ФУТБОЛНИ фенове (тема 4)

  • 21 558
  • 732
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 506
Маме, е сега вече ще почерпя  Laughing

# 241
  • Мнения: 11 606
Маме, е сега вече ще почерпя  Laughing



Ти искаш с 1 куршум за 2 заека,а?????

На Анелка съм му сърдита за една изпусната дузпа......

# 242
  • Мнения: 2 506
 Joy предполагам ,че ще има и още почерпки второто полувреме.

И аз му бях сърдита, но му простих Simple Smile

# 243
  • Варна
  • Мнения: 294
носииииииииииииииииииииим
Йеденето  Crazy

салатка


пиленце и                                                                                                       картофки - огретен
 

наздравиииииииииииииии

п.п. картофките са от милото  Mr. Green Crazy

# 244
  • Мнения: 2 506
Благодарим на милуто   Laughing
Само ракията липсва

# 245
  • Мнения: 2 506
Ето го Джош МакКекрън Simple Smile Любимен ми е вече.

# 246
  • Варна
  • Мнения: 294
е няма такава галимация пред Чех, ако спартаковци разчитат само на късмет, няма как да стане.

# 247
  • Мнения: 11 606
Whatever а честито! Наздраве!!!!

Само дето малко съм предубедена за такива суперхипермегагигадербита, ако ще ми мачкат топката само, си пускам Арсенал второто полувреме  Crossing Arms  Laughing

Съгласна! Peace

# 248
  • Варна
  • Мнения: 294
Whatever, честито  Hug

Да видим, на кого още ще честитим тази вечер  Mr. Green

# 249
  • Мнения: 2 506
Благодаря  Hug сега остава и Реал да паднат и вечерта ще е суперска Simple Smile

# 250
  • Mars Hotel
  • Мнения: 5 398
Юхууу, ето ме!

Изгледах Челси , доволен съм! Mr. Green
После съм за....ми, Милан май. Реал са ми гадни. Гледам, че сте сервирали обилно, ще си взема от всичко. eat

# 251
  • Мнения: 107
Хеееейй, екшън на мача Реал  :  Милан.

Имаме си луд зрител и стюард - каратист.  Joy

# 252
  • Мнения: 2 506
Хеееейй, екшън на мача Реал  :  Милан.

Имаме си луд зрител и стюард - каратист.  Joy

Кво изпуснах , че сега превключвам?

П.П. Айде Патоооо, айде Ибраааа  Laughing

# 253
  • Мнения: 78
Ае нахлу един фен още в първата минута, гониха го като заек на пусия  hahaha
А коментаторът се въодушеви от перфектния шут на стюарда по прасеца на фена  Joy  

Айде, Форца Милан   Sunglasses
Някой да е за Реал?

ПП. Пуууууууу  ooooh!  Crossing Arms Леле майкоу  Crossing Arms

Последна редакция: вт, 19 окт 2010, 21:58 от ceciliya

# 254
  • Мнения: 2 506
Пфууууууууууууууууу  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт