Звездни компромати-76 част

  • 46 723
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 375
Аз бях преди 17г. с лента на главата на абитуриентския ми бал Mr. Green. От няколко месеца пак си слагам след като видях една мацка така и ми харесва .Смятам,че ми отива ,но не на всеки седи добре.

# 16
  • Мнения: 1 813
gardje,  написала съм, че прилича и това никак не е на хубаво.
Лошо е  възрастен човек и то посещаващ форум да не се е научил да чете правилно поне. За възпитанието,майките и т.н. ще ти кажа само да поздравиш твоята.

# 17
# 18
# 19
  • Мнения: 4 275
 newsm56
На мен пък не ми хареса Андреа на сватбата. Много ми е грозно под сако да се виждат гърдите по този начин. Златка показа, че и без показване на цици, може да изглеждаш прекрасно ...  Heart Eyes

# 20
  • Велико Търново
  • Мнения: 339
Относно звездната сватба.. Абе няма ли дрес код по тия мероприятия? Всички са толкова различни. Андрея не знам какво и харесахте. Вижте отново комбинацията рокля, обувки, чанта, но принципно на фона на останалите е една от най-добре изглеждащите. Борис Дали също ми хареса, останалите не мисля да коментирам, че наново ми призлява.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 126
 Simple Smile

Да де,на фона на останалите Андреа изглеждаше добре Peace

# 22
# 23
  • София
  • Мнения: 309
Видях снимка на Златка само в лице,ще дадете ли в цял ръст да и видя и аз тоалета,моля!

# 24
  • Мнения: 4 435
На Андреа тоалета е рокля, не сако.
На мен не ми хареса като видях обувките и чантата й, които по никакъв начин не си  подхождат, но роклята е ок.


А на Борис Дали обувките са отврат. Sick


Видях снимка на Златка само в лице,ще дадете ли в цял ръст да и видя и аз тоалета,моля!

Ето- http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs705.snc4/62520_137 … 336_6327325_n.jpg

# 25
  • Мнения: X
Емилия да не е обидена, че не е била поканена за кума и за това да не е отишла на сватбата

# 26
  • София
  • Мнения: 309
Благодаря,Ава!
Много е стилна Златка,но и аз не възприемам черното като цвят за сватба,особено в хубаво,все още слънчево време.

На Андреа обувките как да е,чантата не и е на място,трябваше да е с малка,черна чантичка според мен.

Да,за Емилия ми е странно какво ще каже като я питат.

# 27
# 28
  • Мнения: 4 435
И Емилия и Коцето казаха, че именно тя е била поканена за кума, все пак като половинка на Коко, а това за Преслава били измислици на пресата. Peace
Но накраяточно заради тия простотии за предпочели, да е друга двойка. Още повече Коко и Емилия нямат брак, докато кумовете им имат, а им трябвало за църковния брак.

Последна редакция: нд, 19 сеп 2010, 12:37 от Just*AvvA*

# 29
  • Мнения: 27
Аз също смятам, че 90% от присъстващите изобщо не са облечени като за сватба, особено пък такава. Включително и Андреа, ако не се виждаха цици, роклята си  е за офис направо.
А някой видя ли на булката обувките- видяха ми се боти?

Общи условия

Активация на акаунт