Идва златна есен, февруарски бебчета очакваме със песен-Тема 10

  • 21 865
  • 751
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 103
Аз също сънувам последните две нощи... и то пълни глупости, свързани с бебето  Cry Cry Cry
Явно е нещо нормално и се появява при всички, а доскоро не бях сънувала грам и дори да сънувам нещо сутринта съм го забравила.

Evridika и аз съм харесала количката с три гуми на Bertoni - мисля че е готина, вчера дори я видях на живо - една позната я има Simple Smile

Честит Рожден Ден Софи!!!  newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 happy bd
Пожелавам ти много много здраве и любов, и през следващата година едно прекрасно бебче!
приятен уикенд!

# 61
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 771
Софи, честит рожден ден. Всичко най-хубаво ти желая   bouquet
Аз днес бях на консултация. Наддала съм с още 2 кг за трри седмици или 47 кг вече съм. Ниско кръвно - нормално. Слушахме и тоновете - 152 удара в минута

# 62
  • Мнения: 103
А колко килограма сте наддали от началото на бременността?
Аз съм с 4 отгоре и вече взех да се притеснявам че бързо качвам  Embarassed

# 63
  • Мнения: 2 447
Леле,хич не си играете..пишете като за световно...
Софи,Честит Рожден Ден.Всичко най-хубаво....

Евридика,от тези които си показала на мен най-ми допада Атлантата....
Hauck-a също ми харесва,но пък за мен е скъпичка...

# 64
  • Мнения: 227
А има ли някой, който да е качил 9 кг. от началото на бременността Embarassed ?
До сега се ровя да видя, дали някой е писал нещо в интернет. Не ям повече от преди, но качвам. Последния път като бях на ЖК, казах че съм качила 4 кг за месец и половина и доки ми каза: "Браво на тебе" и ми се смее newsm78. Аз не се притеснявам за свалянето след това, защото съм сваляла по 10 кг, знам че не е проблем, но се притеснявам дали не е вредно за бебето?

# 65
  • Мнения: 2 631
Пак съм изпуснала новата тема....  ooooh!

Излезнаха ми изследванията кръв и урина.... АГ само ми каза, че хемоглобина ми е нисък - 109  ooooh! и да почвам да пия желязо по три пъти на ден....  Tired

# 66
  • Мнения: 426
Evridika и на мен много ми харесва атлнантата, също на бертони ми харесва и плазма, ако не се лъжа- висока, голяма, но лека и широка за бебо и изглежда чудесно. Но пък е малко скъпичка в сравнение с другите на бертони.
Ние чакаме да разберем какво ще е бебо и ще поръчваме количка-макси кози мура, според мен пък е малко времето, не да казвам нещо ама имам чувството, че нашия бебо ще се появи раничко и гледам да напазарувам всичко, че милото не можа и пасатор да купи сам  Rolling Eyes
Аз съм наддала 7.5кл. и кво да направя, не преяждам. Преди си мислех е 2 кила, ще ги смъкна , а сега майко 2 кила още  Shocked кво ще правя. Мисълта ми е, че не мога да спра да дебелея и вече не ми пука. Ккакто казва беба, споко ще отслабнем.

# 67
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 771
Аз като един радетел за съвършенство  Laughing
Лолита пропуснала си тези данни:

ЯницаЧ - сини гащи (05.02)
kali_na_ - Варна, първо дете (10.02)
mimoza_lolko - сини гащи (11.02)
Rastina - розови гащи (21.02)
clover_d - Варна (26.02)
zina_ - 01.03.2011 г.
elena_e - розови гащи

Попълни мамите по градове, че бройката се различава с 50. Махни Steisi от неизвестните термини.

колко си проницателна  Mr. Green много ти благодаря за помощта   bouquet

а за килограмите- от началото съм наддала 5

# 68
  • Мнения: 2 590
Моите килограми са 8, от които само 6 са за последния месец  Shocked
Лекарката ми затова се стресна, че задържам вода, защото нито преяждам, нито си личат да съм качила толкова килограми.
Пипа ме по краката за отоци и ме вика след 2 седмици да ме мерят пак, защото било опасно ако задържам вода.
Нито ям много тестено, сладко пък изобщо, проблема е, че май прекалявам със солта та ми я забрани, защото май точно от соленото задържам водата и от там тези килограми.

# 69
  • Мнения: 11
ЗДРАВЕЙТЕ да се разпиша и аз че бързо върви...прекрасна нова темичка Hugмомичета незнам дали някой сънува по-големи глупости от мен...последният път сънувах че баща ми е баща на моето дете Closeа преди че съм родила близнаци и мъжа ми ми ги е откраднал.... Joyлудости...ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН СОФИ nbirthdayВСИЧКО НАЙ НАЙ И ПРЕКРАСЕН БЕБЧО НА ФЕВРУАРИ baby_neutral.....ЗА сребърните халки МОЖЕ няма поверие споко...лек и весел ден на всички

# 70
  • Мнения: 17
Честит рожден ден, Софи!
Бъди много щастлива и обичана!
Пожелавам ти най-прекрасното бебе да гушкаш на финала!



# 71
  • Мнения: 2 447
И Плазмата на Бертони е много хубава и маневрена,обаче недостатъка й(според мен) е че в летния си вариант,няма пълно легнало положение.Моята дружка се беше спряла на тези два модела- Атлантата и Плазмата,в крайна сметка като се роди бебо ще вземата Атланта...та покрай нея ги огледах и аз....

# 72
  • София
  • Мнения: 2 483
Здравейте момичета, чета ви от самото начало, но чак сега се включвам в темата  Embarassed

Вчера бях на ФМ при доц. Томова, която е много мила и търпелива, много съм доволна, за разлика от първата във Фемина.

За съжаление и аз напоследък сънувам кошмари и се будя всяка нощ  Sad Днес мисля да се поизморя вкъщи да видим дали ще успея да поспя непробудно.

Хубав ден на всички!  bouquet

# 73
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 771
Моите килограми са 8, от които само 6 са за последния месец  Shocked

аз като гледам снимките ти от последните седмици се чудя къде ги слагаш. много малко сладко коремче имаш Grinning
моето е доста големичко
Rolling Eyes

# 74
  • Мнения: 2 590
Моите килограми са 8, от които само 6 са за последния месец  Shocked

аз като гледам снимките ти от последните седмици се чудя къде ги слагаш. много малко сладко коремче имаш Grinning
моето е доста големичко
Rolling Eyes
Честно казано и аз много се изненадах, просто не очаквах такава драстична разлика за месец 6 кила, а и повечето ми приятели и познати, казват, че за края на 5-ти месец съм изглеждала много добре.
Май, май наистина повечето ще да е от задържана вода  Rolling Eyes

Little Evil ,   bouquet добре си ни дошла. Леко доизкарване на бременността на приятна раздумка с нас.
Ако нямаш нищо против кажи малко повече за теб. Като в коя седмица си, първо или второ детенце чакаш, години, град   Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт