За бързи въпроси и отговори,за тези които нещо ги вълнува, но не искат нова тема

  • 31 901
  • 730
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 126
ЗА БЪРЗИ ВЪПРОСИ И ОТГОВОРИ, ЗА ТЕЗИ КОИТО НЕЩО ГИ ВЪЛНУВА, НО НЕ ИСКАТ НОВА ТЕМА.

ЧАСТ 32

[Изображението е взето от тук.]



Питайте без да се притеснявате, но и споделяйте без да се притеснявате !

Не е нужно да знаем всичко! Важно е да знаем достатъчно, на точното място, в точния момент, по точния начин! Ако паметта все пак ни изневерява - тук има достатъчно дами и господа, които могат да допълнят нашите знания!

# 1
  • Мнения: 572
Имам заешко месо - ама един заек разделен на две.. дайте идея по какъв начин да го сготвя с картофи и гъбки?
Да стане бързичко.. не ми се готви Sad

# 2
  • София
  • Мнения: 3 414
Благодаря ще намина през магазина да видя дали има дребни пресни скариди,ако някой друг се сеща да е виждал да пише  bouquet  bouquet

# 3
  • Мнения: 48
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=151855

Най-бързо става в тенджера под налягане и после можеш да запечеш в гювеч. Peace

# 4
  • София-Младост
  • Мнения: 23 355
Благодаря ще намина през магазина да видя дали има дребни пресни скариди,ако някой друг се сеща да е виждал да пише  bouquet  bouquet
На Дойран...май беше 11 четох за някакъв гръцки рибен магазин, но не съм ходила на място.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 176
Аея http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=134394 опитай тази,аз последния път го пълних и го сложих в глинен гювеч  Peace

# 6
  • Мнения: 572
В глинен гювеч не става бързо..
А тенджера под налягане нямам..

# 7
  • Мнения: 1 461
момичета какъв зехтин ползвате за готвене и какъв за салати

# 8
  • Мнения: 9 109
за салати само Екстра върджин, за готвене - Помас. И двете - Сан Лазаро (и още един гръцки, но много рядко ине запомних името  newsm78)

# 9
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Запис  Embarassed.

Дес , благодаря за темичката   bouquet!

# 10
  • София
  • Мнения: 86
Здравейте!
Да помоля за рецепта за хубави палачинки!Много благодаря предвалително! Hug

# 11
  • Мнения: 1 798
Здравейте!
Да помоля за рецепта за хубави палачинки!Много благодаря предвалително! Hug
Ето тази е хубава  - http://bglog.net/Zdrave/9624

Дес,мерси за темичката!  bouquet

# 12
  • Мнения: 1 862
Благодаря за темичката   bouquet


Да дадете идея за приготвяне на пилешки филенца ... прилежно накиснати в прясно мляко за ден  Blush

# 13
  • Мнения: 9 109
овалваш в натрошен корнфлейкс, картофено пюре (оня инстант-на люспи) или галета и печеш на хартия, ако не искаш пържено. Ако искаш-пържиш, но имаш предвид, че пада в тигана.  Един вид хрупкави
Печеш на грил тиган или скара, или на сух тиган. Ако искаш - завиваш в бекон
Цепваш ги - като джоб, пълниш с кашкавал, сирене, гъби, филе  още един вид джобили каквото си искаш там - щипваш с клечки за зъби и печеш на хартия, или пържиш, или задушаваш под капак.
Или правиш на някакви хапки - сладко кисел сос, със зеленчуци............

# 14
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
ПРавих солен кекс, отначало се надигна , но след това без да съм отваряла фурната спадна...пекох доста време...отвън стана идеален , вътре е доста мокър...сложих сирене/ гледах да е по-сухо/ и маслини на парченца...Кексовото тесто беше нормално гъсто...Пекох на същите градуси като сладкия кекс, но не се получи...иначе на вкус е перфектен...къде сбърках? Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт