Закъснения симптоми, а теста все отрицателен...

  • 37 237
  • 82
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 172
Ок. Щом е за успокоение,ясно.

Но на мен определено би ме натоварило цялото това мерене,следене,пък има ли няма ли.....както всички знаят това е една от основните причини бебето да не става.Прекаленото мислене и желание Peace

# 46
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Какви са тези Бт ,тези тестове за овулации, тези нерви  Shocked
Тези тестове и мерения са много натоварващи но са нужни особенно за двойки, които се борят със стерилитета Елфичка. Секс определено не правят веднъж в месеца  Mr. Green но е доста изнервящо определено. Това са дни, месеци, години на очакване Tired

# 47
  • Мнения: 2 483
Елфичка, да са ти живи и здрави двете дечица и третото на път. По-добре не питай защо са всички тези измервания, тестове и прочие. Не всеки има твоя късмет двете бременности да се случат още на първи месец опит, а третата на втория  Blush

# 48
  • Мнения: 1 165
Елфичка, да са ти живи и здрави двете дечица и третото на път. По-добре не питай защо са всички тези измервания, тестове и прочие. Не всеки има твоя късмет двете бременности да се случат още на първи месец опит, а третата на втория  Blush
Май цялата бъркотия започна от моя пост в който писах че моя проблем според доки е от нерви.Съжалявам,че не подчертах,че нервите не са от мерене на Бт,тестове,фоликулометрии.Нервите ми са от съвсем друго естество.  Naughty

# 49
  • Мнения: 2 172
Момичета,не ме разбирайте погрешно.

Ясно е,че ако има някакъв проблем са необходими тези мерения и пр.

Но има жени,които са напълно здрави и няма причина да не забременяват,а си вкарват нервите напълно излишно и именно затова не става.

Кафе нон лече първото ми дете стана на втория месец и то точно,защото първият се бях филмирала с някакви тестове за овулация,непрестанен секс по 3 пъти на ден,че и БТ щях да меря.
След като не стана си казах,край,тези нерви убиват всичко...каквото е такова.Избягвах да мисля за това и то взе ,че стана.

Другите две бременности станаха от раз без въобще да съм мислила пак какво ще се случи.

Казвам го ,защото забелязвам ,че е някаква тенденция да се прилагат всички тези методи без никаква причина,просто ей така.А момичетата не разбират,че това само ги натоварва и допълнително усложнява нещата.За мен е нормално да започнат тревогите,изследванията и методите след поне 6 месеца неуспешни опити,а не още на първия  Tired

# 50
  • София
  • Мнения: 10 698
Елфичка, да са ти живи и здрави двете дечица и третото на път. По-добре не питай защо са всички тези измервания, тестове и прочие. Не всеки има твоя късмет двете бременности да се случат още на първи месец опит, а третата на втория  Blush
Peace Peace Peace
Освен това мисленето и тревоженето дали ще стане или не НЕ пречи на забременяването Peace Използването на тестове за ОВУ според мен имат само +страни,както и следенето на БТ-може да се заподозре евентуален проблем ...
позволявам си да пейстна нещо:
"Не се притеснявайте от стреса! Обичайните тревоги относно забременяването и дали някога ще имате деца са съвършено нормални и НЕ оказват въздействие върху способността за зачеване. Игнорирайте хората, които ви казват да се успокоите и да спрете да мислите за това. Това не е техен проблем! Единственото, което би могло да ви повлияе е сериозен стрес, например пренасяне в ново жилище, загубата на работа, смърт в семейството и други подобни неща, които ви карат да се чувствате физически болни и депресирани. Това може да забави овулацията, понеже се отделя стрес-хормона пролактин. Но той няма да ви засегне за продължителен период и следващият месец би трябвало отново всичко да е нормално. "

# 51
  • Мнения: 1 265
лесно е да се говори за спокойна психика когато си на 20 г. и разполагаш с много време.

# 52
  • Мнения: 23
Здравейте момичета ,на мен цикъла ми дойде на 07,09 ,след което с мъжо правихме секс няколко пъти около 19,09 21,09 23,09 25,09
От около 27,09 ме боли кръста и яйчниците ,гърдите също ,но не много .Имах няколко пъти една много странна болка ,като пробождания силни в средата ,не в яйчниците.
На 03,10 когато бях до тоалетна на хартията забелязах нещо съвсем леко кафеникаво ,почти незабележимо като все едно съм се одраскала .
И това е нищо,цикъла ми го няма ,не ми е много точен но идва на около 30-тина дни .Тази вечер имах страхотни болки в кръста и яйчниците .
Правих няколко пъти тест и всичките са ми отрицателни . Кога според вас пак да направя тест ,за кръвен не мога да отида ,живея в Лондон и тук не ги правят .
Благодаря ви предварително !!!!

Последна редакция: чт, 07 окт 2010, 08:02 от COCO

# 53
  • Мнения: 7
здравейте. много сам обаркана. моля се ако някой може да ми даде поне савет,за да се пооспокоя малко. от 1год с мъжът ми се опитваме да си направим бебе,но никакъв резултат до сега.преди 2 месеца ходих на доктор,каза ми 4е всичко е добре-нямам кисти,тумори,ранички и т.н. изписами токоферол и клостилбегид и ми каза ако няма резултат да му се обадя.последната ми менструация бе на 7.09. а този месец не ми идва-вече 4-ти ден ми закъснява. по принцип ми е редовен цикъла.изчислявах си овулацията и правихме секс преди нея,по време и след това. направих си тест но за съжалиние отново ми показа 1 чертичка Cry а имам голям апетит на 2-3ч.,обилно слюнкоотделяне,болки ниско долу,напрегнатост и леки болки в гардите,дори намалих цигарите и кафето newsm78 .вече не знам какво да си мисля и какво да правя.моля ви ако можете да ми помогнете....благодаря

# 54
  • област Варна
  • Мнения: 270
Направи си кръвен тест.

# 55
  • Мнения: 1 165
Ще се отклоня от темата,но как може да изписват клостилбегит без да е проверена проходимостта на тръбите... Shocked Тези лекари са за убиване.

# 56
  • Мнения: 23
Момичета ,цикъла ми още го няма ,теста днес беше пак отрицателен,а сега ми се появи някакво течение което прилича на сопол . Моля за помощ

# 57
  • област Варна
  • Мнения: 270
COCO каква помощ искаш да ти дадем? Освен някой да ти каже върви на лекар или направи си кръвен тест.

# 58
  • Мнения: 7
здравейте. май няма да ми се наложи да си правя кръвен тест...защото днес ми дойде Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry със сигурност няма по-тъжна от мен  в момента.стана толкова изведнъж,за секунди ме заболя ниско долу,толкова силно и край.....мечтите ми излетяха. вече не знам какво да си мисля.маи трябва да се обадя на лекаря и да започна да си правя пълни изследвания( но и тук имам малък проблем- аз съм в чехия и ще се прибираме чак декември,а не знам дали да се доверя на тукашните лекари) така 4е до тогава сигурно ще се  #2gunfire пожелавам успех и стискам палци на тези които все още чак

# 59
  • Мнения: 2 172
здравейте. май няма да ми се наложи да си правя кръвен тест...защото днес ми дойде Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry със сигурност няма по-тъжна от мен  в момента.стана толкова изведнъж,за секунди ме заболя ниско долу,толкова силно и край.....мечтите ми излетяха. вече не знам какво да си мисля.маи трябва да се обадя на лекаря и да започна да си правя пълни изследвания( но и тук имам малък проблем- аз съм в чехия и ще се прибираме чак декември,а не знам дали да се доверя на тукашните лекари) така 4е до тогава сигурно ще се  #2gunfire пожелавам успех и стискам палци на тези които все още чак

Съжалявам  Cry

А изследвали ли сте мъжа ти?

Винаги се започва със спермограма,защото е много по-лесно.И оттам вече ако при него всичко е наред се преминава към жената,защото е по-сложно и неприятно.Ако на теб лекаря ти казва,че всичко ти е Ок,има голяма вероятност да има някаква причина в мъжа ти,ако не сте го изследвали разбира се.

Общи условия

Активация на акаунт