КИВИ+КОМ = КИС - 6

  • 26 223
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 972
Зиче, що да чакаме до понеделник,я да ги почваме още сега... Joy Joy

Две момченца си говорят:
- Моят баща е полицай и може да сгащи твоя!
- А моят баща е пощальон и може да сгащи майка ти!

- Господине, защо искате да емигрирате от България?
- Вижте, преди години хомосексуализмът се наказваше със затвор, после само с пронудително лечение, после започнаха да го смятат за нормален, напоследък започнаха рекламни гей-паради.
Искам да се махна преди да е станал задължителен!

Стара двойка си седи пред камината в къщи. По едно време дядото започва да се подхилва под мустак.
- Ко се хилиш бре? - му викнала бабата.
- Абе сетих се че като те чу... първия път, ти ми пръдна.
Бабата се сконфузила яко. След известно време дядото се разхилил пак:
- За ко пак си се разхилил сега?
- Абе сетих се че и втория път като те е... ми пръдна.
Бабата се сконфузила много яко.
лед известно време бабата започнала да се подхилва ехидно.
- Ти пък за ко се хилиш, ма? - попитал я дядото.
- Абе сетих се че аз и сега мога да ти пръдна, ама ти сега немой ме нае....

Отишли три мутри в Европа. Яли, пили и се веселили. На изпроводяк решили да си направят секс вечер. Извикали сутеньора на хотела и си поръчали три печени мадами. Като ги видял нафиркани, оня решил да се избъзика с тях и им пратил три надуваеми кукли.
На другата сутрин мутрите правят разбор на мероприятието.
– Моята беше глуха. Цяла нощ й говорих, звезди й свалях, стихове рецитирах, песни пях – дума не обели! – казал единият.
– Моята пък беше фригидна. Как ли не я галих, пипах, мачках, целувах, близах.Тя даже не се изпоти – казал вторият.
– А моята беше вещица! Като я нанизах, тя каза – „фъссс” и излетя през прозореца...

Разболял се един човек, получил разтройство. Отива на лекар, ама в коридира много народ, суматоха и объркал вратите и вместо при личния си лекар влезнал при психиатъра. Доктора,  за да пести време, му казал: " Хайде казвайте по-бързо, от какво се оплавате?". И нашия човек притеснено: "Ами докторе, разтроен съм...". Докторът: "Вземете тия хапчета, пийте ги и елате пак след седмица. " Минава една седмица нашия пак при доктора. "Е?, как сте, по-добре ли е?" - пита го доктора. "Еее, какво да ви кажа докторе. Пак се насирам, ама не ми пука!"

Една жена си кара велосипеда и отзад на багажника имала 2 торби. Оказало се обаче, че едната торба имала дупка и от там падали монети от по 2 евро. Полицаите я изпреварили и я спрели:
- Вие губите монети от по две евро - казал единият.
- О, тогава трябва да се върна бързо и да си събера всичко - притеснила се жената.
- Момент - казал единият полицай - от къде са парите, откраднала ли си ги?
Жената пояснила:
_ Господа, аз имам къща с двор и много хубава градина, която се намира точно до стадиона. По време на мач, често идват запалянковците и пикаят през оградата в моята градина. Стотиците молби и предупреждения не донесоха никакви резултати, затова застанах веднаж там с градинската ножица в ръка и който пикае в градината ми, му го хващам и казвам:
- 2 евро или го режа.
Полицаите се разсмели:
- Добра идея - казал единият - но какво имаш в другата торба?
- Как да ви кажа - отговорила жената - не всички си плащат...
                     
 

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Отишли три мутри в Европа. Яли, пили и се веселили. На изпроводяк решили да си направят секс вечер. Извикали сутеньора на хотела и си поръчали три печени мадами. Като ги видял нафиркани, оня решил да се избъзика с тях и им пратил три надуваеми кукли.
На другата сутрин мутрите правят разбор на мероприятието.
– Моята беше глуха. Цяла нощ й говорих, звезди й свалях, стихове рецитирах, песни пях – дума не обели! – казал единият.
– Моята пък беше фригидна. Как ли не я галих, пипах, мачках, целувах, близах.Тя даже не се изпоти – казал вторият.
– А моята беше вещица! Като я нанизах, тя каза – „фъссс” и излетя през прозореца...
--------------------------------------------------------------------------------------
Разболял се един човек, получил разтройство. Отива на лекар, ама в коридира много народ, суматоха и объркал вратите и вместо при личния си лекар влезнал при психиатъра. Доктора,  за да пести време, му казал: " Хайде казвайте по-бързо, от какво се оплавате?". И нашия човек притеснено: "Ами докторе, разтроен съм...". Докторът: "Вземете тия хапчета, пийте ги и елате пак след седмица. " Минава една седмица нашия пак при доктора. "Е?, как сте, по-добре ли е?" - пита го доктора. "Еее, какво да ви кажа докторе. Пак се насирам, ама не ми пука!"


еееееее тези ме отрепаха от смях   smile3532 smile3532 smile3532 smile3534

И НЕ ЗА ВИЦОВЕТЕ ТЕ ПИТАМ ЗА ПОНЕДЕЛНИК Joy hahaha Joy hahaha А ИМА ЛИ ПРОМЕНИ НЕЩО ИЛИ ЩЕ СИ ИДВАТЕ ПО СТАРОМУ

# 17
  • Мнения: 3
Добър вечер момичета есенни листа наричам ви така защото сте окапали като тях ,
никой няма още повече в този луд час  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Честита нова темичка златна да ни е   bouquet   bouquet   bouquet

Мастерче Знам че всичко ще е наред с концерта  Hug опитай се утре да си почиваш .
Обичкам тЪ нЪл знаЙш
Елинце няма и съмнение , кралица Виктория вече е добре щом хапва значи всичко ще е наред  Hug Hug Hug
Анкас душо сребърна разби ме с тез мити политически причини  smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532
Иначе съм си вързана така че действай пък то клин клин избива все е движение  smile3534 smile3534 smile3534
Сисссс  smile3532 smile3532 smile3532такава хубава смехотерапия ми направи че чак сълзи ми потекоха от смях .
Благодаря ти !  Hug Hug Hug
Зичка и утре ти е ден за релакс така че мисли какво ще правиш   love001  love001  love001

Днес ми се случи нещо което не беше ми се случвало за седем години , та пишем си ние с мъжо как са децата , това онова и по едно време той пише не остана докато си дойда , дето се вика започна обратното броене , при което аз си викам тоз младеж съвсем е изкуфял ама пък може две седмици да му се виждат малко , като аз най щателно съм видяла билета му и там пишеше 10.10.2010г. датата на връщането му . Е да ама не оказа се че изкуфялата съм аз , трябва да ида и на очен лекар - какво съм гледала нямам идея , идва си на 03.10.2010г.  newsm44 newsm44 newsm44 тоест една седмица по рано така че действайте по въпроса с коланите да са здрави че земетръса ще е голям  smile3521 smile3521 smile3521

Всички неспоменати ви гушкам много силно

# 18
  • Мнения: 398


Пднах от смях
Сисссс разби ме просто Joy

Зичка  Hug Hug Hug Видя ли за кадем съм ти.Айде като науча датата когато ще идваме в Пловдив пак ще ви пратя за рибка.Къде ходите за ловите.Моят зет е голям рибар.Беше ни водил на Пясъчник.За два дни хванахме около 30-тина шарана и малко костур.Ама беше много готино изживяване.

Ми6у ми то наистина не останало бре.Коланите от снощи няма да ми свършат работа явно ми трябва да се запася с по-силни  Hug
Анкас аз и тая вечер ще съм вързана, че нали сте младоженци, ама вземете и вие се вържете, че да не се срещнат два епицентъра, че отиде се невидя.Нещо мъжо ми се умилква цял следобяд и ще го обичам май май  doctor

Целувки на всички и утре дано имаме по-голяма активност

# 19
  • Мнения: 221
Добро утро момичета!  Hug Hug Hug

Уморихте ме от смях... rotfImbo rotfImao rotfImbo
Хайде на лека закуска.



Анкас, отпуска съм от 11.10 а до тогава имам толкова много работа..... ooooh!
Елица как е малката кукла, оздавя ли вече?
Зиче, браво на рибарката.  smile3501 Добре сте си починали и забавлявали. Днеска не стели пак за риба?
Тук времето е толкова мрачно и гадно... Mr. Green Та ми е едно мръчкаво... Whistling

Лек ден на всички!

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ГУТЕН САБАХЛЕН  МОМИЧЕТА ..
ДЖЕЙДА рблагодаря за закуската мила пак си рано станала защо не почиваш ,че  с тези смени дето работиш иска много сънна почивка. Peace
Не че аз съм станала късно де в 4:30 съм се събудила и до сега се излижавах ,че едно мрачно, гадно и ме мързи днес и глава ме заболя от леженето без да спя.
Днес моя мъж е на работа та ще си стоя в къщи и аз ....

МИШУ И ЕЛИЦА вие не спите ли бре здравето ще ви трябва бе деца  newsm78 Айде при Ели има часова разлика и за това newsm78 newsm78   а нашта кукундрела що чине в 2ч на компа Mr. Green  newsm78
ЕЛИ ходихме вчера на един рибарник близо да Пловдив ...много хубаво направено с бесетките с пейките озеленено градинки басейни но не ни устройват условията за риболов ,та вече там няма да ходим  PeaceВчера бяхме тръгнали за един канал ама селяните го пуснали та по неволя отидохме при тези но сомчето беше страхотно  Mr. Green Mr. Green
МИШЕ бряхх  Party зетко ще си дойде  Hug  то неостанало ...най щастливи ще са Вики и Здравко  Hug Hug
МОНИ обрахте ли гроздето newsm78
СИСКО и кО речИ за поноделник newsm78
ИРЕНКА не понамаля ли работата  newsm78
ЛЮСКА при вас как са нещата .. newsm78
ЕЛИ малката принцеска добре ли е вече  Hug
АНКАС живи ли сте с дедко  Mr. Green Joy Joy
ФЕЙЧЕ де изфиряса и ти бреее
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug на всички не споменати

Последна редакция: нд, 26 сеп 2010, 09:45 от ЗИЧЕ

# 21
  • Мнения: 972
ГУТЕН САБАХЛЕН  МОМИЧЕТА ..

СИСКО и кО речИ за поноделник newsm78

Всичко си остава по плана! Около 10 ни е срещата.После там не знам колко време ще инсталират програмата,ще подготвят лицензи и документи по плащанията.После ще има демонстрации на действието на програмата. Но не знам д колко ще продължи. Мислим да останем до вторник.Ще се разходим до панаира и ще разгледаме града.
Ще се чуем по телефона и ще уточняваме нещата в движение!

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Аз пък да ви споделя ....
Нали имам блог ЧЕРПАК С МЕРАК та една малоумници пише разни ти лоши работи вътре и призовава хората да не правят гозбите ми, че рецептите ми били грешни и как тя го правила уж това ястие  и нищо не се получило.
Тука ще и  го  кажа тука  - АМИ РЪЦЕТЕ КАТО ТИ СА В ЗАДНИКА АЗ НЕ СЪМ ВИНОВНА .....знам че ще го прочетеш защото не спираш да си пъхаш гагата там където не си желана.
Тя също не знае ,че този блог е за това да остане спомен за  внуците ми а не за хората ...тъй че все ми е тази кой ще го гледа и кой ще ги прави ... Peace Peace
Мисли си тази  ,че не знам коя е , hahaha Mr. Green ама тя в блога в кухнята на блога ми не знае какво виждам аз нали Mr. Green ако ,че се пише анонимна... Mr. Green
Та мисълта ми е можете ли да си представите колко долни ,злобни ,завистливи дребни душици има  в този форум bash bash fight
ЧАК МИ Е ЖАЛ ЗА ТЯХ ама много ми е жал защото и психиатър не може да им помогне вече. Когато човек не може да се впише в живота и си набелязва някого и няма спиране.Не случайно от време на време подмятам нещо, защото постоянно се чуди какво зло да ми направи.
Та така момичета исках да ви се извиня за това ,че и вас ви занимавам от време на време с подмятания но това е истината .Тъй като знам че постоянно чете тука за това  ги пиша тези подмятания . Peace
Извинете ме още веднъж и някой ако знае как може човек да се справи със злоба ,малоумие,завист,наглост да ми  каже... Hug Hug


СИСКО браво  newsm44тогава във вторник ще се разходим имам достатъчно време от 8:30 до 14:30 Hug Hug Hug

Последна редакция: нд, 26 сеп 2010, 10:22 от ЗИЧЕ

# 23
  • Мнения: 66
Здравейте,момичета!Много ми е трудно.Не стига,че при свеки няма никаква промяна и все сме на тръни,ами и преди малко изпратих мама и сестричката ми с племеницата да се прибират у нас-в Разград.За капак автобуса им катастрофирал на изхода на Варна.Те са добре,но май човек са блъснали.Честно да ви кажа нервите ми не издържат вече.Направо ме е страх от живота... Cry
П.П.Извинете,за негативния пост/нали темичката трябваше да е само с хубави неща/,но нямам на кого да се оплача....

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ЛЮСКА тука сме за хубави и лоши неща ,тука сме да можем да си помагаме една на друга ,тука сме едно малко семейство в което трябва да се подкрепяме.
Слава Богу ,че на вашите нищо им няма Praynig Praynig ти вземи иди на църква днес е неделя и искай да ти направят и пеят маслосвет и си вземи светена вода,напръскай си къщата да се изчисти малко от напрежението. Peace
Ти пий нещо успокоително защото сега се държиш, но като всичко свърши ще се трупясаш  Naughty
Казах ти гледай здравето си ..майка ти , сестра ти и племеницата  слава Богу са добре нищо лошо не им се е случило.Шофьора ще си понесе наказанието  ако е блъснал човек Peace

# 25
  • Мнения: X
Добър ден от мен на всички   bouquet
Джейда, благодаря за кафенцето   bouquet. Аз нещо не съм разбрала пак мислех, че вечи си отпускарка  newsm78, както и да е де наближава, но не ни забравяй - навестявай ни  Hug
Мише, ей тва е - честито  завръщане на либето Laughing, ноооо тогава  момичетата здраво да се вържат, че младото си е младо и не се знае кво ще се случва  Naughty Joy Hug Hug Hug Hug
Ели, няма  те никкава - бая обич е паднала така като гледам  Joy Hug, дано и куклата да е добре и ей на всичко се нарежда  Hug Hug Hug
Зиче, живи сме живи сме  Laughing, ама от ранна утрин по задачи и най ей чак сега  за малко прелитам и пак отивам, много работа бреее тц тц тц, ама ще се справя де, знам че неможе бързо и не става но нали знаете човек все му се иска веднага да се получат нещата  Thinking.
Зиче, що касае господата пишещи в готварския ти блог - направо съм втрещена и нямам думи, честно. То не , че не съм се сблъсквала с човешка злоба и простотия, но ........... чак из нета да не си намират място от това не знам............. Пускай ги да пасат да ти кажа и дето казват хората - Тя простотията не ходи по мерудията  Wink и още едно дето ми харесва - Убий простака с мълчание  Naughty
Люска, не се притеснявай споделяй, и аз като Зичето те съветвам да идеш на църква, запали свещички за здраве и успокоение, вземи и светена вода и още нещо - вземи си от аптеката има едни таблетки - мента, глог, валериана - но не тези на Тошков а едни други - струват около 1.80-2.00 лв. и пий от тях  Hug Hug Hug Hug

Айде момичета изчезвам за всички споменати и не споменати много гуш и чакам да кажете кви сте ги къдрили тия дни  Simple Smile Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 26
  • Мнения: 972
Люска, ами това е той Животът! Имаме и радости и скърби... Но докато човека диша,не трябва да се предава! Пък и нали казват,че Бог ни дава толкова мъка,колкото можем да понесем! А човекът е издръжливо създание-повярвай ми!
Иска ни се всичко да е цветя и рози,но уви-не става всеки път така!
За радостните моменти всеки може да ни подаде ръка,но в тъжните... Ех,в тъжните -тогава се преброяват приятелите! Защото когато е весело всеки го може,но когато е тъжно остават само тези,които наистина ни обичат! Peace
А ние сме твои приятели,нали?! И макар и само с виртуална прегръдка сме насреща и мислим за теб!  bouquet Praynig

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Аз пък свалих и разглобих аспиратора че нещо се е затлачил с мазнотии и сега част по част ги минавам с пароструйката,но много бавно става.Дано го оправя ,че много пари струва пущината  #Cussing out Ама като готвя много хак ми е Mr. Green Joy
АНКАС вярно е това за простака но те вече и в личното ми пространство навлизат и не мога да мълча пред тази простащина. Peace
А ти дерзай аз те подкрепям само ,че с друга работа Wink Wink Hug

СИСКО хубаво си го казала  Peace Hug Hug Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 398
Добър ден сладурки

Ау тука какъв е студ.Направо трябва да пускаме парното вече.За един ден температурите паднаха с поне 10 градуса ако не и с повече. cold   umbrella cold

lucia миличка много ти се събра.Ама пустото зло не идва само.Радвам се, че близките ти са добре.Ама знам аз много добре как карат из Варна  ooooh! Последните 5 години живях във Варна и такива идиоти съм срещала по пътищата, че направо не е истина.Шофьора ще си понесе последствията, но пък стреса, който е причинил на близките ти и на другите хора в автобуса си остава.Прегръщам те  Hug

Зичка то аман от некадърници.Като не могат да готвят и айде рецептите са виновни  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Аз пък каквото съм готвила от твоите рецепти винаги се е получавало страшно вкусно.Само с двойно печения сладкиш не се справих ама то вината беше в мен.Обаче пак стана невероятен.Хич да не ти пука.Пиши си в блога, а на некадърниците едно голямо ИГНОР
Иначе Ми6у явно много се е зарадвала,, на объркването с датите и затова сън не я е хващал  Hug

Джейда
още малко останало и почивка, браво.Чопнах и от закусчицата и кафенце си пийнах  Hug При нас, че има часова разлика има, ама и аз не съм от ранобудниците  Embarassed
Ето днес мъжо станал, измил чинийките, хвърлил боклука, отиде и да напазари  Rolling Eyes Златен ми е той.Пък ние с щерката се излежавахме до 11.Тя е добре уж, малко неспокойно спа тази нощ.Ама гледам я всичко муши в устата  ooooh! Та явно пак зъбите са я затормозили.Ще се оправим.

Анкас  Hug Много си ни работна ей.Давай по-полека, че днес ден за релакс бе душа.Тя работата няма да избяга.Иначе и аз съм от тия "Мъж го искам, гол го искам, сега го искам"  hahaha Хич не съм от търпеливите ама той живота ме учи.Всичко хубаво става бавно.

Фейче, Мони, Рени и всички останали  Hug Hug Hug Hug Hug Hug


А ние сме твои приятели,нали?! И макар и само с виртуална прегръдка сме насреща и мислим за теб!  bouquet Praynig
Да подкрепям с две ръце  Hug

# 29
  • Мнения: 66
Момичета,днес ще ви засипвам само с лоши новини.Мозъкът на свекърва ми е спрял да функционира и доколкото разбирам това ет.нар. мозъчна смърт.След нея чакат само сърцето да спре да бие.Етърва ми и вуйната на мъжа ми казват,че било хубаво той да се прибере и я види в болницата поне докато дишала макар и на апарат.Аз обаче не знам какво и как да му кажа.По принцип той е в течение на всичко.Помогнете  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт