Февруарчето не може да скучае, иска с мама да играе

  • 21 301
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 110
Абе ядосвам се тука на роднините, ама много битово, за да се оплаквам и затова само тихичко си ругая  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Не ми обръщайте внимание!  Blush

# 16
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Криси, Плами, благодаря ви Hug!  #Cussing out това просто е върха, толкова гафове с ваксини, лекарства, нямам думи просто....
Оф и това моето дете цял ден киха, ще се сополяви от ваксините ли ще е, не е ли, ще се побъркам ..

# 17
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
ВЕЧЕ ИМА И ПОТВЪРЖДЕНИЕ !!! Sad   http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=617279
  Krissie Krust   bouquet

# 18
  • Мнения: 66
 Krissie Krust    bouquet и поздравления за бързата реакция!

# 19
  • Мнения: 3
слънчоглед   bouquet
криси   bouquetза бързата реакция

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Благодаря на Рали, Криси Круст и Дими за съветите за кръщенето.  Hug
Аз почвам да пиша дипломна работа...  smile3529

Пеперудке,ти как си с учението ? Кой курс си?

# 21
  • някъде тук
  • Мнения: 621
 newsm03

# 22
  • Мнения: 20
Здравейте момичета.
Надявам се да нямате нищо против, че се намесвам така в темата и да ме приемете при вас Embarassed.
Имам момиченце на 6 години и момче родено на 3 февруари тази година. Може би има какво да науча  или да споделя с вас.
Благодаря предварително.

# 23
  • Мнения: 304
   ДВ!
 Капнала съм,то все сме се разхождали,но такова чудо не е било-излязохме в 9.30 сутринта и се прибрахме в 7.30 вечерта  Laughing 10 часа изкарахме навън,но пък това са последните топли дни,та се възползваме максимално Simple Smile Днес големи емоции,Лорката и Плами ни водиха на басейн и Ели беше най-щастливата на света-то радост,то чудо,много й хареса и ще повторим Simple Smile Освен това мога вече да се похваля и с първото зъбче на Дългокоска  tooth което оправдава кривотията й и Т която имаше тези дни.Дано следващите по-леко излязат,да не се мъчи детето
 Вигантол съм давала много малко,много несериозна бях и повече от половината шишенце си е пълно,не мисля за сега да търся заместител,по толкова много време сме навън,че ще минем и без него (както и до сега Simple Smile ) А и педи каза на миналата консултация да не го почвам още

 Кристи  smile3501 за навременната реакция
 Юхуу  Hug
 Танче  пращам ти останалата ми положителна емоция,но да знаеш не е много Simple Smile Страхотни сте на всички сватби междудругото  Heart Eyes
 Далче стискам палчета да спадне бързичко Т
 Коте newsm59
 Слънчи и аугментина и амоксиклава са търговски названия,активната съставка вътре е амоксицилин.Знам и аз,че е съвместим с кърменето  Peace бързичко да оздравявате и вие
 

 Още имаше какво да кажа,но очите ми затварят вече,та когото съм пропуснала да ме извини

  Лека нощ от нас! (дано е лека,с това ново зъбче  Crazy)

 Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 3 нови отговора.

Последна редакция: ср, 22 сеп 2010, 10:43 от silvery

# 24
  • Мнения: 304
iva.vt   welcome и аз съм от Търново Simple Smile е сега съм в София де,но доста честичко се прибираме натам,че мноого ми липсва Simple Smile

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Стефи, честито зъбче на малката немирница !  Hug

Ива-ВТ, добре дошла.  Hug

# 26
# 27
# 28
# 29
  • София
  • Мнения: 432
Момичета, благодаря на всички ви за милите думи, благодарностите и овациите  Embarassed! Важното е, че свършихме работа, т.е. че вдигнахме шум - да се знае, че сме организирани, единни, пазим си правата и сме незаобиколим фактор  bigdance2

Общи условия

Активация на акаунт