Жената Везни-2 част!

  • 31 346
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 307
...Ох, да ви разправям каква щуротия ми се случи. "Откраднаха" ми прахосмукачката!  Joy Бях я дала на една позната в София за временно ползване докато се преместим тук, във Варна....

Брей, такова чудо не бях срещала, но като разсъждавам по "везнишки" гледайки от всички страни , да не би твойта позната да я е счупила и сега да се чуди как да се измъкне  newsm78. А иначе и аз се паля като ме изпързалят и какви ли не мисли за отмъщение ме обземат. Накрая винаги си оставам с мислите и обикновено ми разминава , и почти прощавам, но си имам едно наум .

# 31
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Не знам какъв толкова й е зора, ама ще разнищя тази история.
Днес установих, че е изтрила мен и мъжа ми от Фейсбука си, тоест вече не сме приятели, и ме е блокирала в Скайп!  Joy Звъннах й вчера веднъж, да я питам как е, рекох все пак да й дам шанс да се измъкне елегантно. Тя ми затвори и след това й беше изключен телефона до днес на обяд.  ooooh! Crazy
Боже, какво правят хората за една прахосмукачка!
Ама няма да й минат курвенските номера!  Twisted Evil Crossing Arms

# 32
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Хихи! Пак съм аз, да ви разказа развръзката на случая с моята прахосмукачка.

Оказа се, че аз съм въртяла курвенските номера и хич не било възпитано от моя страна да поставям ултиматуми и да си искам прахосмукачката, защото, забележете, съм й я била подарила (?!).  Thinking Добре, да приемем, че не сме се разбрали добре и тя е помислила, че съм й я подарила, а не съм й я дала временно. Ама тя боб ли има в устата да каже, така и така, мислех, че сте ми я подарили, а не да се крие, да шикалкави по телефона и да ми вика, че не очаквала такова отношение от мен и да ме обижда(?!).

Цял ден ми беше смешно. Щото наистина си е ужасно смешна и трагикомична случка. Ама сега ми докривя.  Tired Може да не е била най-умесната реакцията ми, днес като пратих бележката, че си чакам прахосмукачката да ми я прати или ще ида да си я взема, но чак път толкова да съм сгафила, че да прекъсне всякакъв контакт с мен...  Thinking не мисля... Както й да е! Казах й да си я ползва със здраве.
Аз ще си купя нова прахосмукачка, но тя надали ще може да си купи приятели...

# 33
  • Мнения: 11 607
Хайде и аз в кюпа.....Въпреки,че въобще не вярвам на зодии.......

Пишете ме - 27.09.......

# 34
  • Мнения: 307
Нощни очи , типично в мой стил реагираш и ти. Не се обвинявай , ти не си сгафила. А и нали знаеш, че най-добрата защита е нападението. Тази твоя "приятелка" накрая е решила да те атакува с думи , за да се измъкне. Това е гаден начин да излезеш от положение , но много хора го използват. За Везните, май не е присъщ.

# 35
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Вети, много си права. В интерес на истината, ако не бях повдигнала въпроса щеше да си трае и да продължава да ми се мазни както винаги е правила. Сега като си премислям някои неща осъзнавам, че винаги се е държала адски лицемерно. Толкова се радвам, че се отървах!  Crazy

Мама Цоцоланка, добре дошла при нас!

# 36
  • Мнения: 4 275
Цитат
Не се опитвайте да й давате заповеди. Тя няма да им се подчини. Ако се опитате да настоявате, просто ще откриете нейната страхотна упоритост. Колкото повече я насилвате, толкова по-упорита става тя. Любезната дума и мекото насочване са единственият начин да се преборите с нейното отрицание.
Ако не сте мъж с прилична външност, а имате например голямо шкембе или хилави, слаби ръце, тогава се уверявайте, че светлините са загасени преди да се съблечете. В противен случай партнъорката ви може да получи внезапна мигрена или даже да се отегли в банята и да се заключи там.Нейните приповдигнати настроения се компенсират от депресии, в които тя намира черното петно и в най-блестящите неща.

Пак съм в черна дупка. Е, писна ми вече - цял месец не мога да се измъкна.  Shocked

Ето нещо интересно: http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Задължително позлвайте слушалки и си затворете очите.  Crazy

# 37
  • Мнения: 2
veti d, Честит Рожден Ден на патерица Embarassed!Пожелавам ти много здраве, щастие и цялата любов на света!
Мама Цоцоланка, добре дошла  bouquet.
Аз снощи пропуснах да намина защото бях бясна и то на себе си.Да ви разкажа как ми пробутаха фалшиви 50лв Close.Пазарувах в един магазин и давам 100лв и "дамата" ми връща 50 и 20 и по 2 лв., а аз бързах, че имах среща и въобще не погледнах.Пих кафе с една приятелка и тръгвам да плащам и вадя парите и какво изкочиха и 50-те и като ги загледах едни странни, гледам лентата я няма почти newsm78, дружката ми ги взе и ми вика, ми те са фалшиви.Полудях ви казвам, но карай, виках на майка ми и милото, а те не са виновни, а аз на тях си го изкарах.
Нощни очи, радвай се, че си махнала тази персона от живота си макар и без да искаш Peace

# 38
  • Мнения: 2
Мише, трябва да се справим с тези депресии, че ми писна да съм най-мрачния човек от обкръжението ми, а имам толкова хубава усмивка Blush Grinning

# 39
  • Мнения: 10
като пратих бележката, че си чакам прахосмукачката да ми я прати или ще ида да си я взема
Можеш да й стъжниш живота по два законни начина, макар да се съмнявам да го направиш, 'щото везните сте все едни такива нерешителни и колебливи. А често сте и прекалено добрички и хора като въпросната жена ви се качват на главата.  Rolling Eyes 

1. Можеш да подадеш жалба в полицията за кражба като им "изпееш" всичко за въпросната "дама" - имена, адрес, да приложиш документи за доказателство, че това си е твоята прахосмукачка, която си й дала назаем и да отбележиш, че не желае да я връща.
2. Да се обърнеш към някоя фирма за събиране на дългове. Прахосмучката не е пари, но пак си е дълг за връщане, така че може и да стане работата.

Аз лично така бих направил. Ако ще давам пари да си купувам нова, то поне да знам, че и нейният ден е не по-весел от моя.  Twisted Evil 

# 40
  • Мнения: 2
Пак зациклихме нещо, пусти мързел Mr. Green.Аз тъкмо забравих за загубата и милото днес:още ли те е яд за парите, това са бели кахъри.Чесно ви казвам пак ме хвана бяс и си намерих повод да му се скарам Twisted Evil, ами да знае да не ме пита глупости.
Момичета вие какви подаръци искате, мен вече няколко човека ме питат и аз все незнам, знам де, но няма да стане и да им ги кажа Mr. GreenОт любимия искам едно нещо от две години и никога не го получавам, то вярно, че е 3500 евро, но нали съм Везна Crazy.Искам и малко кученце, но май и то ще отпадне newsm78

# 41
  • Мнения: 11 607
Мише, трябва да се справим с тези депресии, че ми писна да съм най-мрачния човек от обкръжението ми, а имам толкова хубава усмивка Blush Grinning

Аз също съм в депресия....Особено днес.....Трябваше, бях длъжна да се събера и да свърша една много важна работа.......Но....аз съм си виновна за дезорганизацията дето ме е подхванала и аз не я пускам.......И мъж ми ми се накара едно хубаво - ама с право, не му се сърдя въобще.......

Правих си тортата за утрешния ден ден.......Но едно нещо, което не се прави с любов - веднага се проваля......Та и тортата ми стана провал......

Въобще........оглеждам се къде е най-високия блок около мен,че да се хвърля от там.......

Днес ми е най-хубавия ден....Деня преди рожденния ми ден......Очакването е хубаво нещо, особено като знаеш,че Денят е точно пред теб.....И съм днес на 36г.

Казах си,че 17,30 трябва да стана от компа...Ставам ... Дайте идеи как да изправя кривото си настроение?

# 42
  • Мнения: 2
Мама Цоцоланка, сега видях, че си майка на четери деца Hug.Имаш моите адмирации, аз за едно съм в размисъл, но да ме оставим мен.
Имам чувството, че нещо ни е лош период на всички Везни, но трябва да се подкрепяме.Една торта как може да е провал newsm78 сигурна съм и да не е с перфектна визия, че е много вкусна Heart Eyes.Радвай му се на деня и забрави лошото, ние се мобилизираме когато трябва и аз понякога търся въпросния блок, май пак е обща черта.

# 43
  • Мнения: 4 569
На мен Мама Цоцоланка ми е любимка заради подписа си.Просто е смела жена.
Мамо,утре четири пъти ще чуеш ЧРД от детски уста,а и вероятно ще има и детски подаръци.Това ще те зарадва,сигурна съм. Peace
Тортата няма да се хвърли,ще е вкусна.
Весело изкарване утре!

За подаръците и аз не знам какво искам.  Mr. Green Май искам  Mr. Green някоя книжка,където да ми е интересна и някое бижу. Mr. Green

Аз не съм много депресирана,но сатурновата дупка ме е хванала.Не мога да си намеря работа. Confused

Миналия ми рд подаръка беше обици и колие на известна марка.Тогава бях останала без дъх.
Какво ли ще е тая година? Thinking

# 44
  • Мнения: 11 607
На мен Мама Цоцоланка ми е любимка заради подписа си.Просто е смела жена.
Мамо,утре четири пъти ще чуеш ЧРД от детски уста,а и вероятно ще има и детски подаръци.Това ще те зарадва,сигурна съм. Peace
Тортата няма да се хвърли,ще е вкусна.
Весело изкарване утре!

Благодаря ти! Hug

М..да.....Те приготовленията започнаха от тази вечер.....Тримата големи отидоха да ми купят цветя и подарък. Няма да влизам в техните стаи, защото 100% там е скрито купеното...Да не им развалям щастието......№3 се разплака,че нямал достатъчно пари в касичката и не може да ми купи подарък - а така искал, но кака му му каза,че тя ще му даде пари за това. Та заедно с баща си са ми купили нещо, та утре да - купенето няма да ме зарадва толкова, колкото това,че ще се надпреварват да ме изкъпят и да ми кажат ЧРД и колко много ме обичат......

А той утрешния ден ни е двоен празник.......Защото аз се бракувах на рожденния си ден.....В най-глупавата възраст, когато станах на 19г. Та утре с любимия правим и 18г. официален брачен живот.......

Тортата със сигурност е вкусна, той част от крема се изяде...Тортата е Гараш.......

Да ви я покажа, но не бъдете критични към мен - Тортата, почерпете се и вие.........Има 37 розички, от двете големи сърца - дойдоха 4 малки сърца на този свят....Техните букви са най-отпред на тортата.........


Първият подарък го получих вече....От най-мънинкото ми детенце......Тази вечер му е пробил първия зъб....Определено следобед го нямаше още.......Та вече и четирите ми деца са ми се озъбили......

Общи условия

Активация на акаунт