Вземи приятел- откъде?

  • 24 703
  • 211
  •   1
Отговори
  • Мнения: 33
Много ми хареса как са направили презентацията. Изгледайте клипчето и ще се раздам на всеки глас и мнение.

http://www.facebook.com/video/video.php?v=126005230782864&ref=mf

# 1
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 243
Ако си взема жувотно ще е от приют - хем са много красиви и сладички, хем ще го спася.

# 2
  • Мнения: 230
Ако си взема жувотно ще е от приют - хем са много красиви и сладички, хем ще го спася.
Peace Peace
И аз ...с изключение ,че за едно съм слИпена Crazy

Последна редакция: нд, 26 сеп 2010, 13:19 от Мари я

# 3
  • София
  • Мнения: 1 508
От приют или директно от улицата.

# 4
  • Мнения: 6 993
Бих взела от приют, приятелят ми обаче иска една порода куче и ако сме заедно, като се стигне до кучето Crazy, най-вероятно ще си го внесем от лицензиран развъдник. Ако ще си решавам аз какво куче да си взема, със сигурност ще е от приют, въпреки че и аз харесвам определени породи, жал ми е за кученцата в приютите. Blush

# 5
  • София
  • Мнения: 221
Имам чау-чау  харесвам големи  ленниви и мързеливи кучета, те не са  по улиците или по приютите Simple Smile

# 6
  • Мнения: 33
Моя е взет от улицата, голям е много, ама нещо хич не е ленив  Blush Много се чудех дали тази кампания ще се разбере от хората, но мисля, че са направили чудесна презентация. Най-после нещо с позитивен замисъл и насока. Като гледам анкетката малко слабо е участието, но се радвам на резултатите до тука  Peace

dmaria са съжаление и чау-то пострада от посредствеността на хората. 2 или 3 вече са измъквани от Сеславци. Има вече и породисти кучета по приютите- хъскита, далматинци, дори кокери и дакели.

# 7
  • Мнения: 4 585
Защо си мисля, че кученцата от лицензиран развъдник са без детство. Съкратено до 45 дни, оградено с мрежа, ненаучени от майките си и от игри с братчета и сестричета на нищо.
Типично по човешки комесиализирано и извратено.

# 8
  • Мнения: 6 993
Вълчо, не е съвсем така...
Като гледам развъдници за нашето/неговото кученце, има страхотни местенца.
Ето това: http://westinshow.com/album2/ - имат си играчки даже  Grinning

# 9
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
За животни ли става дума?
Аз приятели имам само хора.
А клипчета не мога да гледам от такива линкове.

Добре де, толкова ли трябва да си малоумен, че да не ти хриумне, че не всеки има регистрация там, където и ти имаш.

# 10
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 243
Защо си мисля, че кученцата от лицензиран развъдник са без детство. Съкратено до 45 дни, оградено с мрежа, ненаучени от майките си и от игри с братчета и сестричета на нищо.
Типично по човешки комесиализирано и извратено.

Прав е. В зоомагазините умишлено предлагат още кърмачета, защото са мънинки и неустоимо сладки. А още сучат от майката!

Има вече и породисти кучета по приютите- хъскита, далматинци, дори кокери и дакели.

На една приятелка кучката хъски е от приют.
А всичките ми котки са прибирани от улицата.

# 11
  • Мнения: 6 993
Кученцата в лицензираните развъдници не отиват в зоомагазини. Там са от пъпи фармс в повечето случаи.

# 12
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Моите са от улицата. Ако реша да си взема и кученце, и то ще е от там.

# 13
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Може от тук:

http://arsofia.com/bg/osinovi

или от тук:

http://bezdom.info/index.php?option=com_adsmanager&page=show … nd=0&Itemid=1

или, разбира се, някое нещастниче директно от улицата.

Четох някаква тема във форума на чужбинските майки, че почти навсякъде вземането на дом. любимец от приют се предпочита и се приема за по- напредничаво мислене. Макар и по- бавно, но и тук ще се ориентираме в тази посока.

Последна редакция: нд, 26 сеп 2010, 15:25 от вселена

# 14
  • Мнения: 8 999
Приятелствата предполагат "случайност" при първа среща. Не мога да си представя, че ще реша да си имам приятел /човешки/ и за тази цел ще предпиема някакви организирани дейности. Не, приятелите просто се срещат, възниква взаимна симпатия и после взаимно опознаване. Чак накрая следва приятелство, като това не е задължителен елемент в общуването.
Та приятели си имам - срещам ги случайно на улицата и те първи дори ме повикват. Ако много искам да си имам приятел, ще си взема някой от улицата.

Общи условия

Активация на акаунт