми разправяше когато Косара беше още на 4 месеца: "Е ти кво се бавиш със захранването, и без това като я дохранваш с АМ вече си я захранила с мляко!" Това вярно ли е?
Иначе намерих ето тази статия: http://www.medinfo-bg.com/admin/upload/167-1236604194-3e4474b657 … 5ecc33f263893.pdf
Мисля, че ще е от полза. Тук пише, че мляко и жълтък се препоръчват след 1 г. - не мога да разбера защо ни юркат така педиатрите - моята ми се кара, че още не съм го внесла - да съм почвала ми каза преди 10 дни, аз ще се поослушам още и чак като мине кръвното изследване в края на месеца ще реша, като видя как сме с желязото.
А в ето този форум пък http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?f=8&t=2205&start=15
пишат за кашата за първо хранене "Гледай да е млечна, иначе трябва да я смесваш с АМ или кърма (излишно главоболие)"  Rolling Eyes
А пък за солта даже не съм се и ровила.
Абе хора, ми тези бисквити Плазмон съдържат захар и куп подобрители и емулгатори...? Исках да поглезя миличкото, ама май ще отложа  newsm78

# 685
  • Мнения: 0
Ей мечопух честит празник-голяма да пораснеш.. newsm51
И аз се присъединявам към будуващите нощем.Храним се,заспива и след час-два се почва с мрънкането.Ставам-давам вода,лягам и след 20-30 мин.същото.Спя на пресекулки и сутрин изглеждам като след кръчма hahaha #Crazy ooooh!.
Дано скоро мине.
Иначе засега сме здрави,но отвреме-навреме капя сребърна вода.
Днес готвя супа-моркови,ориз(за сгъстяване),тиквичка(от замразените),целина,магданоз,домат,чушка.С две думи каквото имах-това сложих пък ще видим.
Но като стоя вкъщи ме хващат нервите ако не правя нещо.Дайте идеи за бебешки манджи,освен с ориз и картофи с какво да сгъстявам,но и да е хранително,че моята гладница Joy
Правих и ябълков кисел,сложих и банан,че само каша при нашето тегло,не е добре.
Ох стига съм ви дрънкала Stop.

Последна редакция: сб, 09 окт 2010, 12:27 от elf1980

# 686
  • София
  • Мнения: 122
Благодаря за поздравите  Hug
Минавам набързо за една почерпка   Mr. Green
Ето такава тортичка ще се хапва вкъщи, но нямам време за снимка  Blush

ето и нещо към тортичката  Wink

Честито и на другите празнуващи   bouquet

# 687
  • Мнения: 3
Благодаря на всички за приветствията   bouquet. Нашето ако се оправи  Laughing Смених пюрето с моркови и тиква и сега вече не сме със запек нищо че оранжево  Joy. Имаме обаче още един проблем за който искам да споделя. Може би вече сте писали по въпроса, но от малката палавница нямам толкова време да изчета всичко. На устните на дудито и  Embarassed има пъпчици които не минават. Опитах с крем здраве, пенатен, с лайка, а смрадлика и кремовете които ги правят тук във Варна за подсичане, но с нищо не минават пущините  #Cussing out. И да ви попитам за пюретата с месо. Как започнахте да ги давате? Ние от днес заместихме обедното ядене, но не знам с месо да започнали следобед да и давам по малко.
Поздрави на всички  рожденици и целувки от нас   ura

# 688
  • Мнения: 351
Metchopooh, ЧРД ниличка! Бъди все така лъчезарен и прекрасен човек! Много усмивки с малките ти съкровища! И запази малко тортичка за мен! Wink
sonne_bg, добре дошла! Ели имаше такива пъпчици, но не по усничките, а около дупенцето. Оправих ги с крем Бочко. Той е много евтин, но на нея и се отрази много по-добре от другия, с който по принцип й мажа дупето и който е в пъти по-скъп.  Peace Дано се оправи по-бързо и твоето момиченце!
milli vanilli, може да я мъчат зъбки, макар че още не се виждат! Много е неприятно, но... Дано тази нощ да е по-добре положението!
От мен толкова! Връщам се да ви чета, но едва ли ще успея да прочета всичко, че г-ца Мрънкла иска внимание!  Mr. Green
Целувки на всички!

# 689
  • Мнения: 3
Благодаря ти zar4e! Ще го пробвам Бочко и се надявам да има ефект че сигорно е много неприятно за бебка.

Общи условия

Активация на акаунт