Звездни компромати-77 част

  • 48 705
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • UK
  • Мнения: 3 959
Брад Пит все повече заприличва на Бо Бриджис. Simple Smile

# 721
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Елеонора Манчева е поредната Кари Брадшоу
http://www.sportal.bg/news.php?id=262137

# 722
# 723
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 617
Риана е облякла елека на баба ми  hahaha
За Тони съжалявам  Flowers Rose

# 724
  • На морето!
  • Мнения: 5 777
Сега следва да се появи дует "Той е мой", в изпълнение на Алисия и Лияна. Нещо като "The boy is mine".
Иначе интересни похвати са избрали да се уточняват Алисия и Божинов. Тя първо прави песен, с която казва "Знам". После сякаш се разкайва и му казва, че го обича с нова песен, посветена на него- "Обичам те", а той, в пристъп на умиление пише писмо до медиите, с което казва "Нека си останем приятели", след което прави фотосесия, което идва като началото на окончателния край- "С нея избирам да съм". Сега да очакваме нов отговор от Алисия- нова песен. Общо взето продуктивна и артистична раздяла изпълняват. Тук имаше доста хора, които ги жалеха, но това обобщение показва, че те сами са избрали да уредят отношенията си публично, като оставят достатъчно място м-у редовете, за жълтите вестници и женси форуми.

# 725
  • София
  • Мнения: 6 472

Това нова снимка ли е, ако да е влезнала във форма доста бързо.

# 726
  • София
  • Мнения: 23 124
Това нова снимка ли е, ако да е влезнала във форма доста бързо.
Снимката е от вчера. Не поствам по-стари от 3 дни  Wink Освен, ако не се объркам нещо.

# 727
  • София
  • Мнения: 6 472
В такъв случай - браво на нея Flutter

# 728
# 729
  • Мнения: 158
Райна не я видях, че тая торта ми взе акъла...........обожавам Шоко- лешник.  Stuck Out Tongue Winking Eye

# 730
  • Мнения: 4 120
И аз обичам тази торта Simple Smile Може да ми се прияжда два пъти в годината сладко, но ще е нещо, от което да ми прилошее чак:)

Да е жива и здрава!!!   party023 Хубава е на снимките, макар да се е облякла с нещо като трикцето на Лияна, май.

# 731
# 732
  • Мнения: 2
Тия снимки са от Вип Денс миналата година.На Райна,на която след Вип денс съм и фенка и желая много здраве,истинска любов,истински приятели - тя самата е много истинска,красива и естествена.Харесват ми песните и,харесва ми как танцува и как се държи на сцената.Бях на нейно участие и мога да кажа,че на живо е много по-красива,а какво шоу направи - надмина очакванията ми.

# 733
  • София
  • Мнения: 4 029
И между другото в 12 ч. наистина отидохме да гледаме „Сексът и градът 2 “ . Кинозалата беше запазена само за нас. А аз влязох с коронка и лента Miss Bride 2010. Филмът беше много поучителен, защото се разказва за брака

 Sick
 Sick
 Sick

От тук: http://www.eva.bg/categories/%D0%B7%D0%B2%D0%B5%D0%B7%D0%B4%D0%B … B2%D0%B0.html#sld

Последна редакция: чт, 30 сеп 2010, 19:27 от Rima

# 734
  • Мнения: 6 304
Ей,пишете в новата тема  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт