НОЕМВРИЙСКИ коремчета - 12 тема

  • 21 669
  • 743
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 610
Сега се прибирам от детската-голям рев му дръпнахме и двете  newsm45 newsm45.Нали трябваше да ни вземат изследванията и бележката,но се оказа че сестрата била болна та изчакахме директорката да излезе да ни посрещне,а през това време минаваха много ревящи дечица и моето мишле смръщи вежди и се вкопчи в мен с рев,аз уж устоях ама като излязохме с милото такъв рев му дръпнах,че още немога да се успокоя.Тази бременност не съм плакала още ама за всяко нещо има и първи път.

# 721
  • София
  • Мнения: 676
Присъединявам се към кафенцето ви мамчета  kaffeetrmker_2.
Днес ще имаме нова темичка  Laughing.

Дидка, миличката Неси, вярвам, че вече е спокойна и се е заиграла с дечицата  Hug. Предполагам, че и ти си се успокоила  Peace.
За предучилищната, има вероятност да я приемат от 5-години, като има 2г. гратисен период.

# 722
  • Мнения: 993
Добре утро!

И моето детенце го изпратих ревящо на градина. Напоследък се е научил да се тръшка и да реве като бебе за всякакви глупости. Хем ми е жал, хем се дразня - преди не беше такъв! Явно има някое/и дете в градината, което му влияе зле  Sad

Сега се успокоявам с кафенце и форум, като се поразсея, ще се включа пак с конкретни въпроси. Вчерашният ден ми даде много материал за дискусии.

# 723
  • Мнения: 2
Добро утро и от мен! kaffeetrmker_2
Аз съм толкова емоционална, че може да се каже, че не минава ден без да се разплача. Ето и сега е така, станах не наспана и от нищото си поплаках да ми олекне.
Terminator благодаря ти за подкрепата  Wink А за упражненията темата я прочетох и от 2 дена правя някои от упражненията.
За арниката днес ще се консултирам с хомеопат, защото и аз много се навих.
geri0811 дано си поспала и все още да спинкаш smile3524
Smurfieta успех, но мисля, че вече си го постигнала!
Лек и усмихнат ден на всички коремчета smile3521

# 724
  • Мнения: 280
Добро и от мен , моя мъник пък днес влезе в градината с конски тръс и се хвърли в госпожата дето уж не я харесва  Joy оня ден рева като я видя , днес му е първа дружка чак ме забрави и не ми каза чао  Mr. Green

За емоциите ... бая си поревах и тази бременност  Wink

Следобед съм на запис и нямам търпение да чуя мъничкото сърчице  Heart Eyes Heart Eyes

# 725
  • Мнения: 293
Добро утро , и аз пред компютъра с кафето , но съм на работа.Срам не срам , да си призная изчетох ви по диагонал.Много сте били активни  , а на мен времето ми кът.Нощем се мушвам в леглото с  лаптопа (което дава добър повод на половинката да ме захапе , че пак съм  си лягала с "любовника"   Wink )  и се опитвам да наваксам , но на втората страница вече едва гледам .

 На 5-ти отивам да си взема болничния от лекарката по ЗК. Моля , някоя от вас , която вече е минала през тази процедура да ме осветли по въпроса.Казаха ми да нося само амбулаторната карта , която преди това трябва да е заверена при личния лекар. Чета за някакви допълнителни бележки, бланки , които се вземат от някъде и се попълват па после се носят на друго място...  ooooh! Алергична съм към бюрократична та система у нас , а и съм предубедена към нея.Ще бъда благодарна , за всяка помощ от ваша страна.

# 726
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Добро утро и от мен,
присъединявам се и аз към кафенцето пред компютъра, голямо удоволствие си е. Wink
didka banditka, Миньон дано по бързо свикнат дечицата и да не плачат повече в детската. Confused
Аз току що ходих да си извадя този ПИК, за да мога да си проверявам кога ще ми пристигнат болничните. Учудващо бързо стана, ама сега нещо не мога да вляза в системата. Embarassed
angela_vesi никакви лоши мисли повече, спирайте телевизията и всички новини ако трябва. Верно е че сега сме доста разсеяни, току що дойде свекър ми да ми каже че сандвичите ми са изгоряли, (съвсем бях забравила за тях, така съм се зачела), но като си представя каква ще стана като родя, се плаша още от сега.... #Crazy
Айде и една случка и от мен, само че не от бременността, а след като Вики се беше родила вече.
Ставам една сутрин и отивам в кухнята да си направя кафе и да стерилизирам  шишетата. Поглеждам след секунди към котлона и виждам че на него е не чезвето с кафето, а стерилизатора за микровълновата, а вътре в микровълновата се върти чезвето. Как не стана беля и гръмна тази печка още ми е чудно. Embarassed
За Арниката, според мен може да я намерите във всяка обикновенна аптека, защото това е  продукт на Байрон, но наистина трябва да се внимава при самолечение.
Smurfieta успех днес и от мен. Wink

# 727
  • Торонто/София
  • Мнения: 251
ето ме и мен - да се разпиша преди да си лягам ...
едвам успях да ви изчета - то не че днес ми остана и много време с това онова пак по доктори и той деня мина
всичко засега е наред - няма никакви признаци поне засега да чакаме бебе скоро което е добре защото има още много работа по ремонта
бебето е добре, само не можаха да ми кажат колко е голямо ама карай, кръвна захар добре, кръвно добре и килца - все още много добре ... та само чакането остава  Mr. Green
малкия нещо днес беше кисел, не си играл с децата в училище и цял ден нещо беше тъжен но като гледам не е бил само той
смърфи - и аз стискам палци
за обръщането на бебето - при мен се е обърнало някаде през последните 3 седмици (между 32 г.с. и 35 г.с.) така че не се притеснявайте, всичко ще си дойде на място  Peace
иначе кошмарни сънища и при мен колкото си искаш но успявам да поспя ... само незнам защо напоследък към 6 вечерта ужасно ми се приспива и задрямвам на дивана за около час
толкова от мен - хубав ден на всички  Hug

# 728
  • Мнения: 5
geri0811 дано си поспала и все още да спинкаш smile3524
Добро утро момичета! kaffeetrmker_2
Веси,тук май нямам шанс да се наспя,а и на всичкото отгоре комшиите над нас правят ремонт и започват точно в 8.
Иначе и аз съм много емоционална,дано след като родя живот и здраве се оправят нещата,че съм станала голяма ревла.

# 729
  • Мнения: 425
Marci аз преди няколко години като си вадих ПИК ми казаха, че ще е активен след 24 часа. Аз го извадих към обяд и май до вечерта беше активен. Така, че изчакай няколко часа и пробвай пак. В краен случай до утре ще е активен.

На мен пак ми се спи , ама още малко остана, вече броя дните до края на другата седмица.

# 730
  • Пловдив
  • Мнения: 272
Добро утро момичета и аз се присъединявам към кафето.
Нямам време да ви чета тия дни че само препускам нагоре надолу занимавам се с какво ли не, оперираха и майка ми и ходя всеки ден и при нея, от 2 дни съм в болничен вече, взех го 45 дневния и аз.Тичам по инстанции имам и още, трябва да ходя и шоф.книжка да сменям като чух какви опашки има ... незнам колко ще трябва да чакам, минвам преглед на колата абе воабще по цял ден си имам работа.
Исках да питам момичетата които са си изкарали ПИК какви док трябва да нося чв ще ходя утре може би да съм наясно.   bouquet
Исках да питам и каква козметика за бъдешите бебета сте купили, че се спрях на Мустела ама после четох че мнпгп парабени има...и сега незнам каква да взема , а ми се иска поне първата да е медицинска, за крем за подсичане съм се спряла на Судокрем.   bouquet

 Hug

# 731
  • Мнения: 540
Добро утро  Party

Благодаря за отговорите за дрешките, Дори и Смърфи (на Смърфиетка й стискам палци за интервюто  fingerscrossed )
Бебославке,  не съм знаела, че си в района на Студентска, да ти кажа - няма свестен лекар там, аз се пообърках просто  Mr. Green

2 майчета бяха писали, че ще раждат д-р Ненов от Шейново, защото замества някакъв друг лекар. Е, аз при този другия ще раждам, ама го чакам да се върне от отпуск, за да ида на преглед  Laughing

Вчера се подстригах и сега съм с нова причуга, и дори си направих маникюр  newsm03 обзема ме някакво странно желание да се глася, което не съм го изпитвала от преди да забременея  Flutter

А да ви кажа и за ПИК-а (гледам,че го обсъждате) - аз на същия ден успях да се логна с него и да си видя информацията, но имах въпроси и отидох пак в НОИ (същият ден). Инспекторката беше така  Shocked като й казах, че съм се логнала на същия ден от първия път  Joy явно е нормално по-скоро да има проблем със системата, а аз съм имала късмет.
Мимата14, само с лична карта става изваждането на ПИК. Дано майчето ти бързо се възстанови!!

Още много неща исках да напиша, но сега за това се сещам. Евентуално в следващата тема ще е, че за днес имам много задачи  Grinning

Почивайте си мами и по-малко негативни емоции  Heart Eyes

# 732
  • Мнения: 368
Добро утро и от мен,

малка_мравчице, честита прическа, искам и аз да се подстрижа, но нямам идея как.
Дидка, спокойно мила, Неси със сигурност си играе спокойно, просто сутринта са и повлияли емоциите на другите деца.
mimata14, ПИК се вади лесно, от сайта им си изтегляш молбата образец, попълваш я и на първия етаж в дясно на вратата Деловодство влизаш и ти дават ПИК-а, това е.
Судокрем за първи път го чувам, аз мислех Бюбхен да си купя.
Дарка, браво на Фил. И ти така си по-спокойна нали. Това е чудесно, че се е адаптирал.

Момичета, искате ли следващата ни темичка да е без номер, а по-следващата да е 14-та. Просто числото не ме кефи, не искам да го пиша даже, не съм суеверна по-принцип, но..... иска ми се темичката да е също така позитивна като досегашните и да си я изпишем само с хубави новини.

# 733
  • Мнения: 6
mimata14 - лична карта

didka banditka - и аз ревах първия ден за разлика от него. Сега плаче, докато го оставям и лелките ме успокояват, че след това е спокоен. Днес съм на родителска в детската. А тази бременност толкова си поревах, дано накрая всичко е наред.

malka_mravka - честита прическа и маникюр.

Аз си правя от няколко дни чай от малинови листа. Четах, че помагал за леко раждане, а на бележката пише за стомашни неразположения, киселини, колики, простуда и грип. Ако не ми помогне, поне няма да ми навреди. Замислям се и за арниката май не пречи и нея да си я взема. newsm78

Макар второто ми раждане да беше леко и бързо /без шевове/ сега се шашкам, не мога да спя и само раждане ми е в главата.

Довечера сме на РД, на племенницата ми и5 сега ще и избирам торта и сигурно ще е от Лагуната.

Пожелавам ви хубав ден!

# 734
  • Мнения: 280
Момичета, искате ли следващата ни темичка да е без номер, а по-следващата да е 14-та. Просто числото не ме кефи, не искам да го пиша даже, не съм суеверна по-принцип, но..... иска ми се темичката да е също така позитивна като досегашните и да си я изпишем само с хубави новини.

 Peace Достатъчно е едно майче да се притеснява от числото и няма нужда да се обсъжда. Една тема без номер не е проблем  Wink

Док мислеше да ме приема на 13ти , ама се замисли и вика ... абе я си ела на 12ти да сме спокойни ... тва без нищо да кажа  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт