Съпруг зодия РАК

  • 30 105
  • 142
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 24 839
Положителни черти: кротки са и не са склонни към насилие. Минусите обаче са толкова ясно изразени, че тия положителни черти по никакъв начин не могат да ги компенсират.
Кротки ли?
Не си живяла с черен Рак, затова така говориш. #Crazy

# 91
  • Мнения: 744
Вярвай ми, всички от моята извадка ми се виждат достатъчно черни.  Laughing

# 92
  • Мнения: 15 960
Как кротки, като див петел са.

# 93
  • Мнения: 8 288
E, аз живея с рак вече 25 години. По-кротък човек и търпелив човек не познавам. Казях ви,не е от зодиите.  Mr. Green

# 94
  • Мнения: 924
E, аз живея с рак вече 25 години. По-кротък човек и търпелив човек не познавам. Казях ви,не е от зодиите.  Mr. Green
дата и час , за да се види къде е луната или поне пишете : рак с луна в ....... Peace

# 95
  • Мнения: 39
Здравейте момичета
Моят мъж също е зодия Рак ( за протокола аз съм Дева)
Заедно сме от 7 години и също споделям мнението на останалите ,че е грижовен баща и съпруг. Много кротък и уравновесен. Има тежък характер , в смисъл ,че не можеш да му натрапваш мнението си. Доста наблюдателен е и с добра преценка. Не е ревнив ,но все пак и повод не е имало. Като цяло наистина е добър семеен партньор !

# 96
  • Мнения: 2 237
Леле, цяла тема за мъжете Рак в раздел СО. Явно работата е сериозна. Mr. Green

Чела съм, че за Раците най-важни са отношението и емоционалния обмен в семейството. Самият Рак е "изграден" от емоции. Ако те, емоциите, са негативни, Ракът се превръща в черноглед, мрачен, нетърпим и силно обидчив човек. Ако обстановката около него е приятна и уютна, бихме могли да съжителстваме с прекрасен човек.. Абе, сложна работа. Mr. Green Simple Smile

# 97
  • Мнения: 5
ЗЛОДЕИДА
Мисля ,че едва ли е критерии държанието му към майка си .Казвам го защото моя се държи прекрасно с бабата но не и с мен Simple Smile.А мъжете раци според мен са доста по различни от дамите .

# 98
  • Мнения: 924
ЗЛОДЕИДА
Мисля ,че едва ли е критерии държанието му към майка си .Казвам го защото моя се държи прекрасно с бабата но не и с мен Simple Smile.А мъжете раци според мен са доста по различни от дамите .

Рак (вода) - Луна - майка (грижа, защита и майчинството) - семейството - 4-ти дом 
Управител Луна. Неговата луна може да бъде в друг знак - например в овен.
Ще се разглежда през управителя на овена - Марс.....
Отделно има аспекти на луната/слънцето и НЕ може да се използва шаблон за всички раци  Laughing

-------
Например: Явор Бахаров е Рак с луна в Телец и венера (управител на Луната) в Близнаци.
Меркурий в Лъв - Слънце в Рак в съвпад с Марс = Луна в Телец (и това е без аспекти,прогресии,транзити и т.н)
-------
Така може би ще намерите по-голямо значение и смисъл Peace  Thinking

# 99
  • Deutschland
  • Мнения: 5 461
Освен мъжа ми, имам и една тримесечна дама от тази зодия, която за три минути тринадесет пъти сменя настроенията си Simple Smile

# 100
  • Мнения: 337
Много хубава тема Simple Smile.Като женена за Рак,и познаваща повече мъже раци,отколкото жени-да попитам:Коя жена/в смисъл като зодия/е подхотяща за мъжете Раци? Party

# 101
  • Мнения: 924
Много хубава тема Simple Smile.Като женена за Рак,и познаваща повече мъже раци,отколкото жени-да попитам:Коя жена/в смисъл като зодия/е подхотяща за мъжете Раци? Party
майка му

# 102
  • Мнения: 16
Аз съм Рак и той е Рак през 3 дена сме родени!Хармония пълна искам да ви кажа,довършваме си изреченията,мислим еднакво и изобщо всичко е ОК.Че сме склонни към изневери, да така е(говоря за зодията)ама защо другите не са ли?Всичко си е до човека,а пък един мъж както го подхванеш отначало,стъпваш му на врата и толкова ако не пътя и на улицата.
За мен мъжете Везни са най ужасните хора на света!Мисля,смятат претеглят.Все те са прави,все те всичко са постигнали,все чакат жената да им сложи да им вдигне.Те за мен са мамини синчета Simple Smile

# 103
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
С мъж и син рак мога много да напиша! Те двамата са като буря, спорят, викат, сърдят се и никой не отстъпва! Не бих казала, че са кротки. Трябва винаги да са прави, дори ако грешат. На черното бяло казват и пак ще е на тяхната. Мъжът ми изобщо не може да готви, да пуска пералня или да домакинства. Синковеца пък може всичко, даже в кухнята е по-добър от мен.
На моменти разсеяността и мрачното им настроение ми идват в повече.
Дъщерята риба, кротка и потайна, но успява да ги командори и двамата без много приказки! 

# 104
  • Мнения: 5
Много хубава тема Simple Smile.Като женена за Рак,и познаваща повече мъже раци,отколкото жени-да попитам:Коя жена/в смисъл като зодия/е подхотяща за мъжете Раци? Party
майка му
Хаха това ми хареса много.
И все пак по добре емоционален рак от лъжлива риба.

Общи условия

Активация на акаунт