Подсъзнанието може всичко 30 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 79 536
  • 722
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 80
Здравейте момичета! Ще ви помоля за съвет. Не мога да реша с какво искам да се занимавам, с какъв вид работа, може ли да ме насочите към нещо, което може да ми помогне да взема това решение?

# 76
  • Мнения: 1 422
Феи, фрък, кац, отлит (малко съм ангажирана тези дни, но съм на линия в новата темичка).

# 77
  • Мнения: 55
Използвам случая да се запиша в новата тема. Не съм ви забравила.  bouquet

http://www.youtube.com/watch?v=EC6gqH8Mqz0&feature=related

# 78
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
Здравейте момичета! Ще ви помоля за съвет. Не мога да реша с какво искам да се занимавам, с какъв вид работа, може ли да ме насочите към нещо, което може да ми помогне да взема това решение?

А ти какво умееш да правиш? Какво си учила? Какво обичаш и искаш да правиш? С какво работно време, дали в офис или магазин, дали искаш да пътуваш или да си стоиш в твоя град, надомна работа, във фирма, държавна или собствен бизнес, в каква област и с какви доходи.... Малко ми е трудно да си представя как хора, които не те познават, могат да ти дадат съвет какво да работиш, след като самата ти не си наясно... В общия случай си отговори на горните въпроси и ще се оформи нещо като отговор, или поне ориентир. След което отваряш вестник с обяви или сайт за работа в Интернет и започваш да търсиш подходящата за теб работа... Евентуално се регистрирай в бюрото по труда, но досега не съм срещала някой, който да си е намерил работа оттам...

Когато регистрирах фирмата си, един бизнес консултант ме накара да се замисля върху следните 3 въпроса: Какво умееш да правиш? Какво правиш със страст и желание? Какво се търси на пазара? Пресечната точка на отговорите на тези три въпроса трябваше да ме доведе до идея в каква област да започна бизнеса си... Не направих най-добрия избор, все пак имах доста успешен бизнес, докато не реших да се омъжа в чужбина и да поверя бизнеса на "приятелка"... Продължението е ясно и за тези, които не ме познават... Както и да е, моите грешки нямат значение в твоя случай. Въпросите са ценни и мисля, че биха могли да са ти полезни и на теб, за да решиш какво да правиш...

# 79
  • Мнения: 385
Здравейте момичета! Ще ви помоля за съвет. Не мога да реша с какво искам да се занимавам, с какъв вид работа, може ли да ме насочите към нещо, което може да ми помогне да взема това решение?
Съгласна съм с Abies, ти най-добре ще усетиш с какво да се занимаваш. Аз бих помолила ангелите за помощ и бих се оглеждала за знаците им  Hug

# 80
  • Мнения: 275
Първо - искрено Благодаря на Лени за положените усилията. Страхотно есенно настроение и оформление...

Искам да споделя един доста мрачен текст - извинете ме за което. Но ми се струва важно. А и касае ПЕРСОНАЛНАТА ОТГОВОРНОСТ, която в България все още не е особено на почит.
Малко е встрани от темата, но не съвсем.

http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2010/09/20/962790_ima_vinovni/

Отношението ни към децата е отношение към себе си.

# 81
  • Мнения: 2 280
Лени, бллагодаря и от мен за новата темичка...  Hug

Хонда, "Помогни си сам, за да ти помогне и Господ" е израз, който е много подходящ точно за ситуацията в която си ти (както и много от нас)
Как да си помогнеш? - като си формулираш точно и ясно желанието.Abies много точно ти е дала съвети как да стигнеш до своята точно формулировка на твоето точно желание..
Веднъж формулирано, ще ти е много по-лесно да се бориш за него. УСПЕХ  Hug

 

# 82
  • Мнения: 515
lлеле как съм изпуснала 6 страници  ooooh! Лени благодаря за огромния труд , който полагаш  bouquet

# 83
  • Шотландия
  • Мнения: 2 856
Записвам се, да чета, когато ми остане време. Лени, благодарности от душа за новата темичка.   bouquetМомичета, благодаря ви, че ви има!  Hug

# 84
  • Мнения: 604
Честита нова тема, вълшебници  Hug
Лени, БЛАГО-ДАРЯ ти от все сърце за топлия заряд, за грижата и радостта   bouquet

Точно днес си мислех за сложната връзка с майката... Не знам, вярно е, че всяка ситуация е различна и нееднозначна, но за мен е много трудно "прерязването на пъпната връв", в аспект на възприемане на "детето" като завършена личност и уважение на решенията, мисленето, действията.
За пореден път засегнах майка ми, за пореден път си мисля, че тя много остро реагира... вероятно тя си мисли същото за мен... Сега е обидена, не ми говори... а живеем заедно и разбира се повода е дребен...
Извинявайте, че разводних темата, но ми е болно и объркано.

Толкова е хубаво, че ви има, тук намерих толкова много отговори, знания, разбиране  Heart Eyes

Светлина и хармония по пътя ви пожелавам  sun

# 85
  • Мнения: 2 196
*Мила*, как е майка ти?

# 86
  • Universe
  • Мнения: 1 556

Като гледам подписа й, ВЯРВАМ, ЧЕ Е ДОБРЕ!
Бианkа, надявам се, баща ти Димитър - СЪЩО Peace

Последна редакция: пн, 20 сеп 2010, 22:40 от lenny_pld

# 87
  • Мнения: 1 652
 HugЛени, чудесна тема!
вместо запис

Попитали Моцарт как може да пише толкова хубава музика. А той отговорил: "Аз просто събирам тонове, които се обичат."

# 88
  • София
  • Мнения: 291
ето меееее Simple Smile)))) ..... след като някои хора ми надърпаха ушите  Joy    bouquet

Здравейте момичета! Ще ви помоля за съвет. Не мога да реша с какво искам да се занимавам, с какъв вид работа, може ли да ме насочите към нещо, което може да ми помогне да взема това решение?

Този, които знае нашите предварителни планове, които сме си написали за това прераждане е нашето АЗ СЪМ ПРИСЪСТВИЕ (божията искра в нас). Може да го питаме каквото си пожелаем, особено такива въпроси като "какво да правя ....." Преди време започнахме тема за Антакарана - светлинния канал, който ни свързва с по-висшите части от нас (в смисъл че те не са нещо повече от нас, а са по-високо вибрационни) - това са Душата, Аз Съм Присъствието, Монада. Когато тази Антакарана е добре изградена, през нея тече много светлина и тогава ние имаме връзка с тези наши части ...... и тогава започва да се случва това, което е най-добре за нас ... и това което сме решили да отработим тук на Земята, освен това, на определено ниво на осъзнаване започваш и дори да се забавляваш с това Simple Smile ..... Има медитации за играждане на Антакарана и определена светлинна работа по въпроса, но не знам дали ви е интересно .....

Ако това изглежда непонятно, може наистина да си зададем въпроса "Какво ИСКАМ да правя? Кое ми носи радост? Какво правиш със страст и желание?  - както Abies е писала.  
Въпросите Какво умееш да правиш? и Какво се търси на пазара? лично аз не бих задала, защото ..... човек може да може да прави многоооо неща, но те да не му носят радост, а пък какво се търси на пазара съвсем не е определящо ....... ако си намериш "твоето", за него винаги ще има хора - от личен опит.

Ако и това изглежда трудно ...... остава консултация с астролог  newsm78

Лени, темите са шедьоври ...... друг въпрос ще му стигне ли едно прераждане на човек да изчете всичко Simple Smile)))))))) как успяхте толкова неща да напишете  Joy

# 89
  • Мнения: 3 674
ето меееее Simple Smile)))) ..... след като някои хора ми надърпаха ушите  Joy    bouquet

Здравейте момичета! Ще ви помоля за съвет. Не мога да реша с какво искам да се занимавам, с какъв вид работа, може ли да ме насочите към нещо, което може да ми помогне да взема това решение?

Този, които знае нашите предварителни планове, които сме си написали за това прераждане е нашето АЗ СЪМ ПРИСЪСТВИЕ (божията искра в нас). Може да го питаме каквото си пожелаем, особено такива въпроси като "какво да правя ....." Преди време започнахме тема за Антакарана - светлинния канал, който ни свързва с по-висшите части от нас (в смисъл че те не са нещо повече от нас, а са по-високо вибрационни) - това са Душата, Аз Съм Присъствието, Монада. Когато тази Антакарана е добре изградена, през нея тече много светлина и тогава ние имаме връзка с тези наши части ...... и тогава започва да се случва това, което е най-добре за нас ... и това което сме решили да отработим тук на Земята, освен това, на определено ниво на осъзнаване започваш и дори да се забавляваш с това Simple Smile ..... Има медитации за играждане на Антакарана и определена светлинна работа по въпроса, но не знам дали ви е интересно .....

Ако това изглежда непонятно, може наистина да си зададем въпроса "Какво ИСКАМ да правя? Кое ми носи радост? Какво правиш със страст и желание?  - както Abies е писала.  
Въпросите Какво умееш да правиш? и Какво се търси на пазара? лично аз не бих задала, защото ..... човек може да може да прави многоооо неща, но те да не му носят радост, а пък какво се търси на пазара съвсем не е определящо ....... ако си намериш "твоето", за него винаги ще има хора - от личен опит.

Ако и това изглежда трудно ...... остава консултация с астролог  newsm78

Лени, темите са шедьоври ...... друг въпрос ще му стигне ли едно прераждане на човек да изчете всичко Simple Smile)))))))) как успяхте толкова неща да напишете
 Joy


Ееее, значи е подействало дърпането на уши!  Flutter Ако зачезнеш пак за  дълго...поне вече ще знам какво да правя hahaha

А това за Антакарана звучи много интересно  Thinking и лично за си мисля, че би могло да бъде много полезно инфо за всички в темата.... Simple Smile




"Има само една причина за човешкия провал. И това е липсата нa
вяра в себе си."

Уилям Джеймс


 Да! Hug

 

Abies, много точно си описала нещата!  Peace






Общи условия

Активация на акаунт