Закъснения симптоми, а теста все отрицателен...

  • 37 233
  • 82
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 407
Привет, момичета.
Излязоха ми резултатите от кръвния, които са следните:
Име на теста (изследване) Резултат   Единици Референтни стойности
Total B-HCG                          0,01        mIU/ml   < 5,0 .
Т.е., не съм бременна, явно всичко е плод на моето въображение  Cry


 

# 31
  • София
  • Мнения: 35 965
А защо не правите тестове за О. и не Измервате БТ вместо всеки МЦ да се  измъчвате от въпроси. Simple Smile
Ако не ви дойде до16 ден след О. и БТ е висока - може да се мисли за бременност.
Ако и след 20-и ден след О. няма М. - вече е сигурно, че има бременност.

Ето как ще изглежда графиката, ако няма бременност:


При бременност:

# 32
  • София
  • Мнения: 35 965
Привет, момичета.
Излязоха ми резултатите от кръвния, които са следните:
Име на теста (изследване) Резултат   Единици Референтни стойности
Total B-HCG                          0,01        mIU/ml   < 5,0 .
Т.е., не съм бременна, явно всичко е плод на моето въображение  Cry
Не се ядосвай Simple Smile   Нов МЦ - Нов Късмет

# 33
  • Мнения: 1 165
Здравейте момичета.Ще се включа и аз с моята ситуация.В сряда най-късно трябваше да ми дойде.Вместо това от 3 дни имам някакво кафеникаво зацапване и то съвсееем слабо.Днес сутринта правих тест,който беше отрицателен.Днес след обяд реших да изхвърля боклука от банята и какво да видя-теста с втора бледа чертичка.Не знам да се радвам ли,да се притеснявам ли....Ако до понеделник не ми е дошло,правя втори тест и ако пак има бледа втора черта-отивам на лекар.

# 34
  • София
  • Мнения: 35 965
Илианка Simple Smile  стискам палци да е станало
Ще чакаме новини.

# 35
  • Мнения: 1 165
Благодаря.Но пък при всички положения се притеснявам-не е нормално това зацапване и да е станало и да не е...  newsm78

# 36
  • Мнения: 148
Илианка, нормално е, дори да има бременност.
Аз с първата си бременност имах цял ден кафеникаво течение, дори беше за превръзка, следващите два дни по-скоро на хартията и дори си мислех,че тоя цикъл се е 'сбъркал' Crazy
Когато е 10-12 дни след О(предполагаема дата на имплантация) или на датата на М, е напълно нормално. Розовата и кафеникавата кръв са напълно нормални индикации. Стискам ти палци,дано!!

# 37
  • Мнения: 1 165
Илианка, нормално е, дори да има бременност.
Аз с първата си бременност имах цял ден кафеникаво течение, дори беше за превръзка, следващите два дни по-скоро на хартията и дори си мислех,че тоя цикъл се е 'сбъркал' Crazy
Когато е 10-12 дни след О(предполагаема дата на имплантация) или на датата на М, е напълно нормално. Розовата и кафеникавата кръв са напълно нормални индикации. Стискам ти палци,дано!!
Благодаря за палцте.Пускай ги-лелището ме връхлетя  #Cussing out

# 38
  • София
  • Мнения: 35 965
Благодаря.Но пък при всички положения се притеснявам-не е нормално това зацапване и да е станало и да не е...  newsm78
Добре е да мериш БТ и да правиш тестове за О.за да се види дали има О.

Зацапването може да симптом на нещо - напр. ПКЯ, нисък прогестерон, ЛУФ, Дефект в ЖТ и т.н.

# 39
  • Мнения: 1 165
Благодаря.Но пък при всички положения се притеснявам-не е нормално това зацапване и да е станало и да не е...  newsm78
Добре е да мериш БТ и да правиш тестове за О.за да се види дали има О.

Зацапването може да симптом на нещо - напр. ПКЯ, нисък прогестерон, ЛУФ, Дефект в ЖТ и т.н.
Меренето на БТ отдавна го зарязах,тестове за О не съм правила никога.А до преди 1 месец ходех всеки цикъл на фоликулометрия  Peace  Hug
БТ не меря вече защото графиката ми често показваше ановулаторни цикли,а като започнах да ходя на фоликулометрия се оказа че абсолютно всеки месец си овилирам.Имаше пълно несъответствие между графиката ми и ехографа.

# 40
  • София
  • Мнения: 35 965
Това не мога да го повярвам, но ти си знаеш
Simple Smile

# 41
  • Мнения: 1 165
Това не мога да го повярвам, но ти си знаеш
Simple Smile

Съвсем сериозно! В някои от графиките ми където все още съм мерила БТ в "бележки" съм отбелязвала резултатите от фоликулометрията ми.Може да има връзка и това,че меря с дигитален термометър

# 42
  • София
  • Мнения: 35 965
Нещо не си правила както трябва.
Ако МЦ е нормален - графиките лесно се разчитат

# 43
  • Мнения: 2 172
Аз пък едно не мога да си обясня.


За какво я мерите тази БТ?
Само веднъж месечно ли правите секс?

Ако го правите всеки ден или дори през ден няма начин да пропуснете овулацията.Средностатичстически всяка жена знае кога и е овулацията-между 13-17 ден,най-вероятно 14-15.НЕ може ли през тези дни да го правите всеки ден,а в останалото време през ден?Така е 100% сигурно,че ще има материал по време на овулацията във вас дори и да не е била в средата на цикъла ,а по някое друго време.
Какви са тези Бт ,тези тестове за овулации, тези нерви  Shocked

# 44
  • област Варна
  • Мнения: 270
elfi4ka а по-добре ли е изобщо да не си мерила БТ, да не си правила тестове и да не си ходила на фоликулометрия и както си на 30 г. (примерно) след две години да си кажеш: "Абе, защо по дяволите не идва това бебе?" и тогава да се установи, че не овулираш?
Аз лично започнах да меря БТ паралелно с тестове още на първия месе от бебеправенето, за да съм сигурна поне, че имам овулация. Но секса не сме го правили под график, поради чистата причина, че си правим секс почти всеки ден.
И въобще не са нерви - напротив даже се успокояваш, че си наред като видиш, че графиката ти е добра.

Общи условия

Активация на акаунт